Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150771, vloženo 25.11.2020 16:29:43 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
A máte to, Poláci - demonstrace a covid
Teď jsem četl, že Polsko má dramatickou korona situaci. Že nemocnice už nestíhají. No bodejť, ať poděkují rudobleskářům, kteří pořád nesmyslně demonstrují za "ženská práva".
Přitom zapomínají na to, že největší lidskoprávní organizace - OSN v roce 1993 naopak interrupce zakázala
(v Deklaraci ženských práv - aspoň si to přečtěte). Také je tragikomické, že demonstrují i lidi narození po pádu komunismu. Tedy po zákazu umělých potratů. Takže kdopak z nich je tam jen proto, že jejich matkám zlá církev upřela jejich "základní právo"...
A když se pořád tak ohánějí genderem, měli by si uvědomit, že legalita a snadnost umělých potratů stimuluje množství znásilnění. Muži nemají vůbec žádný zájem na tom, aby chránili ženy před otěhotněním. A tihleti rudobleskáři jim nahrávají.
Měli by si dát blesky hned dva. To, že jsou rudé je v pořádku - to na připomenutí režimu, který to jako první na světě zavedl - t.j. Leninův SSSR. Dva by se hodily jako připomínka režimu, který to jako první zavedl u nás. To jest Hitlerovo Německo.

A jako bonus teď mají koronavirus. Kolikpak případů je asi z těch demošek, kam chodí lidi bez roušek a hlasitě křičí? Poláci, poděkujte rudobleskářům, jak dbají o vaše zdraví.
 Pomsta potracených Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 17:50:35
Tak z PL nikdy nedošlo nic dobrého,.
 *hmmmm* Muž41 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk