Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150772, vloženo 25.11.2020 16:33:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Silvestr s přítelem
Dobrý den!
Letos s přítelem oslavime Náš první společný Silvestr. Jen se trosku bojím, jak to bude probíhat. Zřejmě ho oslavime v menším kruhu lidi, které já ale nebudu znát. A přítel je twn typ, ze na Silvestr i Vánoce či narozeniny, hodně pije. Jenze já si představovala spíše lehké pití a užit si společnou romantiku, koukat na ohňostroj a tak.
A navíc moc nepiju. Dam si maximálně par rumu s kolik a to je vše, bojím se , ze ostatní budou víc nápisu a já s nimi nebudu na stejně vlně.
Jak byste se v me situaci zachovali Vy? Prosím o názor či radu
Předem deluji.
 AnetaL. Žena20  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 20:29:04
Oslava by neměla být o tom kdo toho nejvíc vypije, ale hlavně o celkově dobré náladě a zábavě. Slavit s neznámými lidmi není moc fajn
 LADI Muž41 Kategorie
26.11.2020 05:38:08
To zvladnes, das si o par rumu s kolou vic a budes na stejne vlne raz-dva.
Smajlík  Antichlast Antifet
25.11.2020 20:18:51
Já teda nemám problém být ve společnosti opilejších lidí než jsem já sama. Dokonce mi ani nevadí jako jediná nepít. Fakt nevím, kde je problém. Pokud jsi měla jiné představy, taka bys to spíš měla probrat s přítelem.
Já bych se šla opít :D
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
25.11.2020 19:07:11
Moc nepiju, dám si maximálně pár rumů a kořku jsem neviděla celý víkend!!:D
 Pelta je čurák
25.11.2020 16:58:54
Zahoď představu romantického koukání na ohňostroj. Takové Silvestry fakt nebývají. Alkohol ti může otevřít cestu se snáze s neznýmími seznámit a divila bych se kdyby tam nebyl někdo, kdo se taky nepotřebuje úplně zlískat. Záleží jaká je společnost. Zažila jsem příjemné Silvestry kdy nás bylo tak akorát, někde na chatě, kde jsme se bavili a tančili. To bylo fajn, ale když to bylo ve větším třeba ve dvaceti lidech, se sudem piva a s obřími repráky, to už bylo dost divoký. Obávám se že tohle moc neukočíruješ.
 SeraphinePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk