Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150745, vloženo 25.11.2020 11:19:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Strach z HA
Mám vážný vztah, chranime se kondomy. Uvažuji o jiných možnostech antikoncepce, ale mám panickou hrůzu z trombózy. Proto se bojím si nechat napsat HA. Přerušovaný styk partner odmita, že není spolehlivý. On chce děti až za několik let. Uvažovala jsem i o tělísku, ale bojím se, jak poznám, že vypadlo, jestli tam sedí jak má atd. Tělísko a v plodných dnech kondom.
A vy jste spokojené s HA? Jak zvládáte strach z embolie?
 66CM Žena27  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 17:09:33
Po přečtení příbalového letáku jsem sice určitý neklid pocítila, ale necítím se být v ohrožené skupině a pokud ty ano, zkonzultuj to s gynekologem, případně si nech udělat příslušná vyšetření.
Beru to tak, že tohle je nejpohodlnějš způsob umožňující velmi příjemný zážitek, o kterých život je a mnohem více se bojím, že mě tentokrát už nejen málem smete nějakej blbec projíždějící na červenou.
 Ijs Žena20 Kategorie
25.11.2020 16:02:38
Sexoman: Myslím, že přítel si to taky asi dělá sám. Čte i nějakou erotickou literaturu, dívá se na sprosté obrázky na roumenovi... Když by ses s ním bavil, určitě by na první pohled nepůsobil jako asexuál, není ani žádný věřící, tak nevím.
Jinak mně přijde vztah očištěný od sexuality a vášně právě mnohem perspektivnější a racionálnější než vztah, který je založen právě na tom. My se na všem rozumně domluvíme, nežárlíme na sebe, neděláme si hysterické scény, umíme trávit čas i bez sebe a celkově to tak nějak funguje, i když je mi jasné, že z pohledu někoho jiného by takový vztah mohl být hodnocen jako nefungující.
 nejlepší antiko
25.11.2020 15:04:32
nejlepší antiko - Tak je asexuál tvůj přítel, i když to by byl dost unikát... Tak jak si ty ukojíš své potřeby, tak i normální zdravý chlap je má víc, než vy ženy !
A to překvapení by mohlo přijít právě od něj. Jak se běžně děje...
Já si osobně nedovedu představit vztah, kde chybí intimita a vášeň. Leda tak po dlouholetém manželství, v důchodovém věku. Kdy dva spolu žijí už jen ze setrvačnosti...
Ale to jsme tu odbočily od tématu, a je to jen můj názor.
Smajlík  Sexoman
25.11.2020 14:10:16
Nejsi robot a tvé tělo je idnividuální a ba co hůř, stále se mění. Takže zkušenosti stovky žen sice můžeš využít, ale neplatí, že tvoje zkušenost bude stejná.

Brala jsem ha roky, a těžko říct, zda otěhotnění byl problém. První dítě zhruba do roka, další dokonce na první dobrou (to jsem naopak vysadila předčasně s tím, že to bude trvat - ještě déle. No a bum ho :-) . Používám nyní jinou metodu, nicméně co postrádám, tedy co je plus HA, tak to je úprava menses - tzn. pravidelnost (jako na potvoru vždycky na dovolenou, před tím to šlo lépe naplánovat třeba několik měsíců dopředu), nebolestivost, a zejména pak regulace pms a nálad. Vím to o sobě, jsem si sama sobě protivná, lítostivá a ukřivděná, často i ubrečená, fakt to někdy s e mnou hází le grande, a v rámci zachování přátelských vazeb říkám všem, nechoďte mi ani ani na oči, nebo bude zle. Přibrala jsem, to jo, ale to byl fakt na HA neházela. Jiné mínusy nemám.
 Hodislava Žena42 Kategorie
25.11.2020 13:45:12
Sexoman: Já nevím, jak přítel, ale o sobě si myslím, že nejsem asexuál :-) Sama si to totiž dělám (je to pro mě rychlejší a pohodlnější než sex s přítelem a navíc si to dělám kdy chci a jak chci) a taky s nějakým novým chlapem by mě sex asi bavil než by mě to omrzelo. Po šestiletém vztahu už mě to fakt nebaví.
Jaké překvapení konkrétně by mělo přijít?
Smajlík  nejlepší antiko
25.11.2020 13:41:23
nejlepší antiko - Když se sejdou dva asexuálové, tak je to malý zázrak. Hlavně v mladším věku.
Tak vám držím palce, aby nepřišlo nějaké překvapení...
Smajlík  Sexoman
25.11.2020 13:41:10
Spousta mých kamarádek dost přibrala po tom, co to začaly brát. Hlavně nějakou dobu byly dost náladové, ale taky tvrdí, že je to jen na začátku. Avšak kila už neshodily :D já bych do sebe takové svinstvo nedala, aby mi to dělalo neplechu s hormonama.
 Kvetinka24
25.11.2020 13:18:31
Nejlepší antikoncepce je nemít sex vůbec - pak nemusíš řešit žádné hormony ani strach z otěhotnění. My s přítelem jsme třeba spolu spali jenom na začátku vztahu a pak nás to omrzelo, navíc jsme na takovou aktivitu dost líní, raději jsme místo toho na počítači, čteme nebo jdeme spát. Přesto jsme oba spokojení :-) Opravdu nechápu, že někomu ten sex stojí za takové starosti. Taková zábava to zase není, abych si kvůli tomu ničila zdraví umělými hormony nebo abych si něco umělého nechávala zavádět do dělohy.
 nejlepší antiko
25.11.2020 13:07:27
To je přežitek že tělísko je až po dětech. Já mam doktora co je ve svým oboru špička a hodně se o něj zajímá a právě on mi tělísko navrhl. Řekl že ho doporučuje raději než HA, protože to nezamává s hormana v celým těle. Tělísko až po dětech je prostě zažitej socialistickej přežitek. Jaký je argument, že má být až po dětech? To už nikdo neříká. Hlavne dnešní tělíska jsou proti těm minulým titěrný velikosti. Zavádění sice neni žádná lahoda, ale pak je to naprostá pohoda a to včetně výrazně slabší periody.
 Poštolka
25.11.2020 12:04:14
Přítelkyně má po dětech 20 let hormonální tělísko, po 5 letech vždy měněné. A je to úplně v pohodě.
Žádný stres z otěhotnění, a žádná menstruace.
A divoký sex k tomu jako bonus...
Smajlík  Sexoman
25.11.2020 12:00:10
Přerušovaná soulož je velmi spolehlivá metoda, pokud se budete držet určitých pravidel a budete oba zodpovědní a disciplinovaní.

Můžeš ještě mrknout po nehormonální antikoncepci - pesar, která se používá se spermicidním gelem. To není vůbec žádná chemie a taky je dost spolehlivá.
 Zelňačka
25.11.2020 11:51:04
Přerušovaný styk partner odmita, že není spolehlivý.

Tak ať si o tom něco nastuduje. Je to nejšetrnější , nejpříjemnější a nejpřirozenější metoda.

Šance na otěhotnění je srovnatelná s jinými antikoncepcemi.
 sebejiri Muž28 Kategorie
25.11.2020 11:46:20
Takže asi jedine zkusit nehormonalni tělísko a v plodných dnech kondom
 66CM
25.11.2020 11:44:27
Ano jsem kuřačka a nevím jestli mám tu mutaci
 66CM
25.11.2020 11:41:16
Já když byla na gynekologii, tak mi můj doktor řekl, že tělísko se doporučuje až po dětech. Riziko trombózy tam určitě také je a je tam i riziko , že třeba časem vůbec neotěhotníš. U té trombózy zejména , když do toho ještě hodně kouříš, tak můžeš mít trombózu. A pokud se toho vážně tak bojíš, tak do toho nechoď. Stejně je to svinstvo a ničit se jen k vůli jednomu požitku není dobré , ty sice nebudeš těhotná , ale jakou neplechu to v tobě nadělá , to je ještě horší jak těhotenství . Zkusila bych třeba antikoncepční kroužky , jsou teda hodně drahé , ale není to takový drasťák, nejde ti to přes trávicí soustavu. Já je jednou zkoušela a při sexu ani nevíš , že tam je a mění se za měsíc. To je podle mě šetrnější alternativa , ale jak říkám, dražší . Navíc po těch práškách můžeš taky hodně přibrat a můžeš mít změny nálad a po delší době užívání se ti po tom může dělat zle. Nejsem doktorka , ale vycházím z toho , co mi řekl můj gynekolog.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
25.11.2020 11:34:57
50 let to ženy zvládaly normálně. Nevim co najednou všechny maj.
Smajlík  klukjakobuk
25.11.2020 11:33:49
Embolie je hrozba když jsi kuracka nebo mas leidenskou mutaci, to be porucha srazlivosti krve, pak je opravdu rizikové HA brat. Ale jinak se nemusíš embolie bát. U HA je spis problem ze na některým ženám způsobuje vykyv nalad. Ja uz bych kvůli tomu znovu do ha nesla. Mam ted telisko, které je taky hormonální, ale jen s jedním hormonem a hlavně působí lokálně. To ze by ti vypadlo bys jisto jistě poznala. To ze je na svém místě ti dva týdny po zavedení potvrdí doktor. Hlavně klasické telisko si sama nahmatas, protoze ma takové vlasce, které vykukuji z cipku, aby později bylo za co ho vyndat. Ja jsem s teliskem nadmíru spokokena, pak uz není potřeba ani resit kondom během plodnych dnu. Je to nejspolehlivejsi antikoncepce.
 shani
25.11.2020 11:32:49
A to asi všechny druhy HA zvyšují riziko trombózy že?
 66CM
25.11.2020 11:30:08
Já ji beru teď první tři měsíce a jsem spokojená až na to, že jsem teda přibrala, ale mělo by se to prý podle doktora brzy srovnat. Pokud jsi celkově zdravá, tak bys měla být v pohodě. A nesmíš mít migrény. Až na nárůst váhy jsem nezaznamenala žádné vedlejší účinky.

Tělísko mi doktor nedoporučil s tím, že je to pro mě jako slečnu, co ještě nerodila, nevhodné.

HA je předepisována na 3 měsíce. Zkus to třeba na měsíc či dva a uvidíš, jaké to je a zda chceš pokračovat.
 LeillanePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk