Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150723, vloženo 25.11.2020 01:56:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kterou vakcínu si necháte píchnout?
Asi takovou jakou vám praktik doporučí, že jo? Ale která vakcína se vám zdá nejlepší?

AstraZeneca, Moderna nebo Pfizer?
 vosel Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 02:00:28
"Mimochodem, nečetli jste někde někdo jak dlouho by ty vakcíny měly účinkovat?"
Měsíce maximálně. Jen pro nízké procento lidí. V ideálním případě. Pak přeočkování.
Otázka, co na jiné kmeny atd. Vakcína právě proto není a ani nemůže být smysluplné řešení na tento typ problému. Tedy, pokud se nemíníte dokola očkovat a mít tím podmíněna základní práva - a to je ten problém, který hrozí (ono nejde jen o totalitní rizika, ale roušky, testy i vakcíny jsou taky skvělý perpetuum byznys pro všechny zainteresované - to jede v řádech bilionů).
Funguje to úplně stejně jako očkování proti chřipce, můžeš si počíst o něm a jeho praxi. To jsou standardně vyvíjené a prověřené vakcíny.
Spolehlivost cca 30%. Po naočkování naopak často chytneš chřipku atd.
Fungují jen do další mutace a jen na vybrané kmeny.
Tyhle typy virů jsou tak úspěšné právě proto, že často mutují + jsou snadno přenosné.
Na druhou stranu, zpravidla po každé další mutaci ztrácí daná verze na síle (zpravidla, někdy získá a pak je průser u další vlny jako se Španělskou chřipkou).
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 23:13:29
Cumsprite: Jo, to mě taky napadlo, imunita po prodělané nemoci je vždy silnější než po vakcinaci...
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
25.11.2020 22:58:39
Mimochodem, nečetli jste někde někdo jak dlouho by ty vakcíny měly účinkovat? Měsíce? Roky? Trošku mě děsí, že říkají, ta přirozená imunita po prodělání nákazy trvá řádově několik měsíců a až rok. A hádám, že imunita z vakcinace na tom asi nebude o moc lépe... prostě jestli by výsledkem měly být vakcíny podobné vakcínám proti chřipce, kde se každý rok má přeočkovávat, tak by to bylo dost na pytel.
 Cumsprite Muž33 Kategorie
25.11.2020 21:27:43
libik: Nechci ti kazit radost, ale proděláním koronaviru žádnou delší resp. komplexní imunitu nezískáš. Týdny max. měsíce, ale spíš ani to ne. Funguje to jako chřipka.
-------
Kdyby to bylo jako u chřipky - imunitu a následně resistanci máš půl roku až rok, u covidu - nikdo přesně neví, na to je tu krátkou dobu a nejsou dostatečná data. Ale pokud ti imunitu/resistenci nedá covid, pak ti ho nedá ani vakcína.

Navíc můžeš chytit jinou verzi.
------
To (narozdíl do chřipky) pokud vím zdokumentováno nebylo.
 libik Muž32 Kategorie
25.11.2020 18:14:20
Korony se osobně nebojím, ale že nakazim další lidi, toho už se bojím.
libik
---
Přesně tak! A na opačné straně je strach a sobeckost, takže vlastně hloupost.
 matouch3 Muž49 Kategorie
25.11.2020 18:11:33

Smajlík  Žádnou
25.11.2020 17:33:49
Uvidíme. Já se budu snažit, abych byl až někde mezi posledními... až tu bude pár mega lidí naočkovaných a za předpokladu, že s tím nebudou problémy, tak pak nad tím začnu uvažovat. Do té doby to asi budu odmítat stylem "já jsem mladý a zdravý, určitě najdete někoho, kdo by měl mít přede mnou přednost". Nehodlám dělat pokusného králíka na podání vakcíny rychlokvašky schválené na rychlo a pod tlakem.
 Cumsprite Muž33 Kategorie
25.11.2020 17:16:20
Střelenka-Lenka:
"Pokud bude vyvíjen nátlak" ...
Vakcinační pas usnadní cestování - https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/ockovani-koronavirus-prukaz-cestovani-hranice-pas.A2011 - 19_124306_domaci_vank -

2021 - chcete snadneji cestovat po EU - nechte se ockovat
2022 - chcete cestovat po EU - nechte se ockovat
2023 - chcete cestovat - nechte se ockovat
2024 - chcete vylez z baraku - nechte se ockovat
Smajlík  timtim2
25.11.2020 15:00:42
Jeďiné co mi smí do žíly jsou jiné látky, než tyto nesmysly.
 *hmmmm* Muž41 Kategorie
25.11.2020 14:16:46
Zatím nevím, musím si dohledat jakým způsobem byly jednotlivé vakcíny vyvinuty, až na základě toho zvolím tu s nejmenší pravděpodobností vedlejších účinků. Jestli bude vůbec na výběr...
Jednu slibnou vakcínu vyvíjí jedna britská firma. Ta německo-americká (Pfizer a BioNTech) se mi moc nezdá, ale zatím jsem o tom nehledal podrobné informace.
Vzhledem k tomu, že nemám problém omezit kontakt s cizími lidmi, tak opravdu na vakcínu nijak nespěchám.
Smajlík  Uvidíme
25.11.2020 13:34:43
Žádnou.
Smajlík  Zlokůň
25.11.2020 13:16:34
Pragmatix 666: Já jsem v tomto směru optimističtější.
Je pravda, že valná většina populace je, co se týká klasiky typu černý kašel, záškrt, spaničky, silně proočkovací (ač mnoho z nich bohužel vůbec netuší, jak současný očkovací kalendář vypadá). Na druhou stranu - očkování proti chřipce se u nás, navzdory mediální masáži, zas tak výrazné popularitě netěší, a s koronou si myslím, že to bude podobné, ne-li ještě horší. Stačí si vzpomenout, jak to dopadlo s dovezenými vakcínami proti prasečí chřipce. O očkování proti covidu má údajně zájem 14% obyvatel, vláda by si přála 60%. Pokud bude vyvíjen nátlak, věřím, že mnoho lidí to konečně přinutí k hlubšímu přemýšlení nad očkovací politikou.
(A to nejsem naprostý odpůrce, jen některé prasečiny typu hep. B u mimin, povinné očkování dvouletých proti příušnicím a nezohledňování zdrav. stavu či rodinné zátěže, prostě nedávám...)
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
25.11.2020 12:38:07
Ani přes mrtvolu, tohle je hazard s vlastním zdravím aja se toho účastnit nehodlám
 Macin
25.11.2020 12:12:03
Žádnou.
Smajlík  SheldonC
25.11.2020 11:41:46
Myslím si, že nejkvalitnější bude od Novavaxu. Jednak dostali grant od vlády USA a co tak čtu, vůbec na ni nespěchají........
A taky "proof of records" mají nejlepší. Bude se vyrábět v ČR a vyvážet do světa. Bohužel EU nemá zatím dohodu, takže možná smůla.
 matouch3 Muž49 Kategorie
25.11.2020 11:04:24
Žádnou sračku do sebe injektovat nenechám kvůli téhle frašce.
 bezCitu Muž25 Kategorie
25.11.2020 10:57:26
Svitavska ulice: jak vysvětlíš, že je tak rychle vyvinutá? Tobě to opravdu přijde bezpečné. Nevím, co si dovoluješ mě osočovat, že jsem způsobila epidemii. Já nosím roušku, dodržuju základní hygienu..stejně jak pře epidemií. Ale nechat si do sebe píchnout něco, co není ozkoušené a zrychleně vyvinuté? Ne, díky. Ty klidně můžeš..Já ti v tom nebráním.
Mimomchodem na chřipku se taky očkuje a je tu stále..protože se neustále mění..Tak je to i s coronou.
Ale chápu, že to je skvělý kšeft.
A neboj, beru tvůj názor..každý na něj má nárok.
 Lenorka
25.11.2020 10:36:08
libik: Nechci ti kazit radost, ale proděláním koronaviru žádnou delší resp. komplexní imunitu nezískáš. Týdny max. měsíce, ale spíš ani to ne. Funguje to jako chřipka.
Navíc můžeš chytit jinou verzi. Jsou případy, že to lidi dostali znova za 14-30 dní resp. byli otestovaní pozitivně znova (co to kdy znamená, je vždy otázka). Pozitivní test samozřejmě není nemoc (často ani pozitivní). Teoreticky můžeš mít příznivější průběh díky buněčné imunitě atd.
S imunitou je to složitější záležitost ve více vrstvách. Odborníci by to měli lidem konečně vysvětlit, ale ti do médií nesmějí a tak tam plácají různí šamani typu kočkologa Flégra, rouškologa Prymuly, který roušky nejdřív popřel a pak podpořil apod.

Ps: Očekával bych, že zrovna ty si fakta o tomto zjistíš, ale asi marně.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 10:28:08
Na vakcíně bude nejtragikomičtější, že se použije ta samá vymývárna, co u roušek.
Tedy bude se v médiích vykřikovat a rozeštvávat lidi, jak ti neočkovaní ohrožují ty očkované. Aneb, moje vakcína chrání tebe, tvoje vakcína chrání mě.
Vtip ale je, že kdyby vakcína fakt fungovala, tak může být očkovaným úplně u prdele, že jsou všichni ostatní neočkovaní - oni by měli být chráněni, to je přece tak nějak smysl vakcíny, že. Jenže na vědu, rozum, fakta a logiku už se tady nehraje,
Ona ta masírka zafunguje, roušky to ukázaly jasně. Dát lidem na ksicht smradlavý hadr plný breberek a říct jim, že je chrání proti virům a kdo ho na ksichtu nemá, tak je ohrožuje. To už nic netrumfne.
Roušky prošly, takže kdo se neočkuje, poletí z bytu, z práce, ze školy, nepustí ho do obchodu, do mhd, seberou mu děti a vše, co už se porůznu po světě děje.
Je jen na svéprávné části občanů, kam až to nechají nebo nenechají zajít.
Zajde se přesně tam, kam to zajít necháte.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 10:16:09
Tak přinejmenším jednu sezonu budu imunní/resistentni potom co jsem koronu prodělal, takže zatím nic.

Pak záleží na situaci a na výsledcích. Korony se osobně nebojím, ale že nakazim další lidi, toho už se bojím.
 libik Muž32 Kategorie
25.11.2020 10:02:13
Žádnou. A to ani kdyby byla podmíněna základními právy nebo pod pokutou, jak důvodně hrozí. Tady je má červená linie a věřím, že i mnoha dalších.
Mám se celkem rád. A umím si přebrat, co a jak.
Spíš je složité vysvětlit fakta lidem kolem sebe, pokud čerpají informace jen z televize a z novin, a už dnes na ně fašisticky s testy/vakcínami tlačí v zaměstnání, ve škole, v kolektivech atd. Jenže ono jde o zdraví a o život, doslova. Tahle vakcína bude takovej průser, že to ani nechci vidět. Koronavirus proti tomu bude pořád prostě jen něco na způsob chřipky s problémy pro rizikové skupiny. Vakcína zmrzačí a pozabíjí naprosto zdravé lidi. Ona už to při zrychlených testech totiž úspěšně zvládla, tak je zastavili, prodali ji největším sviním typu našich u koryt a jde na trh do civilistů.
Jde o masový test biologické zbraně na civilistech - druhý po tom koronavirovém.
Dát si roušku pod nos člověka nutně nezabije (krom rizikových skupin, tam bude obětí kontaminovaných roušek dost). Vakcína je jinej level, na který byla nefunkční rouška psychologická příprava (ty absurdní testy taky). Natož shit, co neprošel standardním procesem 5-10 let vývoje a výrobce má indemnitu (naprostou beztrestnost za následky vakcíny). A i pak jsou často nespolehlivé jako ty proti chřipce nebo pozabíjejí půlku Afriky jako ta proti obrně a tak podobně. Navíc ta vakcína stejně nebude a nemůže trvale fungovat, protože viry pravidelně mutují a bude třeba přeočkování jinou na novou verzi, takže i kdyby omylem fungovala (jako že spoustě lidí nebude) a byla bezpečná (nebude), tak je jako nějaké trvalé řešení k ničemu.
No jo, ale tuhle podmíněj základními právy a už se to děje na Slovensku i u nás.
Čas nerebelovat právě skončil.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 09:55:51
Tu, kterou si nechá píchnout Babiš a Monika.
Smajlík  je to jasné
25.11.2020 09:51:40
Lenorka: když té vakcíně nevěříš, tak jsi tu epidemii neměla způsobit a prodlužovat. Nemůžeš mít všechno. Svět se fakt netočí kolem tebe.
 svitavska ulice
25.11.2020 09:49:32
Lenorka: aha, ty budeš asi další příznivec epiemie. Nejlepší by bylo, kdybyste si vy, příznivci epidemie, založili vlastní stát, a zbytek světa by vás totálně izoloval, abyste to svinstvo nemohli šířit mezi ostatní lidi.
 svitavska ulice
25.11.2020 08:18:58
Tvl, to tady někdo z vás vážně uvažuje, že si to nechá píchnout? To tomu věříte? Vakcíny se vyvíjejí roky.
 Lenorka
25.11.2020 08:12:37
Hihi přesně :D Češi slyší na slevy :D
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
25.11.2020 07:25:01
BadMax: :D
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
25.11.2020 04:31:37
Která bude ve slevě...
 BadMax Muž56 Kategorie
25.11.2020 03:57:25
Aby jste věděli: takže když řekne že žádnou, což téměř jistě řekne, tak ty si do sebe necháš napumpovat všechny? Tak to gl;hf.
 F-14
25.11.2020 02:29:04
O to se budu zajímat až před tím, než ji dostanu. Protože do té doby může dojít ještě k novým poznatkům a není vhodné chválit dne před večerem. Ovšem také je nutné přihlédnout k tomu, která vakcína bude vůbec pro koho dostupná.
 Černý čaj
25.11.2020 01:58:16
Počkám si, co napíše alien, pak si vyberu pravý opak nebo to, co bude pravému opaku nejblíž.
 Aby jsme věděli.Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk