Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150834, vloženo 26.11.2020 08:40:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Po 9letech rozpad mého světa
Dobrý den přeji,
mám velice těžké období v mém životě a nevím, jak jej zvládnu a přemýšlím co stím.
Před 9lety jsem poznal ženu kterou jsem miloval a udělali jsme si 2 děti. Milovali jsme děti i sebe jezdili na dovolené snažili se pečovat o byt který jsme si dali podle svého dokupy a vypadá jak nový. A po 7-8letech vztahu mi má milovaná žena řekla že by chtěla abych chodil do dvou zaměstnání že ji cca 30-34tis měsíčně nestačí a že chce aby jsme si žili na úrovni a cestovali po světě atd.
Ona sama na půl úvazku v práci a nosila domu z toho cca 6tis zbytek si nechala. Já komplet vše dával do rodiny. A jedinné co poslední rok řešíme proč nejde na plný úvazek kamkoliv kde ji těch 20tis dají. No v půlce léta z duvodu času si našla na seznamce chlapa co peníze má a tahá se sním. Když jsem se to dověděl řekla mi narovinu že mě už nemiluje a miluje jiného a chce sním být a žít ... a děti že si budu moci jednou za 14dní vzít případně 14dní u mě a 14dní u něj :-/

Uplně mě tím rozhodila život pro co jsem žil poslední dobu svého života. Děti jsem brával i jí na výlety několikrát měsíčně. Kupoval ji kytky i nějaké stříbrné naušnice, prstýnky a náhrdelníky apod. Neměla nouzi. Vybrané jídlo BIO a kvalitní kosmetika atd.

A nakonec mi řekne že jsem ji dával málo v životě a našla si chlapa co vydělává o 20tis víc a stím že bude spokojená. Ve všem si přitom rozumíme, jak v intimním životě tak ve fungování domácnosti i humor máme podobný s pohledem na svět.

Po 9letech se mi rozpadl uplně svět jelikož jsem žil jen pro rodinu děti a ženu a přesto se toto stalo. Jsme ve stavu že si chystají hnízdo a po vánocích odejde pryč.
Já jsem z toho stále v šoku a nedokážu se z toho vyhrabat.
Mám o 15kg méně díky stresu a to celý život cvičím ve fitku a udržuji se nejsem nijak tlustý.

Problém možná byl v tom že jsme od sebe 12let a nedokázal jsem naplnit asi její sen o tom jak se má dobře, který mi ale řekla po cca 7-8letech ...
Začala se přehnaně líčit a malovat poslední rok a na mobilu stráví cca 70procent dne mimo úklid a vaření a chvilku starání o děti kterým dá mobil a defakto se jim já věnuji.
Nálady se ji mění rychleji jak počasí a na děti řve i na mě ikdyž jsem na ni slušný a mě to vše velice mrzí jak se změnila a co dělá poslední dobou.

Ještě rok zpátky jsme byli jak ideální rodina když se podívám na foto a jak se objímáme všichni štastní ... a ted ? Posledních pár měsíců od léta je katastrofa ... :-(

Nevím zda si tím někdo prošel těžkým krizovým obdobím s rozvodem který mě čeká a jak se stím popral ale asi bych potřeboval nějak pomoci, nic horšího jsem nezažil.... hledat si jinou ženu teď asi postrádá smysl. Nechci nikomu ublížit zároveň se potřebuji zase vzchopit a fungovat jako člověk z hlubokých depresí ... mám problémy myslet a fungovat jak v práci tak doma či kdekoliv.
Díky za jakýkoliv podnět či radu nebo váš podobný příběh.
 Lada Muž40  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.11.2020 21:35:28
A co s milencem sis promluvil ? Možná by byl překvapen, že spí s vámi oběma, možná by byl překvapen, že lže, že s ní jezdíš na víkendy, možná neví , že je s ním jen pro prachy. Nebo jí nechceš kazit nový vztah a necháváš tomu volný průběh ? Někdy to může pomoc, někdy ne. To u nás jedna byla za milenkou a udělala jí scénu, že jí bere manžela a nadala milence, ale jí to nemohlo, manžel se odstěhoval za milenkou a vzal si ji.Nevím, co by na to poradil psycholog z manželské poradny, co by doporučil.To by ses musel zeptat tam. Ona asi dělá ze sebe chudinku u milence a ten jí to baští.
 jitrnice Žena54 Kategorie
27.11.2020 18:25:56
Je to smutný, že tvá žena tebe, otce svých dětí vyměnila za kabelku, hodinky, dům dovolené, že myslí jen na sebe, nevím jak to dětem jednou vysvětlí . Peníze nejsou všechno a každému se vše jednou vrátí i s úroky.
 jitrnice Žena54 Kategorie
27.11.2020 14:51:58
A ty máš asi menší děti, tak střídání na 1.stupni by neměl být takový problém, tam mají většinou na všechny předměty jednu paní učitelku a ta je většinou ochotná dopomoci, na druhém stupni už je to složitější, na každý předmět jiný učitel a je to náročnější. Teď si vzpomínám na jeden rozvod v okolí, jeho žena se zamilovala, jen zamilovala, nebyla to zlatokopka a odešla za milencem. Ten bydlel daleko. Po pár letech se vrátila k bytu svého bývalého manžela a zazvonila a říkala mu, já se chci k tobě vrátit.A on jí řekl, což byla pravda, já se zítra žením a s tou ženou čekám dítě, už to nejde. Tak ona se vrátila zpět k milenci, protože neměla kam jít a s ním trpí, protože se ukázalo, že není tak dobrej jak zpočátku vypadal a ještě ji zahýbá.
 jitrnice Žena54 Kategorie
27.11.2020 14:26:02
Jednou stejně pravda vyplave na povrch a zamilovanost přejde. Člověk se nedokáže přetvařovat věčně. Teď mám na mysli tvou ženu. Jednou ji milenec prokoukne. I děti, malé děti se celkem dají oblafnout, ale jednou vyrostou v dospělé lidi a udělají si vlastní svůj názor. A ještě se uvidí jak bude milenec vycházet s vašimi dětmi a jaký bude mít k nim vztah. Něco jiného je milenecký poměr, kde jsou oni dva a něco jiného je žít ve společné domácnosti, starat se a pro něho vychovávat cizí děti a řešit problémy. Za pár let bude řvát ona po něm.
 jitrnice Žena54 Kategorie
27.11.2020 13:42:50
Hlavně to neřeš alkoholem, to bys už děti neviděl vůbec a žena by to využila proti tobě a řekla by váš táta je alkoholik, ten je špatnej.
 jitrnice Žena54 Kategorie
27.11.2020 13:37:48
Uvidíš, ale v každé škole se může učit jiné učivo v jiném pořadí, v dnešní době to je možné, dřív to tak nebylo a mělo to tu výhodu, že když se dítě přestěhovalo, tak se tam bralo totéž ve stejnou, nebo přibližnou dobu. Takže až se vrátí dítě do jiné školy tak to bude mít těžké, dohánět to a navazovat na to, co oni probrali. Tak pokud to děcka bude stresovat, tak bych tu střídavou péči za každou cenu na tvém místě nechtěla. Hlavně, aby děcka byla v pohodě a o to ti snad jde. Můžeš si brát děti o víkendech , prázdninách. Jinak pokud jsou děti malé patří hlavně k mámě a měly by bydlet u mámy. Jinak pokud už starší, nevím přesně ten věk, tak se samy mohou rozhodnout ke komu půjdou a myslím si, že je to i v zákoně a druhý rodič si ho může "půjčovat".
 jitrnice Žena54 Kategorie
27.11.2020 12:53:05
Jitrnice: To ani nechci. Říkám dětem že je mám moc rád ale i máma je má ráda a chceme aby byli spokojení. Jelikož jde do lepšího - více peněz atd asi bude spíše soud přihlížet k tomu kde mají více peněz. Tady u mě mají vybavený pokojík a kamarády kolem a znají město celé na zpamět. Mají tu babičku a zázemí.
Bohužel soudy vždy z velké části rozhodují tak že spíše se přiklánějí na stranu matky co bude mít i chlapa a dům. Tam bude soud vidět asi větší potenciál jak u opuštěného druhého partnera.
To bych musel dokázat sehnat partnerku abych mohl říci podívejte jsme tu taky dva a mají tu zázemí.

Znám případy kdy se střídají o děti 14dní a 14dní a mají dvě školy děti. Jde to ikdyž to vypadá šíleně tak to může fungovat.
Přece nepřipustím abych přišel o děti a viděl je jedenkrát za 14dní nebo 21dní ...to mi přijde jako OTCOVRAŽDA.
Hodně otců tím trpí depresemi a utápí to v alkoholu... bohužel se stím nedokázalo vyrovnat.
 Lada
27.11.2020 11:06:15
Ona střídavá péče pro děti, když budou 100km daleko je velmi těžká, pokud už chodí do školy. To jako každých 14 dní budou chodit do jiné školy, jednou jako u tebe a jednou 14 dní tam v novém bydlišti. To bude pro ně strašně stresující. Psychologové by střídavou péči úplně zakázali. Chudáci děcka mají si balit každých 14 dní kufříček a cestovat z jednoho bytu do druhého. Nebudou vědět, kde jsou doma. Nejlépe by to bylo , kdyby děti byly v jednom bytě pořád a každých 14 dní by se tam střídali rodiče. Ale to bohužel u vás nepůjde. To by chtělo, aby ses přestěhoval blízko k nim, aby mohly tvé děti chodit pořád do stejné školy.A od určitého věku se děti samy mohou rozhodnout u kterého z rodičů chtějí zůstat napořád. Nevím přesně možná se pletu byla to hranice 10 let. Také by se děti neměly podplácet a navádět proti druhému partnerovi a neměl by se pomlouvat. To by na to doplatili všichni . A děckám by se podplácením pokazil charakter, byla by vypočítavá.
 jitrnice Žena54 Kategorie
27.11.2020 10:04:57
Ono je to složité. Když sex má člověk rád a je na něj zvyklej a má jej často 5x týdně apod. pak se to blbě odmítá. Kdo to zná a ví, tak to snad trochu chápe.

Ano peníze to je problém naštěstí není nic na ni napsané ani na mě krom auta za 100tis.
Michal-222: Jo hezká je pokud se namaluje ale byla to vždy obyčejná holka a to malování co začla dělat před rokem ji začalo zvyšovat sebevědomí a změnila se hodně. Předtím to byla relativně fajn holka co měla své stavy a chvíle ale to že se jí líbí peníze a dražší věci o tom mluví už roky.
Hodně ji ovlivnilo asi i nějaké její okolí či TV nebo media netuším.

Jak se říká kdo nemá co na práci a vysedává u netu vymejšlí blbosti. Pokud je narcis a myslí na sebe v první řadě a na peníze hledala asi toho kdo ji splní sny ... když sama nechce do práce si vydělat větší částku. To mě na ní mrzelo když jsme měli spory o tom že by měla jít do práce naplno jako každej člověk.

Lásku jsem z ní poslední 2roky moc necítil ... jen potřeby sex a provozní záležitosti a plány co kam půjdeme co se koupí atd ... což mě tedy mrzelo dost poslední dobou ... takže jsem tušil, že je něco špatně. Cit dávala trochu jen dětem ale mě nikoliv ikdyž já se ji snažil dávát vše i city a péči.
Tušil jsem že je něco špatně a její city k rodičům jsou taky chladné a takové zvláštní.

Jitrnice: Milence jsem viděl z dálky a vím že pro ni jezdí 2x týdně a je od ní 40km kde prozatím bydlí ale bydlení si dělají přes 100km daleko což je špatně kvuli dětem a to bude asi problém tyto štreky jezdit.

Jo o děti se budu snažit na střídavou péči. Mají tady kamarády a zázemí kde to znají. A navíc mají mě rádi a vidět je jednou za 14dní asi by to hodně dopadlo zle protože by byli manipulováni ženou a jejic city ke mě by se hodně změnili.
O peníze se bude bít do krve se mnou to bude asi nejhorší. Už s milencem probírala kde by mě mohla oškubat ...

Je mi to jedno klidně normální ženskou co sní bude sranda a bude fungovat jako slušný člověk. Mluvit pravdu a budeme se mít rádi. Je to smutné nedokážu to furt v sobě překonat ale snažím se na sobě makat...sportem i duševně at se nezblázním.

Nepotřebuji žádnou z plakátu babu. Ty jsou většinou nosánkem nahoru až na vyjímky. Ale normální fajn holku.

PS: Nenechám se sebou zase tak orat. Občas se pohádáme a řeknu jí svoje. Protože někdy je uplně mimo navíc mi sebrala moje věci a vezla je mu jako dárek. Dostal jsem flašku rumu a ona mu jej chtěla vzít v tašce. Tak jsme se pohádali rum jsem ji vytrhnul. A tak jsem musel schovat všechny dárky a cennosti aby to nedala mu jako dar nebo něco podobného.
Doma je to jak na bojišti občas . :-(

PSS: už at je to období za mnou a děti netrpí hlavně. Těm chci to nejlepší.
 Lada
27.11.2020 09:58:41
A jinak, když jsme u těch žen, co jedou po penězích a nikdy nemají dost tak v Nebezpečných vztazích byl případ, když žena takhle po chlapovi chtěla pořád peníze, aby si mohla užívat, tak až neměl žádné peníze, tak ho pak odkopla , našla si jiného a až ho přivedla na mizinu a on se z toho dostal na psychiatrii, tak ho zase odkopla a pak si našla třetího toho taky přivedla na mizinu, ten si dokonce kvůli ní bral půjčky a zadlužoval se, aby mu neutekla. Tak se ve studiu sešli tři zničení její muži a tomu třetímu se konečně otevřeli oči a rozešel se s ní. Byl i tam jiný případ také zlatokopka po manželovi chtěla pořád peníze, aby si mohla užívat, drahé dovolené, šperky, oblečení,on si bral půjčky a nakonec to nezvládl a spáchal sebevraždu. Takže o takové není radno stát.
 jitrnice Žena54 Kategorie
27.11.2020 09:44:50
Dole píšeš, že chce po tobě 350 tisíc. Nenapsals, zda jsi viděl jejího milence. Nekupuje si třeba ty kabelky sama a pak si vymýšlí, že stály hodně peněz ? Nepředstírá náhodou , že má milence, aby tě trápila,psychicky týrala a trestala za to, že nemáš dvě práce a hodně peněz, aby si ona mohla více užívat. Není psychopatka ? Je mi divné,že spí i s tebou, když tě nemiluje a zároveň, že spí i s milencem. Přitom se chce rozvést. Nehraje na tebe divadlo a dělá, že telefonuje s ním? Nedělá náhodou to divadlo, aby z tebe vylákala peníze? Na, co jí budou, když si našla boháče? Že nemáš 2 práce ti schvaluji, protože se chceš věnovat dětem. Aspoň má někdo z rodiny rozum a ví, co je důležité, to myslím tebe.
 jitrnice Žena54 Kategorie
26.11.2020 22:21:31
Jo, a (...tím jsem měl začít...) ... vítej v klubu.

Si holt teď najdeš nějakou normální ženskou, co už má taky nějaké svoje děti a je stejně stará jako ty .... a nebude určitě zdaleka tak hezká jako ta co tě opouští ... a určitě na ní najdeš i spoustu jiných vad ... ale bude aspoň ráda že tě má, a ty nakonec budeš taky rád že někoho máš...

a za peníze co ti zbudou (pokud ti vůbec nějaké zbudou) si kup flašku dobrého pití a můžeš se k nám zvesela přidat...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
26.11.2020 22:16:14
Lada:
Všichni ti radí, že se máš snažit o děti ... ale nezapomeň, že se o ně pak budeš muset taky starat...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
26.11.2020 22:05:39
Lada:
>>>Budu rád když vyjde střídavá péče a budu je mít týden a týden ona... ikdyž ta vzdálenost bude šílená jezdit co týden ... možná 14dní to se uvidí.<<<

Hele, nedávno jsem četl o nějakém rozsudku, že když bývalí rodiče bydlí daleko od sebe, že se na dopravě dětí musejí podílet oba (a to je ani neměli ve střídavé péči).

>>>Nejhorší na tom je že mi řekla kdybych vydělával hodně a ona se měla dobře - lux dovolené a drahé auto apod. tak nikdy neodejde ... ale dle mě dost lže.<<<
Možná nelže, ale jednak tolik peněz, aby jsi uspokojil rozmařilou ženu stejně nikdy mít nebudeš, a navíc je to blbost...proč bys to měl vůbec dělat? To si můžeš rovnou platit nějakou profesionálku - a vyjde tě to v důsledku levněji.
Lásku ani oddanost si nelze koupit...
...a určitě to o tobě něco vypovídá, že jsi na to během těch 10 let nepřišel, ani v náznaku, co je ta ženská vlastně zač...

Teď si spíš sháněj právníka, to je asi to nejlepší co můžeš dělat ... a přestaň snít o tom, že se život vrátí do starých kolejí ... on nejspíš nikdy nebyl ve starých kolejích, jen jsi byl poněkud slepý...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
26.11.2020 21:46:39
Viděls toho milence ? Moje kolegyně v práci předstírala, že má milence, posílala si sms z jiného mobilu na svůj, aby v muži vyvolala žárlivost, protože si jí už nevšímal.
 jitrnice Žena54 Kategorie
26.11.2020 19:08:42
Zkus to tak brát, že je dobře, že ses čůzy zbavil a že ses evidentně podcenil.
 krisikowa Žena28 Kategorie
26.11.2020 18:18:55
Koukám, že ta láska na celý život je asi fakt problém...

Ale zase byla hezká, né ?
 Michal-222 Muž44 Kategorie
26.11.2020 17:14:41
Taky nechápu proč s ní dál spíš i když víš, že tě podvádí. Za to jí máš prohodit oknem, ne jí poskytovat rozkoš! Co tak pozoruju, tak problém chlapů je, že s ženami jednají příliš v rukavičkách. Ony k nim pak vůbec nemají respekt a nestydí se po nich chtít, aby si našli druhé zaměstnání, hlavně aby si mohly válet šunky, a netají se tím, že mrdají i jinde. Pokud zjistíš, že máš doma semetriku, musíš jí včas ukázat, kde je její místo, jinak to dopadá takhle. Jako u mě by to takhle snadno tvojí ženušce neprošlo. Je to prostě v háji, že chlapi dovolili ženám zajít s tou emancipací takhle daleko.
 Mizogyn
26.11.2020 16:17:23
Píšeš, že si ho našla na seznamce. Nevím, co dělá bohatý chlap na seznamce.Píšeš, že je nervózní a řve po dětech, po tobě, je pořád na telefonu. Asi milence hlídá, kontroluje, neví, co tam dělá,když je 100Km daleko a když byl na seznamce, tak se on možná tahá s jinými a hledá ještě jinde. Tvé ženě zaplatil za sex kabelkou, pár dárky. Buď je ten boháč hodný blbec, nebo babař, který hledá ženské do postele, co si užije, naslibuje a pak odkopne. Proč by měl chtít vdanou ženu s dětmi, která svého muže podvádí ? A viděls ho někdy ? Divné je, že spí s vámi oběma. Proč to dělá ? Drží si tě jako pojistku, když to s ním nevýjde ? Abys pak nevychovával jeho dítě, když ho ona přestane bavit a ty ani o tom nebudeš vědět. Asi té tvé se to s milencem hroutí, když po vás řve.
 jitrnice Žena54 Kategorie
26.11.2020 16:13:57
Chlape seber se, prostě se z ní stala zlatokopka a tak to je,chce víc než jí můžeš nabídnou,tak jde tam kde to dostane, přeci se kvůli ní neudřeš.Přeci nejde stavět život jen na penězích, nemůžeš si někoho kupovat,jednou peníze dojdou a je konec přetvářky.Špatně může dopadnout i ten nový.Ber to jinak,zbavil jsi se zlatokopky a teď si můžeš hledat opravdový vztah,jen jí nerozmazluj a chtěj aby i ona do toho vztahu dávala svou část.
 BAKY 41
26.11.2020 15:33:48
Čau,
myslím, že nejsi looser, jen jsi natrefil na špatnou ženu, bohužel. Možná to bylo na ní vidět už dřív, jakým směrem míří a taky by nejspíš bylo fajn si toho všimnou dřív, než byly děti.

Věř mi, že chlapi, co mají větší příjmy se podle toho také budou chovat, takže jestli to nebude zamilovaný osel, ale bude trochu chytrý, využije ji a pošle dál.

Nedokážu si představit, že bych investoval, jako nový přítel, do cizích dětí. Absolutně ne. Ona má jen pomotanou hlavu a ukázala svůj pravý charakter.

Zajímalo by mě, na které seznamce našla chlapa, který vydělává kolem 50-60 tisíc.

Být tebou udělám toto:
- Snažit se o děti, ať je máš ty
- Případně nastavit co nejnižší alimenty, ať platí nový chlap a tebe to nezruinuje, žij dál. Pro sebe. Ne pro druhé. Vidíš, jak to dopadá.
- Přestaň s tou kur.ou spát, abys něco náhodou nechytil, pokud spí s oběma (je to nechutné a nebezpečné)
- Co nejdřív ji vypakuj a začni pomalu nový život

Podle mě ho zanedlouho přestane bavit, protože uvidí, že je to líná ču.ka, která se nechává jen vydržovat. Jak moc naivní a hloupý musí být ten její nový objev, když vidí, že kvůli penězům je schopná opustit chlapa i rodinu a vzdát se toho všeho.

Toto není ztráta, to je požehnání.
 NejsiLooser
26.11.2020 15:04:03
Lada

Loser nejsi, ale špatně sis vybral. Ta ženská musí být blázen, jak jí popisuješ.
 jenomnaskok
26.11.2020 14:58:55
Jo a jeste neco... nekupuj te budouci hovadiny a zbytnosti, coz sperky a dalsi veci pro tebe jsou. Zatim to vypada, ze jsi byl dobry Oslik, co se otrese a padaji z nej wellnessy a vylety...

Mene je nekdy vice...
 soudkyne Barbara
26.11.2020 14:57:44
Podstatný je co bude s dětmi. Jestli se dokážete domluvit jako rozumní lidi. Vaše city a pocity ze situace nejsou, neměly by být na prvním místě. Jinak, znám jen tvou verzi a zkušenost mě naučila, že to může být všechno ještě trochu jinak, proto se nebudu vyjadřovat.
 Sorayaaa
26.11.2020 14:55:03
Na druhé straně, zníš jako další známý, který je fakt velmi pohledný, inteligentní, zajištěný, aktivní, a tak nějak opak toho, koho sem popisovala před tím. jednou přivedl cosi ... co na první pohled fakt byla zlatokopka. My si mysleli, že si chce užít a tak nějak tak jako s každou. jenže on s ní začal žít ... a děti ... a ikdyž jsme mu říkali, to neděláš dobře. To bude průser. Nechtěl to slyšet ... a je z toho průser. Jsou sice už od sebe, ale protože je to matka jeho dětí, která není schopna se postarat o sebe, natož o ty děti, tak jí stejně živí dál. Si to dobře zařídila. Komu není rady ....
 Hodislava Žena42 Kategorie
26.11.2020 14:48:33
Já o sebe dbám a cvičím i dobře se oblékám.
Bylo mi řečeno že se chce mít dobře že jsem si mohl přečíst její horoskop KOZOROH kterej to má prý napsané ve svém znamení. Tím mě uzemnila. Prý stříbrné naušnice a náhrdelník za pár tisíc není nic.

Přišla s igelitkou mladá po škole a měla jen dvě mateřské a teď po mě chce 350tis kč že jde za bohatším a že chce mít pěkný život a dovolenou a udělá si třetí dítě sním aby si jej pojistila atd.
Je tak hloupoučká že mi to říká narovinu jak to je až se sám divím. Už nemá co ztratit.
Chlap se do ni zamiloval a vozil ji všude kde chtěla a koupil drahé kabelky a hodinky atd.
A slibuje ji jak si ji chce vzít a jak ona mu bude vařit a budou se dobře mít a dětem že zařídí pokoj a budou mít drahé hračky aby děti viděly jak si jich považují atd. no prostě mám z toho nervy z hororu.
Oposlech co jsem měl mi sám řekl že lže i mu. Sexuálně jsme si velice dobře rozumněli do dneška.
Paradoxně chce spát sním i se mnou což furt nechápu a hlava mi to nebere.
Já ji blbec ještě vozil teď v koroně na výlety a pizzu a zákusky apod. a mu pak řekne do telefonu že se byla sama projít venku že nikde víkend nebyla.
Sama říká že když žije jen jednou chce se mít dobře ale do práce kde by se nadřela to nepůjde např do obchodu na plnej uvazek s vyučním listem.

Je fakt že do mě už nějakej delší čas hustila at mám 2 zaměstnání ale já chtěl vidět děti růst a být snimi ten čas si užít když rostou kolem 4-6let je to krásnej věk.

Na své straně jsem viděl problémy když došli peníze říkal jsem ji že utrácet nemužeme za blbosti když už tento měsíc měla vše a je posledních pár dní do výplaty. A to jsem do ni investoval každej měsíc. Měla i kina a divadla, kytky několikrát ročně a nějakej ten šperk narozeniny a svátky či vánoce nebo výročí....
Na kolo i lyže jsem ji bral. Hory a letní dovolené apod.
Wellness taky měla a desítky výletů po ČR a SK a okolních zemí kde jsme byli.
Myslím si že celkem plnohodnotný život spolu s intimním kde to klapalo.
Jen ty peníze ty tlačila už dlouho že by chtěla lítat po světě a děti že ji občas ubíjejí.... hlídání občas rodiče občas druhá strana ... ale to ji bolela hlava když jsem byl v práci a děti už na ni byli moc - Cholerik.

No chci říci že si myslím že měla hodně času pro sebe a internet a hledala nějaké další vzrušení v životě ... a někdo ji ho nabídl. Jít dál od dětí a užívat si sama někde pryč ... krizi nechtěla řešit.

Někdo učený řekl že když má žena moc volného času začne vymýšlet blbosti ... internet byl jen pomocník.

A když jsem ji řekl at rozvíjí děti doma když jsem v práci tak jim dala mobil a je klid ... vyjimečně puzzle nebo stavět si s nimi...ale to jsem musel já už dokopat přes telefon at se rozvíjí. Tak fakt jsem byl asi slepý minimálně rok....

Tak jsem asi looser že nevydělávám 70k měsíčně ...třeba by se to nestalo ... nebo stalo ale později
 Lada
26.11.2020 14:47:48
Netrap se. On ten nový partner také nebude časem nadšen mít ženu pro něho s cizími dětmi a děti také zlobí, a když se dozví, že je s ním kvůli penězům, tak to není pro něho žádná výhra. Aby ti ji nakonec neposlal zpátky. Možná ten chlap není tak bohatý, jen kecá, aby ji dostal do postele a získal ji. A nebo je opravdu při penězích, je od rána do večera v práci a ona bude sedět doma a nudit se a hledat dalšího milence. Můžeš se odstěhovat do toho města, aby to pro děti na střídavou péči bylo lepší. A možná ti děti nechá ještě ve vlastní péči, když se jim nevěnuje.
 jitrnice Žena54 Kategorie
26.11.2020 14:15:29
Skryte dokumentuj a peclive archivuj, jak lze a veskerou spinu na ni.
Velice se ti to bude hodit pri boji o decka a majetek.

Zacni VSE, VESKERE vase rozhovory nahravat. TAJNE.
Stahni si nejakou aplikaci na telefon treba.

Podekujes mi potom, stejne jako tvoje decka podekujou tobe.
Smajlík  soudkyne Barbara
26.11.2020 14:14:05
Hodislava

jenže tady je vidět, že on by třeba i chtěl napravit ty chyby. Ona nechce, evidentně.
Chce solventnějšího partnera. Nehodlá diskutovat, nehodlá řešit.
Zajímají jí jenom peníze toho druhého. V obecné rovině bych s tebou souhlasil, ovšem ne v tomhle konkrétním případě. Vždyť si tu zpověď přečti ještě jednou.
Chyby dělal, například nevím, proč jí často něco kupoval (náušnice šperky).
Prostě tahle ženská je v tomhle případě zlatokopka, prostě se to okecat nedá...
 jenomnaskok
26.11.2020 14:07:58
jenomnaskok

Jojo, je to pohodlnější si říct, je to mrcha zalatokopecká, jsem blbec, že jsem to včas nepoznal. Než přemýšlet, v čem třeba mohli chybovat oba. A zda vůbec oba udělali chybu - zdali to prostě není jen tak, že jen oba včas nepoznali, že se k sobě nehodí. A nebo zda to prostě jen ignorovali. V touze a víře, že se to poddá a že to bude dobré. Mně se totiž nezdá, že najednou, z čistého modrého nebe, ona dosud idylka a šťatsná rodinka jak z fejsbuku , se ona rozhodne, že šťastná není. To mi totiž fakt přijde jako to, že ona možná mlčela - a on si ničeho nevšiml. Ona mu teď bude vyčítat, že je necitlivý, protože si ničeho sám nevšiml, že není spokojená, a on jí, že je zlatokopka, protože chce víc na pohodlnější život. Tak jsou si vlastně kvit, ne?
 Hodislava Žena42 Kategorie
26.11.2020 13:54:04
odislava

Psal, že i chodil do fitka - takže asi to nebude případ zpohodlnění. Jenom si prostě špatně vybral, no.
 jenomnaskok
26.11.2020 13:43:29
Hodislava: souhlasím, prachy je pouze snadnější kvantifikovat a poměřovat, zatímco ten nesoulad ve směru je neměřitelný a často i slovy nepopsatelný - vždycky mě spíš zaráží jak se těm lidem mohlo stát, že minuli i ten poslední hraniční patník, u kterého ještě mělo smysl mluvit a nejen pro ty děti to zachránit
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.11.2020 13:36:28
jenomnaskok

To je úhel pohledu. Sedí to přesně na ty moje známé. On má za to, že ho ona opustila kvůli penězům - ačkoli on, podle jeho slov, vydělává dost a vše dával rodině. A že jí to stejně nestačilo. Její pohled je právěže jiný. Jakmile to bylo možné a děti drobet odrostly, dostudovala a tím pádem si polepšila jak finančně, tak sociálně. Obklopila se úplně jinou sortou lidí než dosud. Ale hlavně neseděla už doma s miminama. Začala o sebe víc dbát, víc sportovat. Byla atraktivnější. Zatímco on - a to nemusím s nima bydlet, to bylo vidět - naopak zpohodlněl. Z práce maximálně k sekačce a pak k počítači. Neupravený, neatraktivní. Zuby vysloveně zanedbané, ošmajdané oblečení a vlasy, vlasy a účes hrozný. Rodině tedy kupoval drahé dovolené, drahé dárky ... ale jinak se nehnul. Zatímco ona by jela na lyže, na kola, nebo prostě jen někam na tůru, on nebyl schopen vyjít ani kopeček, aby nebyl hotovej a zadýchanej. Zatímco ona by šla někam do kina, divadla, na výstavu, on seznal, že se můžou doma dívat na televizi. Úplně se tedy ti dva rozešli ve stylu života. Takže věřím, že se to muselo odrazit i v posteli. Nuda, pohodlnost. Takže jak ve scénáři, ona si našla milence a posléze se k němu odstěhovala. A známý vysedává u mobilu a nadává na mizerný nevěrný ženský, který si neváží obětavých a pracovitých mužů. No, s tím milencem teda mohla počkat, ale jinak jim tohle vydržet nemohlo. Oba jsou úplně někde jinde. Prostě mám z něj dojem, že si jí doslova kupoval a nyní se diví, proč za to nebyla dost vděčná. A když mu řekla, že jde jinam, kde se bude mít líp, tay si to mohl přeložit jakože - jdu za tím, kdo je lepší nabíječ a víc vydělává. No, je to klidně možné, protože, mimo jiné, je to kolega z firmy, takže tipuju vš, zatímco on má "jen" nedodělanou průmku, takže "jen" vyúčák. Aniž bych chtěla kohokoli kastovat, podle vzdělání, proboha. Jen že nebylo tajemství, že v jednu chvíli ona vydělávala íc než on. Takže je nabíledni, že v oné firmě asi jsou slušné peníze.

No prostě - aniž bych tady podstrkovala zakladateli, že podobně jako ten můj známý je lenoch a nemakačenko, to prosím ne - chtělo by to i její komentář, jestli za tím jsou fakt jen ty prachy. Jestli si fakt jen chce žít luxusněji.
 Hodislava Žena42 Kategorie
26.11.2020 13:24:09
Bohužel sis vybral zlatokpku závislou na velkém utrácení z cizího.
 Čech24 Muž Kategorie
26.11.2020 13:12:06
Teta Dana: "můžu na sto procent slíbit, že vydržím s partnerem i "ve zlém", za dlouhodobě nepříznivých okolností?"

Já ano. Slíbit to může každý, a játra si u toho zbůhdarma neplácá ten, kdo do toho pak dává všechno.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.11.2020 12:50:52
Ad střídavá péče - přítel v ní má dítě z bývalého vztahu. Klučík absolutně nepůsobí traumatizovaně. Je pravda, že přítelova bývalá bydlí nedaleko a dokáže se domluvit, není to žádná kravka.

Tyhle konce vztahů jsou důvodem, proč bych si třeba nebrala společně hypotéku, proč ani nechci svatbu. Nikdy nemůžeš vědět, jak se druhý v budoucnu.
A když budu upřímná sama k sobě, můžu na sto procent slíbit, že vydržím s partnerem i "ve zlém", za dlouhodobě nepříznivých okolností? Také ne.
 Teta Dana
26.11.2020 12:12:27
Ještě upozorním:
To, že střídavá péče je kompromis pro děti je iluze. Je to kompromis pro rodiče. Psychologie má konsenzus na tom, že ideální je výchova obou rodičů. Pokud však nastane rozvod, je lepší zůstat s jedním z nich a jeho novým partnerem. Rodiče se mají tendenci předhánět, pomlouvat, dělat si naschvály. Možná zní soud o děti jako brutální řešení - není, znalci sami posoudí vztah děti s oběma rodiči, podle toho rozhodnou. Je lepší mít děti 3 týdny "doma" a pak je poslat na týden k mamce na výlet, než vyvolávat pocit dvou domovů. Věř mi, osobní zkušenost.
Ještě jednou, držím pěsti.
Smajlík  Mazacihlava
26.11.2020 12:01:11
Takový pipce prokopni prdel. Vypočítavá povrchní mrcha a ani se za to nestydí.
Smajlík  Militantní*konzerva
26.11.2020 12:00:31
Tak většinou je chyba na obou stranách. Problém je v tom, že každý chce trochu něco jiného. Často je to tak, že když se narodí děti, tak ten chlap skončil jako milenec, z té 100% pozornosti má sotva 20 a žena ho pasuje už jen na chodící peněženku a dává mu céres, že na Prahu vydělává jen ubohých 30 tis. Kč a že by měl nosit domů víc a dává mu to pravidelně sežrat kyselými ksichty. Tak co je to pak za partnerský život.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.11.2020 11:54:02
Hodislava

Ale právě, že tu píše, že mu řekla natvrdo, že je to kvůli prachům. Sama to řekla.
 jenomnaskok
26.11.2020 11:51:54
Nejhorší na tom je že mi řekla kdybych vydělával hodně a ona se měla dobře - lux dovolené a drahé auto apod. tak nikdy neodejde ... ale dle mě dost lže.

Prostě jsou lidi, kteří nepochopí, že jsou šťastnější období a méně šťastnější. To máš teda smůlu. Jinak to jsou teda hodnoty, do prdele. Kvůli vyvalování na pláži kvůli facebooku a drahýmu blbýmu plechu rozflákat rodinu, to je teda síla.
 jenomnaskok
26.11.2020 11:44:58
Chtělo by to slyšet i druhou stranu.

Známý se rozvedl, měl podobné pocity jako ty. Dělal pro rodinu leccos. Přesto jsem chápala právě jeho ženu. Její důvody. Přesto, co pro rodinu dělal - nebylo to k tomu žít vedle něj.
Smajlík  Hodislava Žena42 Kategorie
26.11.2020 11:29:32
Střídavá péče na takovou vzdálenost nejde se školní docházkou vůbec dohromady - a pokud se rodiče nezvládají domluvit nebo mají napjaté vztahy, ani by ji soud povolit neměl. "Děti batůžkáři" to nemají jednoduché ani když rodiče zůstanou ve stejném městě, tohle bych zvážil fest - aby požadavek na střídavku nešel proti skutečným všednodenním zájmům dětí.

Že jsi byl věrný a dal do toho všechno bylo správné, není čeho litovat, do zrcadla se za tebe nikdo jiný nedívá.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.11.2020 11:28:36
Spíš se divím že jí to popadlo až teď, to zlatokopectví z ní muselo být cejtit už dávno.
 Van Generator Muž30 Kategorie
26.11.2020 11:21:45
Mazacihlava: Díky je to těžké děti má ráda ona i já, ikdyž já je beru častěji ven na hřiště a akce a trávím snimi daleko víc času, ona je zase zahrnuje dárky furt přehnaně dokola, já spíše trávím čas a hraji snimi fotbal či na kolo jdeme nebo je vemu či bazén atd. Navrh je abychom je měli oba dva 14dní na střídačku a děti netrpěli že jsou jen s jedním s rodičů. Můj návrh je týden a týden.

Problém je že si dělají hnízdo manželka s milencem cca 105km daleko od původního bydliště takže i cesta 1,5h autem je docela šílená...
Zatím žijeme ještě pod jednou střechou ale psychicky mě to ubíjí a ona je vysmátá a v pohodě.

Navíc původně děti strašně chtěla ona a tlačila mě do nic po pár měsících vztahu kdy jsme spolu byli před 9lety.. a já na to měl akorát věk.

Budu rád když vyjde střídavá péče a budu je mít týden a týden ona... ikdyž ta vzdálenost bude šílená jezdit co týden ... možná 14dní to se uvidí.
Nejhorší na tom je že mi řekla kdybych vydělával hodně a ona se měla dobře - lux dovolené a drahé auto apod. tak nikdy neodejde ... ale dle mě dost lže.

Navíc další neduh je ten že hodně lže a nevím čemu mám věřit. Slyšel jsem rozhovor co si sním povídala v telefonu a lže mu i mě jen proto aby dostala to co chce. Už si plánují svatbu po rozvodu a co a jak budou mít a co si koupí co neměla apod. To mě asi nejvíce dostalo... se mnou do práce nechtěla a mu slibuje jak půjde pracovat někam kde ji dohodí místo :-/

Vždy se chovala jako hodná usměvavá dívka slušného vychování atd. Poslední rok a půl jsem ji nepoznával. Začala se fintit a malovat a předvádět, jak jsem ji nikdy neznal.

ODPOCINEK: Její rodiče to nechtějí řešit jsou jednodušší trochu. Prý at si to vyřešíme sami a co mohou dělat. Její matka z toho má stresy a nic nechce slyšet. At si dcera dělá co chce a vyřešíme si to sami. Jsou dost na peníze a dost závidí. Nikdy její rodiče peníze neměli dělali obyč práci a dcerka se vzhlédla v bohatších lidech. Vím že to zachránit nejde... smiřuji se stím. A budu si muset hledat nový smysl života když jsem ted 9let věnoval vše rodině. :-/

PS: vždy jsem žil pro rodinu a ikdyž prý jsem sympatickej nikdy jsem ženě nezahnul a ani by mě nenapadalo že by to někdy udělala ona nebo si hledala někoho jiného. Vždy jsem to bral zodpovědně a mám svoji morálku. Proto mě to vše tak dostalo.
Asi mít to vše na háku jsem v klidu a řeším to po svém bohužel rodina pro mě byla vše co jsem v životě chtěl a pro co jsem žil.
Lidi co to kolem mě vědí jsou z toho v šoku a řekli mi že to nechápou... po tolika letech ideální rodinka a ji hrábne v hlavě kvuli penězům.

Ona mi tvrdí že se chce cítit zajištěná v životě a chce si užívat a chce 3tí dítě ... ale stím novým co má prachy a majetek.
 Lada
26.11.2020 11:07:52
Dejv Blistr: proti těm dvěma co odešli jen s kartáčkem na zuby jistě stojí za rohem další dva, kteří zase oškubali ženskou a na děti nedají ani halíř. Pohlavím to fakt není.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.11.2020 11:04:32
Frank, jo to chapu, kdyby se se mnou manzelka rozvedla, taky bych se do niceho nehrnul.
 Dejv Blistr
26.11.2020 10:51:52
Dejv Blistr: Já bych to určitě takhle nepaušalizoval. Jsou i chlapi, kteří se sbalí, jdou za mladší milenkou a nemají vůbec žádné výčitky. A o děti se taky nezajímají.

Je to prostě individuální.

Blbá je ta nejistota. Že ta léta jsou v klidu, člověk do toho vztahu investuje prakticky všechno co má (čas, energii, city, peníze) a pak ze dne na den konec a nazdar.

Asi díky tomu se do těch vztahů teď už nějak nehrnu a preferuju duševní klid a jistoty.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.11.2020 10:48:27
Frank Drebin: Mam vysledovano, ze zenskym nedela vubec zadny problem spalit mosty klidne po 15 letech vztahu. Ze dne na den, bum - tys byl takovej a takovej a ted je tady jinej a ten je lepsi- zadna litost, zadna sebereflexe, jakoby 15 let spolecnyho zivota nic neznamenalo. Deti? Nezajem! Spolecna hypoteka? Nezajem! Ale majetek by rady i ten, na ktery nemaj narok... Chlapi to maji jinak, kdyz k tomu rozvodu dojde jejich vinou, napriklad kdyz utikaj za mladsi "heereckou,maserkou". Mivaji casto velke vycitky. Napriklad znam 2, kteri nechali byvalkam domy, auta, uspory, vybaveni. Zrekli se majetku a brali to jakoze davaji odskodny, a nadale se staraj i kdyz defakto zacinaji jinde od nuly. Treba i uznaji, ze udelali chybu, ale nejdou s prosikem zpet, nehraji zadna divadylka, nesou svuj kriz se vsim vsudy.
 Dejv Blistr
26.11.2020 10:45:18
Jaké máš vztahy s jejími rodiči, co tomu říkají? Útěchu nemám, jen připomenu věci které víš, ať je slyšíš i od někoho jiného - žádný chlast, pokud bys to fakt krutě nedával tak nějaké lehké AD, a teď myslet jen na to, jak to vezmou a zvládnou děti - a na tom, aby to pro ně bylo co nejsnažší a že tomu musíte všechno podřídit, byste se měli všichni tři shodnout.

Co prožíváš je JEDINÝ důvod proč jsem rád, že vlastní děti nemám. Ani "přijít o cizí" nebyla (dvakrát) žádná legrace. Pravda až úplně zespodu je, že kdybych měl takto přijít o své děti, ženě by akutně hrozilo že ji budeme všichni navěky udiveně pohřešovat.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.11.2020 10:43:13
Nikdy jsem nepochopil proč se chlapi žení a dobrovolně si tak dělají život horší - proč se dobrovolně vystavují permanentnímu stresu, jestli se dostatečně zavděčují své ženě (jsou dokonce ochotni chodit do dvou zaměstnání aby měla dost penízků na utrácení - mimochodem, já bych s ní po takovém návrhu okamžitě vytřel podlahu). A přitom když dámička uzná, že ze stávajícího partnera už víc nevyždíme, stačí jí když vezme mobil a do minuty si na tinderu "vyswajpuje" někoho lepšího. Každý chlap by si měl uvědomit, že na ženu se nedá spolehnout a neměl by s ní nikdy počítat jako s jistotou v budoucnosti (vzít si třeba hypotéku napůl je cesta do pekel), to mu pak ušetří spoustu zklamání a nepříjemných překvapení.
 Dikobraz
26.11.2020 10:33:27
Dejv Blistr: V pořádku :) Pár slabochů tyhle poběhlice vezme zpátky :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.11.2020 10:27:19
Bud rad, ze jde ta zenska do h*jzlu, ale deti si nech. Jestli se jim venujes, budou urcite radeji s tebou, nez s ni. Dost pochybuji, ze u toho druhyho chlapka to budou mit v pohode. Znamej si prosel necim podobnym. Najednou prudka zmena chovani, tajnosti, vyrazny liceni, nakupovani erotickyho pradla, pozdni prichody domu, nekdy az druhy den. Pokousel se to davat dohromady rok, neslo to, byl psychicky na hranici sebevrazdy. Nakonec jeho wife odesla za tim " o tolik lepsim" chlapem. Dostala polovinu uspor , dostala vyplaceno z baraku. Obrovskej boj o majetek. O deti prakticky nemela nezajem. Za dalsi rok byla zpet a ze pry slapla vedle. Bohuzel, dvere zustaly zavrene. Znamej se z toho dostal a je rad, ze je bez ni, zato ona, podle toho co vim, docela trpi.
 Dejv Blistr
26.11.2020 09:23:57
Já si tím sice neprošel, ale dokážu si představit, jak se asi cítíš. Tohle mi právě na těch vztazích vadí nejvíc. Ta nejistota. Že do toho vztahu dáš 100% a stejně je to málo. A na některé věci přijdeš až po letech. Do té doby se to zdá jako idylka. O to je to horší, že najednou za toho vrcholu padneš na tvrdé dno a strašně tě to rozseká.

Trošku by pomohlo to odosobnění. Prostě neřešit to, co bylo do té doby. Neříkat si, kolik jsi do toho vložil. Prostě se snažil brát přítomnost a vycházet z toho, co je teď, ne co bylo nebo bude. Já vím, je to jen teorie a ty city a pocity nejsou na vypínač, ale s tím vztahem prostě nic neuděláš. Už se to nevrátí zpět, musíš jít dopředu a žít přítomným okamžikem. A co nejrychleji si zařídit život, aby ses zase cítil v klidu a pohodě, to je priorita.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.11.2020 09:04:52
Každý člověk je jiný a proto se s tím každý jinak vyrovnává. Univerzální rada neexistuje. Záleží na zkušenostech, které sis do vztahu už přinesl.

Každopádně je to vždy horší pro tu stranu, která byla zamilovaná a nečekala to. Já jsem měl několik vztahů. U těch prvních jsem se choval jako hajzl a vytíral si ženskými zadek. Pak se mi to šeredně vrátilo i s úrokama. Byl jsem zamilovaný a nečekaně mě partnerka podvedla a utekla s člověkem, se kterým jsem ji dokonce já seznámil!!

Jak jsem se z toho dostal? Za prvé jsem měl fázi vzteku, kdy jsem je chtěl oba dva zmlátit. Volal jsem jim a psal výhružná vzkazy. Pak to přešlo ve fázi lítosti a proseb, aby se ke mě vrátila (tohle nedělej!!). Pak jsem začal opět cvičit. vzhledem k tomu, že ty si také cvičil je jasné že tě to baví. Začal jsem se soustředit sám na sebe. Koupil sem si nové auto, řekl sem si, že naberu hodně hmoty (taky jsem zhubl). Scházel jsem se více s přáteli na které jsem dřív neměl čas.....Hlavně jsem každý den žil naplno a pro sebe. Dopřával jsem si vše co jsem nemohl a dělal i věci, které by mě dřív nenapadli (zkoušel různé sporty, naučil sem se tancovat tango, přihlásil se na kuchařský kurz) a v noci jsem chodil spát unavený a nepřemýšlel jsem nad nesmyslama.

Teď jsem ve vztahu, jsme zamilovaný, ale mám zadní vrátka - počítám s tím, že se mi může stát opět to samé a vím a tak vím, že mě to už nikdy nepoloží. Už nežiju 100% pro druhou stranu, mám čas pro sebe a na sebe.

Hlavně se nelituj a nepros....
 HOLD
26.11.2020 08:50:17
Moc mě mrzí, čím sis prošel, jelikož se zdáš jako až naivně hodný člověk.
Ženský jsou bohužel takový a kdo to neví, ten to zjistí. Milují peníze, sex, cestování, nesnáší děti, lásku, rodinu. Alespoň půlka holek to takhle má... Překvapivě.
Jestli ti záleží na dětech, řekni tohle vše u soudu a máš dobrou šanci je získat na 31 dní v měsíci.:) Já to tak měl jako malej. Dokonce jsem automaticky bez přemýšlení všem vždy řekl, že chci být s tátou. Ne vždy chtějí děti být s mámou.
Jestli ti záleží pořád na ni, prober se. Ve 40ti ještě zdaleka není pozdě, chlapi si pořizují děti i v padesáti.
Držím ti palce, doopravdy jo.
Smajlík  MazacihlavaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk