Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150844, vloženo 26.11.2020 10:24:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Postižené dítě potrat ústav a rozchod...
Se svým bývalým přítelem jsem už předtím čekala postižené dítě a tak jsem si ho nechala vzít ( potrat ) bylo to jak pro dobro toho dítěte tak i pro dobro těch kteří by se o něj museli starat ( např mě či přítele ) tehdy mě lékaři včas řekli že to dítě bude těžce nemocné postižené a deformované tak jsem si jak jsem již psala nechala udělat potrat, ale můj přítel mě přesvědčil že to zkusíme znova že chce dítě a já ho vlastně chtěla taky.

Bohužel se opět mělo narodit postižené dítě to mi příroda vzala samovolně přirozeně ( přirozený samovolný potrat takže jsem nemusela opět na potrat jako poprvé ) a když jsme to naposledy zkusili znova ( jak se říká do třetice všeho dobrého ) tak se konečně zadařilo ( nebo to tak alespoň vypadalo ) že se narodí konečně zdravé dítě,ale bohužel tomu tak nebylo a lékaři řekli že došlo k omylu a zjistili že to dítě bude trpět na ne jen fyzickým,ale i mentálním postižením ( prostě z něj bude totální "dement" který si sotva uvědomuje sám sebe a okolo plus bude mít těžkou svalovou dystrofii nebo jak se to jmenuje když to tak jednoduše řeknu ) a jelikož mi to řekli velice pozdě tak už jsem nemohla jít na potrat ( ne jen že nemůžu,ale ono by to ani už nešlo a plus by mě to už mohlo ohrozit na životě ) přepadla mě neuvěřitelná zloba nenávist zoufalství vztek a smutek i beznaděj,ale zvládla jsem to ( protože mi nic jiného nezbývalo ) a dítě jsem porodila bez komplikací v pořádku a asi po týdnu jsem se rozhodla že to dítě dám pryč do ústavu a tak se i stalo a můj přítel byl na mě kvůli tomu naštvaný ovšem nemá proč protože já jsem ta co to odnosila a porodila a prožívala a on mě furt přesvědčoval že chce další miminko a že to bude v pořádku a nebylo.

Dokonec jsme se rozešli a já si našla nového přítele a konečně se zadařilo a mám nádherné krásné zdravé normální dítě bez jakéhokoliv viditelného i neviditelného postižení a dneska je z něj čilé šťastné dítě které si užívá že je na světě rád se se mnou mazlí a je neskutečně nádherný roztomilý a přítulný a i paní učitelky si ho nemůžou skoro vychválit,ať už to dítě bude do budoucna hodné či zlé protivné hlavní je že je zdravé a šťastné spokojené a já vlastně taky.

Za ty postižené děti pravděpodobně nemohu já ale můj bývalý přítel ( geny DNA pravděpodobně neměl kvalitní a zatajil mi že jeho předci měli různé postižení vady a nemoce ) kdybych tehdy nešla na potrat a nechala si ho tak můj a hlavně jeho život život tohoto dítěte nebude,ani život a já bych takhle šťastná nikdy nebyla a to dítě by jen trpělo plus já bych se musela hodně starat pečovat o něj a jen mu prodlužovala ne zrovna pěkný život.

Lituju jen toho že mi tehdy lékaři neřekli včas jak to s tím dítětem teda je a já ho porodila a tím mu zajistila zničený život a ještě k tomu v ústavu,tehdy jsem měla hormony na pochodu a můj přítel neustále chtěl dítě a já vlastně taky takže rozum šel na vedlejší "kolej",ale jelikož už mám zdravé krásné normální dítě tak jsem šťastná spokojená a to dítě taky a užívá si života a já se s ním ráda mazlím hraju,jen doufám že se v tom ústavu o to dítě starají a chovají slušně dobře i když to dítě pravděpodobně,ani neví že žije,ale vzít si ho domů nechci,maximálně ho můžu navštívit,ale to též neudělám protože bych to nezvládla.
 Jana Janik Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.11.2020 19:31:18
4NCM - Kristova noho! Jasně ti píšu, že v ČR se ve druhém trimestru těhotenství neprovádí klasický instrumentální potrat (v USA třeba ano, zřejmě čerpáš své hluboké znalosti z nějakého článku na webu). Takže tvůj oblíbený argument s roztrháním plodu je úplně mimo.
Jak tu Dikobraz píše, děláš myšlence pro-life ostudu. Ani si nedokážeš zjistit základní informace. Přijde mi, že jsi přeživší toho vysátí mozku zaživa.
 Teta Dana
27.11.2020 16:08:29
Já jsem těžce proti potratům. Nebudu tě ale soudit, soudit může jen Bůh, ale věděla nebo věděli to ti doktoři určitě, že to dítě postižené bude? I když asi jo. Já když čekala malýho, tak mi vyšli zle testy a že Downov syndrom a bude se jen trápit a ať to dám raději pryč, ale já nedala a narodilo se mi úplně zdravé dítě, každý kroutil hlavou údivem. Já jsem prostě na potrat jít nedokázala. Ale pokud by s jedním chlapem 2x bylo dítě postižené, asi bych už s ním mít nechtěla a že do třetice všeho dobrého (to nebylo rozumný). Tak alespoň, že tohle je zdravé.
 Lodička
27.11.2020 13:08:43
Autista zase v ráži.
Smajlík  Nevšímejte si ho
27.11.2020 12:56:13
4NCM: Že tě baví se tady takhle ztrapňovat
 Dikobraz
27.11.2020 12:04:41
Co lžete, fašouni? Dítě prokazatelně cítí bolest v osmém týdnu. Tato matka zavraždila své handicapované dítě, což je legální až do 24 týdnů. V tomto stadiu se děti vraždí jediné rozčtvrcením, upálením solným roztokem (např. Gianna Jesen to přežila, když ji matka takto chtěla zavraždit, a teď bojuje za děti) či vysátím mozku. Všechny tyto vraždy se páchají zaživa.
Smajlík  4NCM
27.11.2020 11:06:18
3AH1: Prosím tě přestaň s takovýma hysterickýma výlevama! Pokud se včas a brzy po početí zjistí, že by dítě bylo defektní a mělo zničený celý život pokud by se narodilo, je prostě přerušení těhotenství správná volba. O tom nebudeme vůbec diskutovat a ty svoje hysterický řeči si laskavě strč někam!
 Dikobraz
27.11.2020 08:00:57
3AH1 - píšeš blbosti, potrat se tímto způsobem v ČR neprovádí. Vyvolá se porod, dítě se nijak nemasakruje.
Pokud se o tohle téma zajímáš, tak je dost ostuda, že si nezjistíš ani základní informace a plácáš nesmysly.
Možná ale naschvál provokuješ, abys zdiskreditoval ideu pro-life, v tom případě to je chytrý tah.
 Teta Dana
26.11.2020 23:45:27
3AH1: Zmlkni, přestaň dělat pro-liferům ostudu. Dítě v tomto stádiu necítí bolest, zato kdyby mělo žít celý život těžce nemocné a deformované, to by teprve byla bolest. V případě těžkého handicapu je potrat naprosto na místě jak s ohledem na matku, tak s ohledem na dítě.
Smajlík  Ty nejsi ten morální
26.11.2020 23:34:43
V každém slušném státě bys hnila v lochu za vraždu
Jakou šanci mělo to dítě, když jsi si na něj najala brutálního vraha, který ho roztrhal na kusy. Děti a handicapem se vraždí do 24 týdnů, říká se tomu diletation and evacuotion. Dejte si to do Googlu, ať vidíte, jak to vypadá. Dítě je postupně roztrháno, nejdřív jsouu uříznuty nohy, pak ruce. To vše se děje zaživa. Tohle jsi provedla svému dítěti. To byl problém to ty tři měsíce vydržet a dát ho do babyboxu? Dítě si nezaslouží být roztrháno na kusy.
 3AH1
26.11.2020 22:18:35
Meteorolog - nevím, jestli fejk, ale ty okolnosti třetího těhotenství jsou divné. Těhotnou s takovou anamnézou by pečlivě sledovali, pár by poslali na konzultaci na genetiku...
 Teta Dana
26.11.2020 21:40:51
CBCN: Jasně, starat se o těžce postižené dítě, to určitě musí být "bezproblémový a pohodlný život" jak říkáš. A určitě už vidím, jak bude mít čtyřhodinovou brigádu, když to dítě bude potřebovat její asistenci 24/7. To dítě by taky trpělo. Takže ho nepotrestala, usmrtila ho z milosti. + viz StydSeZaBlbéKecy, kolik postižených dětí jsi adoptoval ty?
 Kre té ne
26.11.2020 21:35:50
No tvůj bejvalej teda evidentně byl dost nekvalitní genetický materiál. A charakterově taky. Dobře že jsi se ho zbavila a toho chudáka dítě ať si vychovává on, když ho tolik chtěl, tys ho nechtěla, to on tě přesvědčoval abys to dítě donosila, i když jste věděli že bude celý život těžce trpět. Sobec.
 Naprosto schvaluji
26.11.2020 18:57:37
Fake... aneb jak rozdraždit odpůrce potratu
 Meteorolog
26.11.2020 17:54:06
CBCN: Kolik postižených dětí jsi adoptoval ty? Pochlub se, ty "zrůdo".
Smajlík  StydSeZaBlbéKecy
26.11.2020 17:36:06
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
26.11.2020 16:51:05
Je to smutný. A to jsi nemohla řešit dříve ? Kdyby jsi vyměnila partnera hned po prvním problému, nebo aspoň po druhém.
Smajlík  Čitatel
26.11.2020 15:49:59
V kolika jsi otěhotněla poprvé ? Nějak se mi to celé nezdá.
 Bombadil
26.11.2020 15:06:31
Tomu říkám rychlost. Čtyři děti do 26 let a z nejmladšího se radují učitelky. Málokdo toho stihne do 26 let tolik.
Smajlík  Rosa Lia
26.11.2020 15:02:11
Měla bys jít do vězení, ty zrůdo! Co ti to první dítě udělalo, žes ho nechala zavraždit? Tos ho nemohla alespoň dát do babyboxu? Dva senioři z Česka, kteří již od dětství žijí v chudé Paraguyi, tam adoptovali těžce handicapované dítě, je to chudá země, která nemá sociální systém. A ty, v zemi se sociálním systémem, kde dostaneš příspěvky na péči, ke kterým když dodáš čtyřhodinovou brigádu, máš naprosto pohodlný a bezproblémový život, prostě potrestáš smrtí dítě za to, že má handicap? Styď se.
Smajlík  CBCN
26.11.2020 14:09:29
Jediná chyba je že si do toho šla po třetí, do trecice všeho dobrého je totální blbost. Když to nevyjde jednou, může se stát. Když to nevyjde podruhé i úplného idiota napadne že je něco špatně. A ti které to nenapadne a jdou na třetí pokus k tomu už se nemohu vyjadřovat...
Smajlík  Joki
26.11.2020 13:58:19
Nebudu vůbec řešit jestli je zbavit se postiženého dítěte morální nebo ne, ale Házet vinu jen na partnera, že má defektní geny, je docela alibistické. Asi nevíš jak genetika funguje. Očividně jsi také nositelkou recesivní alely, která u dítěte spustí projev nemoci, pokud je v páru s recesivní alelou od partnera. Jinak by jí tvá “zdravá” alela přebila. Prostě jste byli geneticky nekompatibilní, ne že partner má špatné geny a ty dobré.
 Dikobraz
26.11.2020 13:41:10
Udělala bych to samé.
 Whateverrrr
26.11.2020 13:37:49
Udělala jsi všechno správně podle toho, co jsi v té době věděla a cítila. Věřím, že to dítě se má ve své nevědomosti relativně dobře, asi tak jako když někdo spí, prostě neví a nezajímá se, co se kolem něj děje.
 Temná strana měsíce.
26.11.2020 13:32:26
Když vidím souvětí na deset řádků bez čárek a teček... Kolik tříd ZŠ máš? Vidím to na slabých 5 tříd. Nesváděj vinu na ex, sama ses usvědčila pravopisem!
Smajlík  Ave Já
26.11.2020 13:22:20
V tomto smutném případě je potrat menší zlo. Církev ty postižené děti nevyléčí, ale bude lidi týrat morálním maximalismem.
 Čech24 Muž Kategorie
26.11.2020 13:06:31
Za mě vše v pořádku, správné řešení. Péče o silně poškozené dítě má být vyhrazena těm, kteří to neberou jako oběť, ale naopak je to obahacuje, naplňuje a posouvá do andělských výšin.
 BadMax Muž56 Kategorie
26.11.2020 12:39:47
Je to smutné, ale hodit veškerou vinu na svého bývalého je dost odporné. Určitě jste se spolu měli dobře. Oba jste chtěli dítě, každopádně chyba mohla být i u tebe v případě to mohla být náhoda % přiřazující se ,,výhře" v loterii.
Každopádně rodiče mají rovnost, tys to dítě viděla jako odpad, tvůj bývalí jako poklad, i když bylo postižené.. Nechtěl bych být ale v tvé kůži, ani v jeho. Každopádně on se nezachoval nějak zle.
Moje matka měla 2X potrat, pak dlouho nemohla mít dítě. Nakonec se narodil bratr, já a mladší bratr - všichni zdraví.
 Anonym Zulu
26.11.2020 12:18:05
Ten tvůj bejvalej je hajzl a tohle by měl být trestný čin... Je mi tě moc líto a myslím, že jsi vše udělala správně.
Smajlík  pročjako
26.11.2020 11:09:31
No, nech to za sebou a nemysli na to. Je to hrozné, nemělo se to narodit a je škoda, že se na to nepřišlo včas. Ale dát to pryč bylo to nejlepší, cos mohla udělat, přeci jsi nemohla zničit život sobě a celé rodině kvůli dítěti, co z toho života nebude mít nic než trápení.
 Diamond vampire Žena26 Kategorie
26.11.2020 11:04:50
Ta rozhodnutí (potrat i umístění do ústavu) byla výlučně na tobě, jistě nebyla jednoduchá, a nikdo je nemá právo soudit - ani partner s poradním hlasem (ale ne s hlasovacím právem).

Pokud ho nenavštívíš, bude ti to do konce života vrtat v hlavě. Pokud ano, možná že to místo lehkého vrtání začne pořádně hryzat, podle toho jak to máš v hlavě poskládané. Tohle si musíš rozhodnout také sama, a také to nepůjde vzít zpátky. Asi bych radil nechat to být jak to je, a z toho citového zranění si v mysli udělat schůdek, bez kterého bys určitě nedošla až sem.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.11.2020 11:01:25
Nejste s přitelem sourozenci?
Smajlík  Možná sourozenci
26.11.2020 10:52:36
To nechápu, že tě doktoři při třetím těhotenství nesledovali důkladněji a postižení dítěte se zjistilo až ve třetím trimestru, je to tak? To tě ani s tou anamnézou neposlali na genetiku? Kdybych to tu nečetla, pokladala bych tento scénář za vyloučený...
Do jaké míry je postižené to dítě v ústavu? Jakou má dg, jestli to není tajné? Jestli nějak vnímá, přemohla bych svou bolest, sebelitost apod. a chodila bych dítě navštěvovat a snažila se mu zpříjemnit život.
Jestli je ale postižené natolik, že nevnímá, nereaguje na kontakt třeba úsměvem - tak takové případy považuji za odepsané - prostě vegetující biohmota, smutné.
 Teta Dana
26.11.2020 10:49:11
Tady tě asi ukamenují, ale podle mě jsi udělala dobře, jak pro sebe, tak i pro ostatní, je mi líto toho dítěte, které se bohužel narodilo.

Je to sice hnusné, ale jsem toho názoru, že pokud je na 100% jasné, že to dítě nebude v pořádku, tak je lepší ho nechat jít, protože by se všichni akorát nadosmrti trápili. Je to prostě fakt.

Moc lidí by to asi nedokázala, proto máš můj obdiv.

Ať se daří.
 gfdsabvc
26.11.2020 10:48:54
Smutný příběh.
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk