Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Otázky - Vzkazy č.1150822, vloženo 25.11.2020 22:08:50 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Cítím permanentní úzkost
Ahoj,

cítím permanentní úzkost a neustále se mi hlavou honí negativní myšlenky, chyby co jsem v minulosti udělala, špatné věci co by se mohli stát a zničit celou rodinu, zlé předtuchy, zlé vzpomínky, potenciální zdravotní problémy atd,. Častěji ale cizím úzkosti aniž bych věděla s čeho. Neustále to mám v sobě, akorát to tolik nevnímám když s někým jsem, ale jakmile se ocitnu sama, sotva dokážu vnímat něco jiného než úzkost. Dřív jsem se snažila dělat různé aktivity, abych na to tolik nemyslela, vyhledávala jsem ruch kolem sebe, aby zahlušil všechny myšlenky, ale teď už se musím nutit vstát i s postele a cokoliv dělat. Vždycky jsem byla docela samotářka, ale teď se bojím být sama. Není to tím, že bych měla strach, že se mi něco stane a nebude kolem mě nikdo kdo by mi pomohl, prostě nevím čím to je, ale moc ráda bych to věděla. Možná se jedná o nějakou poruchu, pokud ano, nejsem ani schopná jít k psychologovi, mám problémy v komunikaci s cizími lidmi.
 DainaD Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 08:06:04
Moje přítelkyně trpí něčím podobným, a zabírá jí být občas na blízku. I když už mě párkrát v zoufalství i vyhnala, nebo jsem musel odejít sám. Ale já věděl, že se zase ozve.
Ze začátku mluvila i o sebevraždě, ale být s ní asi pomáhá. Když je nejhůř tak se přítulí, já ji hladím a postupně je jí líp.
Je to hodně náročný a musím mít trpělivost, ale když vydím zlepšení, tak to za to stojí !!
Smajlík  Franta2
25.11.2020 23:27:45
Úzkostné stavy nejsou rozhodně nic, co bys měla podceňovat. Můžou totiž být začínajícím průvodním jevem mnohem vážnějších nemocí, jako je třeba klinická deprese. Jako u všeho platí - čím dříve se tím začneš zabývat tím je větší šance, že se Ti to podaří překonat.

Psychiatr je normální doktor, není proč se ho bát. Když Tě bolí zub tak taky zajdeš k zubaři a nepíšeš na internet, ne? Tím spíš, že ten doktor, jako jediný, Ti skutečně může pomoci. Tak neváhej a jdi za ním.
 davidred Muž26 Kategorie
25.11.2020 22:30:46
Mando - Prezentuješ to jako by šla k psychologovi a on za ni vyřešil všechny problémy. Dřina ji čeká tak i tak.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
25.11.2020 22:28:32
Jedna frajerka: Ne to není žádná odvaha, právě že tohle zvládne každej. Pomoct si sám, to je challenge.
 mando
25.11.2020 22:24:37
Pokiaľ to je krátkodobé a naozaj to dlho netrvá, tak skús si to najprv zrovnať sama v hlave. Ono sa to dá. Ja som, tak prekonal sám depresiu. Avšak pokiaľ ani po čase sa to nezlepší, bolo by dobré ísť za psychológom.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
25.11.2020 22:21:31
Požádat o pomoc není ostuda. A nemusíme všechno zvládat sami. Jít tam z tebe nedělá slabou osobu, naopak jdeš s kůží na trh a to je odvaha.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
25.11.2020 22:16:19
Nechoď hned k psychologovi jak ti radí frajerka. Je to chyba z jednoho důvodu - budeš pak mít vždycky pocit, že si nebudeš schopná pomoct sama. Musíš si uvědomit, že jsi to ty, kdo řídí a je zodpovědný za svůj život. Jsi to ty sama, kdo řídí svoje myšlenky, svůj mozek. Proč by jsi měla potřebovat někoho jiného na to, aby si změnila SVOJE myšlení?
Já jsem u psychologa ani psychiatra nikdy nebyl a ani to nemám v plánu, myslím, že jsem si dokázal pomoct sám a to mě posílilo, můžu se na sebe spolehnout.
 mando
25.11.2020 22:12:36
Víš, že bys k němu jít měla. Chodí tam i lidi s méně závažnými problémy. A úzkostná porucha je seriózní diagnóza.
Dneska nádech, výdech a třezalka. A co nejdříve psycholog.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie



Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk