Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150813, vloženo 25.11.2020 21:37:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Konec YouTube Facebooku a internetu.....
Jaká je pravděpodobnost že někdy skončí úplně skončí přestane existovat Facebook a hlavně především YouTube,pokud to teda někdy vůbec skončí pak jaký to bude mít pravděpodobně dopad a bude to nějak vážné či si na to za pár dnů týdnů měsíců maximálně rok nikdo "nevzpomene" a myslím že nikomu,ani moc chybět nakonec vlastně,ani nebude.

Nebo jaký na to máte názor teorie vy a jak moc by to ovlivnilo vás kdyby tyto dvě "platformy" ( hlavně YouTube ) definitivně kompletně skončily zmizely smazaly z existence ( internetu ) ty "platformy" či jak to správně nazvat.

Předkládám že věčně tady,asi nebudou a kdo ví možná tu nebude věčně,ani internet,ale samozřejmě jsou to jen spekulace odhady dohady,ale ne nezbytně nereálné.
 Znalecpalec Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 08:00:45
Až vypnout proud :D respektive až dojde k masivní erupci na slunci, tak se tu zblázní magnetický pole, elektřina se zhroutí a celej svět bude uveden do temnoty, prakticky ze dne na den se přestane vyrábět. To tě asi nebude trápit to, že FB nebo YT přestanou fungovat ... ono spíš nebude co jíst :D
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
26.11.2020 06:51:56
YouTube by byla škoda, je plný spoustu užitečných videí, návodů, výukových videí atd., doufám, že jen tak neskončí.

Facebook už bohužel není, co býval. Pamatuji si začátky, kdy tam byli většinou mladí lidé, bývalo to i poměrně normální a uvolněné prostředí. Později se tam nahrnuly i ostatní generace a hlavně s boomem chytrých telefonů tam přišli i "pologramotní lidé", kteří, když se na Facebook přistupovalo převážně z počítače, neměli šanci. Teď se tam lidé jen napadají a sprostě urážejí, spousta je tak hloupých, že nezvládne napsat ani jednu srozumitelnou větu a vůbec se za to nestydí a publikují bez ostychu příspěvky pod svými jmény. Je to velmi smutný obraz naší společnosti. Pokud Facebook skončí, nebude to nejmenší škoda, možná to naopak bude i prospěšné.
 Lenka22
26.11.2020 02:10:40
Pokud to skončí, tak to nikomu chybět nebude. Jelikož kdyby to mělo někomu chybět, tak by to neskončilo. Případně to skončí tehdy, kdy už tu ani nebude nikdo, komu by to chybět mohlo.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
26.11.2020 00:56:19
Teda pokud nevezmeme v potaz katastrofický vývoj, při kterém by internet prostě spadl a už by ho nikdo nenahodil.
 Van Generator Muž30 Kategorie
26.11.2020 00:49:44
Leda by se objevila nějaká nová lepší platforma a lidi by odešli za ní. To by ovšem musel nejaký zbrusu nový koncept.
 Van Generator Muž30 Kategorie
26.11.2020 00:35:35
Mě ovlivnil jen YT, ostatní sociální sítě ne, protože na nich nejsem a nikdy nebudu. Ale díky YT a internetu vůbec si už třeba nehodlám nikdy kupovat televizi. Všechno co potřebuju a chci vidět totiž najdu na netu a hlavně si určím sám kdy to chci vidět a bez otravných reklam. Pro mě je televize v současné podobě mrtvé médium a ČT24, kterou, jako jedinou, sleduju, naladím online.
 davidred Muž26 Kategorie
25.11.2020 23:12:52
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž Kategorie
25.11.2020 22:31:13
Jarin: Co třeba to, že se můžeš spojit s někým zdarma, když jste od sebe daleko?
 Iracionální nenávist
25.11.2020 22:25:16
Facebook jde celkem mimo mě a nikdy jsem ho užitečným neshledal, ale YouTube bych asi oplakal. To je něco na čem jsem závislý. Toho obsahu je tam opravdu hodně, a jsem tam každý den. V mém internetovém prohlížeči má výsostné místo na druhé! kartě,na první je počasí, a na druhé je youtube, kde mi hraje nějaká ambientní muzika skoro vždy když jsem doma. A mnohdy je tam těch youtube karet i daleko víc když něčemu propadnu a vyhladávám a vyhledávám. Třeba teď jsem koukal na dokument o chobotnicích a to mi hned nabídlo dokument o krkavcovitých ptácích jak jsou chytrý a o Gorile jménem Koko která umí komunoikovat znakovou řečí,no a všechno jsem to zhltnul a teď jsem chytrej jak delfín a to vše díky tomu že to někdo nahrál na YouTube. Porotože kdyby to bylo někde zahrabaný na darknetu tak si toho nikdy nevšimnu. Ale co jsem tak koukal tak třeba CouriosityStream by mě asi taky na chvíli zabavil, i když je to placený tak těch pár dolarů ročně za to množstvý obsahu bych asi dal. A pokud by kleknul youtube tak by takových konkurenčních servrů najednou bylo tři pudele. Měly by třeba užší zaměření, byly by placený ale určitě by po youtube nevzniklo vakuum.
 tibeťan
25.11.2020 22:17:58
Vešchno jednou skončí. Nahradí to něco, co si nedokážeš představit. Možná by líp odpověděl ředitel internetu a zeměkoule. Ale pokusím se.

Protože si hlavně myslím, že jednou skončí internet. Internetové protokoly jsou zastaralé a za posledních 30 let se nezměnily. O náhradu se pokoušeli japonci, ale ten přechod není vůbec snadný.
Ale podaří se to někdy a někomu. A FB bude víš kde.
 matouch3 Muž49 Kategorie
25.11.2020 22:03:54
Těžko říci. Netscape byl taky neotřesitelný a během dvou let zmizel. Nenapadá mě co by mohlo nahradit yt.
 Alda
25.11.2020 21:56:40
Brzo to asi nebude. Podívej se třeba na Zpovědnici. Ta už umírá 10 let a pořád se jí nechce odejít.
 optimysta
25.11.2020 21:46:33
Dokud to bude rejžovat stamiliony, tak konec nehrozí
Smajlík  Lakernys
25.11.2020 21:44:40
Zrovna YouTube je platforma, kterou považuji osobně za užitečnou. Mužů se na ni vzdělávat, ale samozřejmě i bavit.

Naopak jako zlo, co by my mělo skončit považuji Instagram a Facebook, na kterých tráví mladí lidé celé hodiny (někteří i celý den) a zabijí, tak prospěšný čas. Mimo jiné, někteří mladí (ne všichni) komunikují výhradně sociálními sítěmi Instagram a Facebook a nechodí se socializovat. Zkrátka tyto dvě sociální sítě mi přijdou naprosto zbytečné, Youtube je narozdíl od nich v mnohých faktorech prospěšné.
 Jarin
25.11.2020 21:39:48
facebook má šanci skončit v Evropě kvůli vlastnictví GDP
 djdjsosjsjPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk