Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150759, vloženo 25.11.2020 14:22:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Selhání ve vztahu
Dříve jsem si nerozuměla s muži. Byla/jsem stydlivá, místy ne zrovna sebevědomá (příčina - otec mi celé dětství říkal, že za nic nestojím). Pohřbila jsem všechny tyto pochyby do sebe a našla si nyní už skoro roční vztah. Docela nám to jde, jsem taková veselá, dělám si ze spousty věcí srandu, spolehlivá fajn partnerka do života bych řekla, někdy se ale stále neumím vyjádřit, a tak říkám nějaké nesmysly, ale to všechno jsem vždy přešla. No a po včerejšku, kdy jsem cítila nával všeho, co jsem se snažila po celou dobu skrývat, se bojím, co bude dál. Doufám, že je to tím, že jsem to dnes dostala a poprvé jsem v tomto pms období byla s přítelem, protože takhle jsem se před ním nikdy nechovala. Bylo to pro mě hrozně nepříjemný, neuměla jsem se vůbec vyjádřit, na co myslím, uvědomovala jsem si, že to dělám špatně, byla jsem bezradná, chtěla jsem se s ním pak z bezmoci vyspat, když nebyla nálada, a nevěděla, jak mu to říct, něco jsem ze sebe dostala, ale bylo to opravdu trapné. Nešlo se mi uvolnit, byla jsem napnutá, že nejsem ve své kůži. Ráno jsem se mu omluvila za to, že jsem byla tak divná. No a teď si uvědomuju, že to bylo moje minulý já, který se bojí chlapů a neumí se před nimi vyjadřovat, leda přes postel, a sama se bojím, že mi tohle selhání narušilo nový lepší psychický vývoj, o který se tak silně snažím. Jak na to zapomenout nebo se nenechat znovu ovlivnit?
 Novážena Žena23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 17:26:45
No tak vo vzťahu je najdôležitejšia vždy komunikácia. A pri podobnom "zlyhaní", aké si ty nala mu stačí všetko vysvetliť. On to určite pochopí a nebude mu to vadiť, pretože ťa už proste ľúbi. A možno sa ti tým uľaví, a nakoniec už tento stav nikdy nepríde.
Takže o tom s ním hovor a nemlč. V hlave sa ti to potom bude celé iba kopiť až to buchne a nakoniec to on ukončí a ty budeš mať možno do konca života problém. A pritom ohľadom toho stačí obyčajný 2 minútový rozhovor.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
25.11.2020 16:27:55
Pohřbila jsem všechny tyto pochyby do sebe a našla si nyní už skoro roční vztah.

A tys mu o sobě, svých pocitech, pochybách, smutku, atd nevyprávěla? Nedůvěřuješ mu? Nevěříš mu? Proč? Nemiluješ ho?
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
25.11.2020 15:32:32
Souhlasím s tím, co tu padlo, napadly mě k tomu ještě dvě věci.
Asi bych zkusila ubrat z požadavků, které sis na sebe naložila. Předstírat veselost pokud cítíš smutek, to je nesmírně náročné a vyčerpávající, na určité mimosmyslové úrovni to ostatní stejně vycítí, navíc to způsobuje hromadění vnitřní tenze, která jednoho dne vybublá a bouchne. Je úplně regulérní občas přiznat, že nemáš náladu, že jsi smutná, nebo že máš vztek. Pokud tohle člověk dokáže, předejde tím mnoha konfliktům - já sama vnímám úplně jinak, když mi partner hned po ránu řekne, že se blbě vyspal a ví, že je protivný, ale že to se mnou nesouvisí nebo když na mě (z mého pohledu bezdůvodně) vrčí.

Druhá věc - nepíšeš o co konkrétně šlo a v čem Tvé selhání tkvělo, ale pocity smutku a vzteku není radno podceňovat. Naopak, chce to bedlivě sledovat, co je způsobuje. Vztek člověk často pociťuje v momentě, kdy někdo překračuje jeho hranice. A v tom případě je konfrontace s druhým více než žádoucí. Ve vztahu k tomu dochází vždy a opakovaně a je nutné si s druhým zas a znovu sdělovat co ještě ANO a co už NE (platí oboustranně). Druhý může tu hranici překračovat samozřejmě nevědomě.
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
25.11.2020 14:58:12
Jj, chybovat je lidské. Když se mu omluvíš a vysvětlíš, co za tím bylo, že taková normálně nejsi, aby si neřekl, že časem tohle bude pravidlem a on není vůl, tak to pochopí a pojede se normálně dál.
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2020 14:53:43
Nikdo není dokonalý a každý má někdy svoje dny. Základ všeho je komunikovat s tím druhým, nenechat ho na pochybách. Protože fantazie a myšlení je nekonečné a on si může myslet ledacos. Takže si s ním promluv, aby byl v pohodě a ty nakonec budeš taky. O tom přeci obecně vztahy jsou: o komunikaci a toleranci. ;)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
25.11.2020 14:52:35
Podle mě to bylo tím pms. Jednou jsem takhle byla hnusná na učitele, on to ustál jako profesionál, já se z toho pak cestou domů rozbrečela. Důvod proč jsem se chovala jako kráva - druhý den jsem to dostala.
Jinak jak psala Soraya, nesnaž se být ve všem dokonalá. Tata ti říkal, že za nic nestojíš a ty se kvůli tomu snažíš být opačný extrém. Je úplně normální, že člověk někdy nefunguje, nebo je podrážděný a lidé by si to neměli vyčítat. Omluv se mu a nech to plavat. Stoprocentně to neovládneš nidky a neměla bys chtít, protože nejsi stroj. Lepší je vysvětlit druhému, že by ti v takových momentech měl dopřát prostor nebo na tebe nemluvit a že by si to neměl brát nijak osobně.
 Poštolka
25.11.2020 14:38:40
To asi bude přicházet... Teď je míč na straně přítele. Ty se snažíš dělat vše pro to, aby to bylo v pořádku, aby Ti Tvoje minulost nedělala paseku v přítomnosti, kterou si chceš udělat hezkou, ale nejsi superžena. Můžeš se dál vědomě snažit být fajn holkou do života, to je hrozně super, ale normálně mu lidský vysvětlu, že některé věci z minulosti v sobě nemáš vyřešené a že to sice vyřešit chceš, ale nejde to všechno najednou. Jestli by to prostě dokázal přejít...

Já to mám vlastně dost podobně... Nějaké zranění z dětství, rozhodnutí, že se tím nechci nechat moc ovlivňovat a chci být v pohodě pro svého úžasného muže, a sem tam úplný zkrat... Kdy neumím vyjádřit co chci říct, co cítím, většinou k tomu začnu kopat do věcí, ideálně do postele, brečet a pak se na tu postel složím a řeknu mu, že prostě nevím, proč to tak je, proč tolik brečím... A víš co? On mi na to řekne "brečíš, protože se potřebuješ vybrečet", obejme mě, oklepu se z toho, a i když se pak za sebe stydím a je mi nepříjemné, jdeme dál... Jsem mu vděčná že mi to nepředhazuje, a snažím se, aby to nemělo v našem vztahu a v mém životě nějaké větší slovo, tyhle bolesti z minula. A ony jsou fakt čím dál menší, poslední takový velký ..."to"... (Nevím jak to "selhání" pojmenovat) jsem měla skoro před dvěma lety a maličký někdy konci léta, tak třeba to prostě časem, Tvým upevněním se ve vztahu a tak, přejde ;) nebo zeslabne ;) zkuste s přítelem vymyslet jak Ti v tom pomoct, ulevit, jak to udělat aby to na Vás mělo co nejmenší vliv, oni chlapi leccos pochopí když jsi upřímná ;)
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
25.11.2020 14:31:45
Mluvit o tom s přítelem, ať ví co se děje a ne snažit se být dokonalá za každou cenu. Když nepůjde mluvit, tak to napiš. To že se snažíš být dokonalá a zavděčit se může být důsledek věčně nespokojeného otce.
 SorayaaaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk