Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150807, vloženo 25.11.2020 20:44:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Necítím moc podporu
Nechci rozebírat důvody, prostě s manželem se lecime pro neplodnost. No a já právě teď stimulují injekcemi a nevím jestli jsem moc hormonálně rozhozená, ale nepřijde mi že by mi manžel byl nějakou extra podporou. Už je to naše druhé kolo a máme za sebou už 4transfery. Poprvé když jsem si píchala injekce tak dobrý. Vždy mi to bodnul a bylo. Přišlo mi že vyvíjí alespoň nějakou snahu. No potom přišel ale odběr vajíček a sice mě uložil do postele a donesl mi čaj, ale potom se sebral a šel na oslavu narozenin tety. Jako docela mě to mrzelo, navíc mě měl hlídat kdyby se po narkóze něco nepřihodilo nebo mi nebylo zlé atd. No potom před transferem jsem byla po denní a myslela jsem že se večer domluvíme co a jak druhý den (jak pojedeme, kde a v kolik se sejdeme). No jenže on šel na fotbal, většinou si dá tak dvě piva a jde domů, ale tentokrát přišel úplně na šrot, jen padl do postele a spal. Druhý den jsme se beze slova sešli na klinice a já měla strašnou zlost na něho. On pořád jen říkal ať nejsem naštvaná že to nevyjde ale nemohla jsem to potlačit. No další transfery proběhly celkem tak nějak normálně. Bohužel u toho posledního zase problém. Říkám mu máme tam být na 11. On že ok že si to domluví v práci. Za týden se bavíme a on mi tvrdil že tam máme být na 12 a že v práci to jinak udělat nejde. Říkám super no. Nakonec to sice zařídil ale zase stresy jestli to stihne nebo ne. Přijde mi že tak důležitou věc bere na lehkou váhu. No a abych se dostala k tomu proč tu píšu. Teď při stimulaci si injekce píchám už sama a přijde mi jako by to šlo úplně mimo něho. Prostě se na nic nezeptá jak mi to jde jak se mám. Kdyz jsem přišla z kontroly tak se mě ani nezeptal jak to vypadá ale začal se bavit o práci. To mi přišlo divné. No a dneska si musím injekci píchnout v určitý čas
Řekla jsem mu to dneska v různých tématech 2x protožese vždy nechápavě zeptal. No teď jsem si šla vyčistit zuby a on vstal vypl televizi a že jdeme spát. Tak mu říkám že spát nejdu kdyzsi musím píchnout ještě tu injekci, vždyť jsem ti to dneska dvakrát říkala. A on jen odpoví "aha tak pak přijd já si jdu lehnout." Jako chápu že je unavený z práce ale tak jednou by se mohl přemoct a být se mnou vzhůru a nechodit spát v 8hodin. Nevím někdy si říkám proč se vůbec snažím když má takový nezájem. Navic ještě před týdnem po mě chtěl ať mu podám chipsy a já mu říkám že by mohlaspon týden držet nějakou životosprávu. Tak se na mě urazil a stejně si je nakonec dal. Řekla jsem to ale normálně neviděla jsem důvod proč by se měl urážet... Prostě se mi zdá že je celá situace jen na mě. Já si píchám injekce, já jdu pod narkózu, já trpím bolestmi břicha a on jediné co udělá že si jde vyhonit do kelímku a to je celá jeho práce. Samozřejmě tohle mu neříkám abyste si nemysleli že jsem taková můra.
Nevím ale jak to prožívá on. On se asi snaží být silný kvůli mě. Jednou byl na chatě s kamosema a volal mi domů asi 8x a strašně brečel proč to nevyšlo. A všichni ho tam uklidňovali a bylo to prostě celé divné. Spíš nechápu teda proč mi normálně neřekne jak se cití a místo toho se vždy kolem ivf chová divně, je podrážděný a nebo naopak má takový nezájem. Jinak je strašně hodný. To nemůžu říct.
No díky za rady. Možná tu bude nějaký muz co si tím prošel a má náhled.
 Fudiojo Žena28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 12:17:04
Všimla jsem si, že ženy podstupující IVF dávají většinou svým partnerům zabrat. Ano, jsi ve stresu, ale péruješ chlapa kvůli malickostem, přitom jemu je určitě taky těžko.
Buď shovívavejší, neohrožuj váš vztah. Nevidím na jeho chování nic zavrženíhodného.
Přeji ti, ať se ti co nejdřív podaří otěhotnět.
 Teta Dana
26.11.2020 11:32:20
To, co po něm chceš, takhle se chovají ženské. nemysli si, on taky musí být v neskutečném stresu. Jen tě tím nechce zatěžovat. Protože jemu to nepomůže, mluvit o tom. To je ženská doména. A to samé chce po tobě. Jestli ty po něm chceš něco jiného - musíš si o to říct.
 Hodislava Žena42 Kategorie
26.11.2020 10:26:01
Kdyby se ti schoulil v náručí a vyplakal se z toho jak to všechno doléhá na něj, nemyslím že by ti to nějak pomohlo. Náš způsob zvládání stresu nemůžete pochopit, ale myslet si že když nedává nic znát tak je v pohodě... To je trochu moc. Po nás je nemyslitelné, že by se kolegovi s prostřelenou nohou ulevilo jen tím, že se ho se smutným obličejem zeptáme jak moc to bolí, to je ženská doména. Dělá to, co po něm chceš nebo bys chtít měla - skálu, pevný bod, a jestli po něm chceš něco jiného, řekni si.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.11.2020 07:22:21
On možná ten tlak a "hon" za početím už nezvládá. Nedivím se mu.
Situace není dobrá a ty tlačíš a pokud spolu řešíte jen umělé oplodnění nedivím se, že už na to nemá energii.
Zkus místo výčitek, tlačení a řečí o UO začít z jiné strany. Tzn. řešit něco jiného. Chápu, že pokud ses na to tak upnula, že to půjde těžko, ale ono dlouhodobě nelze vztah takto dusit, abys to neudusila a on si nenašel utěšitelku, která mu dá klid a pohodu, kterou aktuálně doma dle tvého popisu nemá.
 baj d véj Žena99 Kategorie
25.11.2020 21:39:10
Já si tím sice neprošel, ale vím minimálně o dvou dvojicích, které ano. Oběma řekli, že jeden z nich je neplodný a dítě mít nebudou. Tak to přestali řešit, přestali se stresovat a do roka se jim narodilo dítě.

Neříkám, že to bude tvůj případ, ale určitě pomůže, když nebudeš všechno tolik řešit a budeš víc v pohodě.

Držím palce ;)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2020 20:57:24
Nejsem muž, ale mám pro tvého manžela pochopení. Ty sice všechno podstupuješ, tebe to fyzicky bolí, ale on s tím nemůže nic dělat. Ani ti nemůže normálně udělat dítě, tak ho pochop, že on se v tom cítí bezradně. Navíc ty mu to svým očekáváním neulehčuješ. Nedělej z tého situace středobod vašeho vztahu. Bude to lepší pro psychiku vás obou a možná to zvýší šance na úspěch. Bez stresu a výčitek to jde vždycky lépe.
 Seraphine
25.11.2020 20:52:46
Jedna vec jsou tve rozhozene hormony. To neni zadna legrace..
A druha vec - opakovany neuspech je dost demotivujici. A pak je na kazdem, jak se s tim dokaze vyrovnavat, jak s tim zvladne bojovat.
Zkus k nemu nebyt tak prisna. S nim to taky mava i bez hormonu. A na zacatku je clovek plny elanu a nadseni, ze i injekci pichne, ale to neni normalni stav. To proste casem vyprcha.
A zkus mu v klidu rict, jak to vidis ty.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk