Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150841, vloženo 26.11.2020 09:49:46 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zažil jsem klinickou smrt...halucinace.
Zažil jsem klinickou smrt při jednom zákroku a údajně jsem byl mrtvý několik minut,vědci tvrdí že mozek dokáže fungovat ještě několik minut po zástavě srdce či dokonce useknutí hlavy akorát mozková aktivita je jiná malá a téměř skoro podotýkám běžným přístrojem neměřitelná,kdyby byl mozek mrtvý tak už se nemůže probudit takže logicky musí být částečně aktivní.

Teď přímo k mému zážitku,nevím zda to bylo skutečně skutečně skutečné nebo jen halucinace ( protože třeba spánková paralýza též jsou jen halucinace a ne duchové a jediné co je skutečné je samotná paralýza jde o poruchu slánku ) tyto zážitky se dají i vyvolat uměle skrze psychotropní látky ( ne nezkoušel jsem to ) takže proto je pravděpodobné že mozek podobné látky procesy elektrické chemické impulsy nebo co vyplavuje.

Jednoduše a prostě ať už byl či nebyl skutečný ( v každém případě byl hodně silný intenzivní a mě subjektivně to připadalo hodně skutečné dokonce možná i víc skutečné než skutečnost ) viděl jsem nejdřív totální tmu prázdnotu pak se objevilo blikající světlo které mě vtáhlo do jakésiho tunelu portálu a ten mě zavedl má místo plné barev zvláštního tepla a světla a všude byly gigantické rotující překrásné složité mandaly a energetické pulzující koule shluky.

Cítil jsem splynutí s vesmírem i samotným jsoucnem respektive měl jsem pocit že to jsem já to jsoucno a vesmír a ne jen jeho produkt či součást a pak najednou tma nebo spíš temnota a chlad a pak zase jakési slabé světlo které mě též vtáhlo a já se probudil z klinické smrti.

Mimochodem žádného Boha natož náboženského jako Alláh Jahve Hospodin Zeus Thor či Ježíš Kristus jsem neviděl kdyby to některé lidi zajímalo zvláště pak věřící lidi či rovnou zdejší křesťany kteří mě předkládám budou tvrdit že můj zážitek je od Satana je to lež jako už mi mnoho křesťanů ( nebo spíš hlupáků ) tvrdilo a nebylo jich bohužel málo a to jak evangelíci tak katolíci ( spíš jen závidí že ateista takový zážitek má a oni ne ale ok ať si věří čemu chtějí já je nesoudím jen mě to na nich štve )

PS. Pokud se ptáte jak můj život byl tomto zážitkem ovlivněn tak takřka nijak protože se nakonec vše vrátilo do původního stavu,jediné co se změnilo je to že se těším až podobný či stejný či ještě lepší stav zažiju znova protože to bylo něco neuvěřitelně úžasného příjemného euforického uklidňujícího krásného.
 NDE Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 20:02:28
Tak toto už myslím se ví nějaký pátek, popisuje to spousta lidí...a s tím světlem - kdo je křesťan vidí Ježíše, kdo muslim Alláha apod. prostě Vesmír se ti vyjeví v podobě jak ho vnímáš...
Pokud nevíš, tak tato kniha to popisuje jako první
"Život po životě" od Raymond Moody
ale jinak
https://cs.wikipedia.org/wiki/Prožitek_blízké_smrti
 svítící baterka
26.11.2020 17:29:43
Pánbíčkář: Jo, jasně, každá mandala je povinně vybavena klikou :) A když za ní dobrovolně nezabereš, tak se tam nedostaneš.
To by náhodou bylo hustý, zrodit se do vesmíru nebo do života, kterej se ti nejvíc líbí (podle mandaly, kterou si vybereš)...

Jinak ohledně zpovědi, IMHO FAKE. Má to rukopis známého zdejšího pohádkáře.
Smajlík  haluzor
26.11.2020 16:00:33
Ještě bych dodal že já jsem si nezačal, na rozdíl od neznabohů. Ti jsou schopní věřit i nejhloupějším fejkům když odpovídají jejich víře.
 Pánbíčkář
26.11.2020 15:58:03
Neměla ta mandala náhodou kliku ? Pak by to mohla být třeba i pekelná brána. Buď rád že ses vrátil. Mandalu v nebi nenajdeš.
 Pánbíčkář
26.11.2020 15:09:32
Vidíš? Stal si se jedním s vesmírem a to všichni jsme ale nikdo si to neuvědomuje :) Celý tento vesmír je složen jen z malých molekul co vybrují toť vše :)
 Belzebub999
26.11.2020 12:42:52
Teta Dana: Protože pánbíčkáři potřebují věřit v boha
 OmylCZ Muž18 Kategorie
26.11.2020 12:15:04
Bych řekl, že se jen vyplavují endorfiny. Každopádně jednou se to dozvíme všichni.
 SheldonC
26.11.2020 12:08:22
Snapizceq - ano, tyto stavy jsou možné, ale proč je vysvětlovat nějakými vnějšími vlivy, když můžou být produktem našeho mozku? Proč někteří tíhnou k méně pravděpodobné verzi?
 Teta Dana
26.11.2020 12:05:50
Achjo ti pánbíčkáři prostě nepřestanou...
 OmylCZ Muž18 Kategorie
26.11.2020 11:51:53
Ano já tomu věřím, že tyto stavy jsou možné a že na tebe promluví hlas z hůry. Viz. tento pan docent.

https://www.youtube.com/watch?v=UCn7tt-Q39s

Velice poutavé rozhovory ... přitom ateista a žádný věřící ;)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
26.11.2020 11:11:07
Ha! Tak pánbíčkáři co řeknete teď hm??
 OmylCZ Muž18 Kategorie
26.11.2020 11:08:46
Tak hlavně že to dopadlo dobře a jsi tu :) Popisovaný jev podle mě souvisí s nedostatkem kyslíku.
Píšeš něco o závisti, to je doufám nadsázka, nedokážu si představit, že by ti ten zážitek někdo záviděl.
Jinak já mám zkušenosti se spánkovou paralýzou. Chápu lidi, co si na základě toho myslí, že je unesli mimozemšťané. Ty halucinace jsou hustý. Jinak když při SP překonám ten nával primitivního strachu, který ji vždy provází a nesnažím se násilně probudit, dostanu se do lucidního snu. Všem doporučuju (vážně), je to úžasné.
 Teta Dana
26.11.2020 09:50:55
Omlouvám se za překlepy to slánku mělo být spánku.
 NDEPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk