Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150785, vloženo 25.11.2020 17:54:06 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Zemřel Diego Maradona
"Fotbalový svět zasáhla mimořádně smutná zpráva. Argentinský deník Clarín uvedl, že jeden z nejlepších fotbalistů historie Diego Maradona zemřel. Mistr světa z roku 1986 dnes utrpěl srdeční zástavu. V posledních týdnech měl vážné zdravotní problémy, kvůli krvácení do mozku podstoupil operaci a podlehl srdečnímu selhání. Bylo mu šedesát let. Zprávy o Maradonově náhlém úmrtí začaly před půl šestou houfně sdílet jihoamerická média. O několik okamžiků později ji světovým agenturám potvrdil jeho právní zástupce. Podle něj byl příčinou smrti infarkt."

Diego a jeho boží ruka odešli do nebe.

R.I.P. Diego

:-(
 Marad Muž27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 15:18:33
Nejistejj, Ludwa: abyste mohli porovnávat, musíte zažít bez toho to nejde. Je rozdíl, když se podíváte na pár jeho sestříhaných kousků a je rozdíl, když vidíte mnoho jeho zápasů od začátku až do konce.
A můžu ti říct Ludwo, že ty fotbalisty, které zmiňuješ, neměli nikdy ve své AKTIVNI době takový ohlas jako Maradona ve sve AKTIVNI dobe.
 matouch3 Muž49 Kategorie
26.11.2020 12:43:32
Ludwa: Naprostý souhlas se vším. Moc dobře napsáno.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
26.11.2020 12:18:54
O fotbal jsem se začal zajímat až v době, kdy byl Maradona jméno z minulosti. I když jak jsem nedávno zjistil, hrál dokonce ještě jako kapitán Argentiny na MS 1994, které si pamatuju docela dobře, a přesto ho s Maradonou vůbec spojené nemám. Spíše s jinými jmény, jako Roberto Baggio nebo Romario. Myslím že umím ocenit dobré fotbalisty, mezi které Maradona určitě patřil. A je mi jasné, že pro starší generaci, která dospívala v druhé polovině 80. let, to byl fotbalový bůh. Na druhou stranu jsem velmi obezřetný, když se o někom říká, že byl v něčem "nejlepší v historii" apod. Fotbalové umění se dá dost těžko měřit a proto je podle mě dost odvážné říkat, že Maradona byl nejlepší fotbalista historie. Viděl jsem, ať už naživo nebo ze záznamu, mnoho fotbalistů, kteří mě nadchli minimálně stejně.
Je podle mě docela tristní, že řada lidí si pod jménem Maradona vybaví dvě věci: "boží ruku" a kokain. To je podle mě k němu docela nespravedlivé. Zajímavější je, že se narodil v Argentině jako příslušník té nejchudší společenské vrstvy, a dotáhl to na jednoho z nejbohatších fotbalistů a hvězdu evropského fotbalu (narozdíl např. od Pelého, který se v Evropě nikdy neprosadil). Zajímalo by mě, jestli lidé, kteří si ho dnes berou do úst a nepamatují jeho hvězdnou éru, vůbec např. vědí, za jaký klub v Evropě hrál.
Ale samozřejmě nemá cenu z něj dělat svatouška a nevím, proč bych ho měl obdivovat třeba za to, že se kamarádil s Fidelem Castrem.
Nicméně trvám na tom, že obraz, který o Maradonovi vytvářela média hlavně po skončení jeho aktivní kariéry, k němu byl nespravedlivý.
 Ludwa
26.11.2020 07:12:43
https://www.csfd.cz/film/674555-diego-maradona/komentare/

Nedávno jsem koukal na tenhle dokument - v jeho době byly dovolený dost brutální zákroky na útočníky. Ovládal fenomenálně klamání tělem.
Jako člověka jsem ho ale neměl rád - už jen kolika miliónům svých dětských obdivovatelů deformoval pohled na čest, morálku...
 BadMax Muž56 Kategorie
25.11.2020 20:34:49
Odpočívej v pokoji a děkuju za vše, co jsi fotbalovým fanouškům dal.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 19:41:43

 descanse en paz
25.11.2020 18:56:47
Neuvěřitelný fotbalista, legenda, byl vzor pro nespočet kluků po celém světě. Bohužel ho dostihla jeho životospráva. Ať se má tam nahoře dobře. ✌️🇦🇷
 Nejistejj Muž18 Kategorie
25.11.2020 18:47:54
Si yo fuera Maradona, viviría como él

Myslím si, že měl naplněných 60 let, že si to dokázal užít.

La vida es una tómbola...
 žalud
25.11.2020 18:24:41
Škoda byla, když začal fetovat.
Jako děti jsme ho obdivovali a při fotbale si dávali jména argentinské reprezentace. Těch borců tam bylo několik. Maradona byl nejlepší.
Dnes je to naopak samá Primadona. Tákže fotbal mě nezajímá.
RIPec.
 matouch3 Muž49 Kategorie
25.11.2020 18:03:47
A o čem máme diskutovat? Tohle miluju, když sem někdo plácne výkřik, že někdo umřel. Na to nemusim mít zpovědnici, to si přečtu v novinách nebo poslechnu v televizi.
 LudwaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk