Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150724, vloženo 25.11.2020 03:46:17 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak se lidi vyvíjí v čase
Přijde mi dost zvláštní že tu jsou každej den příspěvky jak to někdo už nezvládá chce se zabít atd.. když se podívam na věci co vznikaj v Evropě a Americe tak hodně lidí produkuje úplný klenoty v jakymkoliv odvětví a je strašně moc úžasnejch, zajímavejch lidí, který vytvářej supr věci.. v tom mi přijde tahle doba bez světovejch válek atd hrozně super.. na druhou stranu to funguje tak jako dřív, že je třeba moc chytrej kluk ale neumí se fyzicky bránit a tak každej den zažívá strašný peklo kvůli šikaně ve škole, nebo ho může i týrat někdo z rodiny.. pořád nechápu, že v době kdy je tolik možností a která je nejspíš nejlepší co byla, část lidí se pořád chová úplně stejně.. lidstvo se posouvá hrozně moc ve všech možnejch oblastech, ale uvnitř sebe se lidi moc neposunuli.. když se podíváte na dnešní dospívající děti, který maj za vzor rappery co jim ukazujou, že správný je chlastat/fetovat, chovat se jako agresivní hovado, bejt bezohlednej k ostatnim a řešit jenom peníze.. pak to tak taky vypadá naštěstí je dost výjimek, ale ta většina mi přijde, že je čim dál tím víc bez duše.. mně to prakticky může bejt jedno ale zajímalo by mě, jestli vám taky nepřijde, že ty mobily a celodenní soustředění se na mobil/televizi/PC místo reálnýho světa, vlastních myšlenek a konverzací mezi sebou dělají z lidí úplně prázdný schránky.. samozřejmě jsou ty výjimky ale není úplně jednoduchý najít si k sobě hodný lidi, co to s váma myslí dobře, komu můžete věřit a navzájem si pomáhat a dělat radost.. zajímalo by mě, co si o tom upřímně myslíte, nemusíte mi nadávat takhle to prostě vnímam, že ta doba dělá z lidí bohužel čím dál tím větší prázdný roboty bez opravdovejch pocitů, který potom vyhledávají drogy atd nejspíš kvůli tomu prázdnu..
 ovladacnavodku Muž77  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 13:00:10
Frank Drebin:Děkuji moc :)
 Vendelínka
25.11.2020 12:45:51
Vendelínka: Tak držím palce, ať je to co nejmírnější ;) Drže se ..
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2020 12:10:09
Frank Drebin: Je toho víc, ale nejvíc má nemoc. Je vrozená(dědičná)a v podstatě se nedá léčit. Lze jen mírnit příznaky, ale ne všechny. Nechci to tu moc rozepisovat, aby to nebylo zase označeno za fake.
Díky té nemoci si nevěřím a moc se nemám ráda..A z toho pramení další problém...
 Vendelínka
25.11.2020 11:55:17
Vendelínka: Tak já si taky občas udělám srandu, ale když vidím, že to není zlý člověk a vezme to vážně, tak to pak uvádím na pravou míru a snažím se mu sdělit mou zkušenost a ukázat jiný pohled na věc. Mně to třeba v některých věcech pomohlo, že se k tomu vyjadřovalo víc různě starých lidí, s různou genetikou, výchovou, zkušenostmi apod. Pak je na každém, co mu přijde z těch nabídnutých pohledů nejrozumnější a aplikuje to na ten svůj problém.

A copak Tě teda stále trápí? ;)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2020 11:16:16
Frank Drebin: Já jsem kdysi na zpovědnici narazila úplnou náhodou. Hledala jsem radu na něco co mě tehdy trápilo. A vlastně trápí neustále. Když jsem zde napsala svou první zpověď, tak mi někdo do komentářů napsal, že je to fake. Zamrzelo mě to..A to z důvodu, že jsem to neměla jak vyvrátit. Zpověď jsem nakonec smazala, ale začala jsem sem občas chodit. Chtěla jsem zjistit, jak to tady vlastně chodí a jací lidé tu jsou.
Řekla bych, že už asi zpovědnice neplní to co by plnit měla. Ale to je čistě můj pohled.Je tu podle zpovědí spoustu lidí, kteří si dělají jen legraci...A třeba to ani nemyslí zle.
No a pak tu jsou lidé (jako ty), kteří se ještě snaží pomoci. Dokážeš říct svůj pohled na věc a přitom nikoho neurazit. Takových vás tady na zpovědnici pár je. :)
 Vendelínka
25.11.2020 09:15:36
Vendelínka: Ahoj, děkuji za milá slova :) Jsem tu, protože ač jsem samotář, tak potřebuju nějaký sociální kontakt a taky mě baví diskutovat na téma mezilidských (převážně partnerských) vztahů :)

Proč jsi tu Ty? :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2020 08:34:26
Frank Drebin: Už nějakou dobu čtu tvé příspěvky. Připadáš mi jako dost vyrovnaný a hodný člověk. Proč jsi tady na zpovědnici? Co bylo tím impulsem sem začít chodit.Taky tě něco asi musí trápit. Pokud nechceš, tak samozřejmě odpovídat nemusíš. :)
 Vendelínka
25.11.2020 07:24:23
Tak to jsou takové módní trendy :) Teď je trendy dát na Instagram co nejlepší fotky, pokud možno s kelímkem Starbucks v obou rukách, pov krajiny a svých nohou, sebe na lezecké stěně, se psem bojové rasy (i když to je už na ústupu), z fitka, atd. Kdo tam tohle nemá, jako by nebyl :)

Člověk do toho čučí, projíždí si Timeline na FB a moc nevnímá okolní svět :)

Ono je to jedno s druhým. Když je ten blahobyt, tak si člověk toho dobrého neváží. Bez zla není dobro atd. Prostě Jing a Jang :)
 Frank Drebin Muž39 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk