Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150729, vloženo 25.11.2020 07:21:55 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
BAGR. Blbej bagr.
Oukej, jelikož už jsem fakt maximálně naštvanej, jdu se sem minimálně vyventilovat. Bydlim na kraji města u lesů a dosud byl nepřekvapivě výhodou týhle lokality fakt dokonalej klid. Jenže v poslední době (už minimálně půl roku) nám bagr na parkovišti hodně blízko našeho domu dělá fakt nesnesitelnej randál. Se nedá. To tak ryje do mozku, že bych tam nejradši nakráčel a flákal do toho krámu kovovou tyčí tak dlouho, dokud by byl nepoužitelnej. Dělá hrozný rány (jak kdyby s tou lžící flákal o zem a často zvuky drhnutí) plus neustálý pípání. Klidně hned od šesti od rána a myslim si, že výjimečně začali dřív než v šest. A takhle to je kolikrát docela podstatnou část dne. Už mi z toho šibe, ani na bakalářce se při tom dělat pořádně nedá. Do toho beru prášky na spaní a prostě potřebuju spát, páč je mi v posledních měsících blbě, ale nad ránem mě to vždycky vzbudí.

No, tak jsem si postěžoval. Myslíte, že se s tím dá něco dělat, aby ten bagr táhnul někam hodně daleko, i když v šest hodin ráno už bohužel není noční klid? Blbý taky je, že nás tu moc nebydlí, takže tenhle bordel reálně obtěžuje tak sedm, možná osm domácností? Ale je to fakt děs. Teď už bych klidně i někam napsal, ale to by určitě bylo k ničemu, co? :( Nevim kam a ani jak. Mám si to i nahrát?
 Zplozenec nebeský Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 21:20:20
Bagr je ještě v pohodě, zavřeš okna, pustíš muziku a jseš v pohodě. Horší je když nad tebou bydlí kreténi co furt něčím třískaj, maj hyperaktivní děcko pro který je jediná zábava mlátit věcma do plovoucí podlahy, a rodiče vidláky nedonošený který si myslej že se smlouvou o pronájmu bytu mají právo srát celej barák od rána do noci.
 Zlatej bagr
25.11.2020 11:57:10
Kvalitní sluchátka a hudbu... A bagr až dokope co kope, tak už tam kopat nebude :P. (Pak se tam začne stavět, to bude teprve randál :D.)
 SheldonC
25.11.2020 11:30:58
Zdrni si držku a p.. Ú.
 Grafova
25.11.2020 11:11:40
Jebni si cihlou po tvý sprostý hlavě, neboť blúzniš.Jebe ti z nudy viď.
 CaterPilar
25.11.2020 10:04:49
Dost pochybuju o tom, že by se ti ho podařilo v nějaké rozumné době zbavit. Takže se spíš zkus zamyslet nad tím, jak to co nejlíp přežít s ním. Pokud tě ráno budí, tak zkus jít spát dřív. A když tě ruší přes den, tak bych asi zkusil sluchátka s nějakou hudbou, která by mě nerušila a zároveň ho by odrušila.
Zmínil jsi tu bakalářku. Tak mě napadlo, jestli je tím problémem opravdu ten bagr a nebo spíš ta bakalářka sama o sobě a bagr se stal jen nějakým ventilem... Já třeba když jsem se učil na státnice, tak jsem podobně šílel z toho, že jsme měli přímo před domem školku. A děcka tam během dne furt řvaly. A byl to fakt nesnesitelnej řev, kterej mě úplně drásal na kusy. Měl jsem chuť je jít postřílet. Přitom ta školka tam byla léta předtím i potom a nikdy jindy mi žádnej řev nevadil. Ani jsem si ho nevšiml. Jsem si jistej, že kdyby ty děcka řvát přestaly, našel bych si okamžitě něco jinýho, co by mi šíleně vadilo. Takže možná by ani tobě vlastně nepomohlo, kdyby ten bagr odjel...
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
25.11.2020 09:38:43
To pípání je zlo. Znám.
 svitavska ulice
25.11.2020 08:13:22
Choď tam a normálne sa opýtaj že do kedy tam budú ešte pracovať, a keď začne skákať tak mu povedz že narušuje tam kľud a nedá sa pri tom existovať... tiež dobrý debil ten čo mu tam dovolil robiť bordel.
 xradPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk