Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150707, vloženo 24.11.2020 21:34:59 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bezcenný život
Co vás drží psychicky při životě? Mě už vůbec nic. Ztrácím sílu a nedokážu se odrazit od ničeho. Bojím se budoucnosti. Kdybych teď zemřel, vůbec nic by se nestalo. Ani by to nikomu nebylo líto. K čemu je život, když nepřináší žádnou radost?
 Bezcenný život Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
29.11.2020 02:04:09
moc se nudis a zacinas vymyslet hovadiny. Zacni makat (nejlepe rukama) a uvidis, ze na takove veci nebudes mit cas ;)
 JKC
25.11.2020 12:00:35
"Co vás drží psychicky při životě?" - Já už ani nevím co to je pořádně psychika, protože jsem momentálně ve stavu velkého prázdna. Možná pro tebe lepší, když se od té psychiky odprostíš taky a prostě budeš žít momentem . Mně třeba pomáhá , že si říkám: "Ježiš neřeš to tak , však si tu jen pár let, hlavně nikoho nezabij, nelži, k nikomu se nechovej nespravedlivě , nebuď nevěrná". Prostě se na všechno vykašli a žij přítomností , to je to nejlepší co můžeš udělat , než se zbytečně stresovat budoucností.

"Kdybych teď zemřel, vůbec nic by se nestalo."- Jn , taky si říkám, že kdybych teď zmizela, tak by se nic nestalo a moje duše by byla konečně volná a nenesla břímě těla v podobě železné koule.

"K čemu je život, když nepřináší žádnou radost?"- To není tak úplně pravda , ale musíme také projít tím špatným, abychom se dostali k tomu lepšímu. Já například beru život jako velkou party , na které jsme se tu všichni sešli a máme si ji užít. Život je o poznávání , objevování , je toho hodně co objevovat a stejně to nestihneme vše za ten jeden život. Je to vtipné , ale někdy si říkám: "Objevuj, třeba zjistíš , že jsi mimozemšťan a po smrti se objevíš ve Vesmíru a budeš muset vyprávět, co se dělo na Zemi" :DDDDDDD

Takže prostě chill , na nic neser a hlavně nikoho neser bezdůvodně , prostě se posunuj , ale pomalu , on osud už nějak vše zařídí. Každý se jednou dostane tam , kam skutečně patří.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
25.11.2020 11:36:17
Teta Dana: V případě deprese rozhodně nečekat na to až to přejde. Naopak je žádoucí brát antidepresiva. Bohužel se pisatel zpovědi moc nerozepsal, tohle je takový výkřik do tmy.
 Královna
25.11.2020 10:48:43
Dejv Blistr: No právě
 OmylCZ Muž18 Kategorie
25.11.2020 10:34:10
Pud sebezáchovy?
Smajlík  no comment
25.11.2020 09:26:39
Moje dcera. Víra v Krista. Touha po realizaci "zdravější společnosti" .
 sebejiri Muž28 Kategorie
25.11.2020 05:28:58
OmylCZ, ja vim. Takovych zenskych, ktere dodaji chlapovi elan, zivotni energii, zdravi, zkratka skutecnych partnerek, moc neni. Hodne jich je takovych, u kterych je to pouze zdanlive, nebo docasne, ale ve skutecnosti jsou to nebezpecne parazitky. Proto je potreba v tom vybirani byt velmi obezretny.

Nejshorsi jsou takove, ktere umeji s chlapem manipulovat, dostat ho do pozice, ve ktere byt vubec nechtel, pretvorit jej vycitkami, hysterickymi zachvaty a brekotem ve zlomeneho otroka. Nekdy to prezenou a timhle stylem utrapi chlapa az do hrobu, to uz je vpodstate vrazda. Taky takove znam vid, Helo, ty stara falesna ludro, sahni si do svedomi , jestli nejake mas .
 Dejv Blistr
25.11.2020 00:59:38
Mně pomohla antidepresiva na stav, kdy mozek prostě negeneroval žádnou radost (bez ohledu na vnější okolnosti; mohla bych vyhrát v loterii a nedokázalo by to rozbít tu vnitřní prázdnotu, ochromení).
Řešíš svůj stav s odborníkem?
Dokážeš pociťovat aspoň nějaké pozitivní emoce? A jsou metody jejich dosažení nedestruktivni (ne návykové látky, sebepoškozování). V tomto případě si můžeš hodně pomoct i sám, může pomoct povídání s ostatními.

Teď se mě pokouší ataka Depky v mírnější formě. Důvěrně ji poznám, jako starou známou - těžko se to vysvětluje - ten známý divný pocit po probuzení, jakási pachuť, ale chuťový vjem to taky není, tak jako ledový dech vzadu na krku. Mám léky - pomáhají. Dokážu nějakou radost cítit a dokážu i brečet, to v těžší fázi nešlo. (Mně by strašně pomohlo, kdyby mě drahý nechal se mu schoulit do náruče a stačilo by mi pět minut si pobrečet a odplavit tíhu. Ale on je z pláče rozhozený, má sklon zarazit plačícího, identifikovat problém a řešit).
Mám jeho podporu v životě, ale obviňuje mě, že se svými psychickými potížemi přehnaně zabývám. Chápu ho a nejsem dotčena, duševně zdravý člověk třeba nepochopí, že mi chyběl i elán odpovědět rozvitou větou. Mluvit bylo příliš namáhavé.
Jo, já mám vlivem rodinné zátěže sice sklon k depresi, ale pořádný grady teprve Depka nabrala, když jsem si začala s drogami. Je úplně zvrácené, že mě vždycky jakoby trestá za nějaké delší období abstinence (teď taky, po měsíci).

Královna - máš pravdu o té pomíjivosti. U mě mají ty epizody sklon po čase odejít samy nebo se aspoň zmírnit. Ale nehodlám trapně čekat na spontánní úpravu.
 Teta Dana
25.11.2020 00:30:39
K čemu je život, když nepřináší žádnou radost?
k ničemu, ale když nic nemáš, o to víc novýho toho můžeš najít a můžeš při tom víc riskovat a když jsi úplně dole, tak jediná cesta je nahoru
 Nevnímám realitu Muž88 Kategorie
24.11.2020 22:53:21
Dejv Blistr: Každý třeba nemá štěstí na ženský
 OmylCZ Muž18 Kategorie
24.11.2020 22:51:25
Máš pravdu,k čemu ten život je...
Ale zkus to vydržet třeba bude líp,budu ti držet palce
Smajlík  OmylCZ Muž18 Kategorie
24.11.2020 22:22:54
Radost ze života.

Tvoje odpověď je znepokující. Nevím v jaké situaci se zrovna nacházíš, ale věz, že všechno špatné jednou pomine. Radím ti si popovídat se svými blízkými, ventiluj své pocity.
 Královna
24.11.2020 22:13:12
Život je na to aby se lidi žrali, protože nedělaj ani zvířata.
 Animals
24.11.2020 21:48:03
To chce poradnou realnou zenskou, ty umej chlapa nastartovat.
 Dejv Blistr
24.11.2020 21:43:08
Nikdo neříkal, že to celé bude jen procházka růžovým sadem. Občas využiješ setrvačnost, občas se to přestaneš pokoušet řídit a budeš se chvíli jen koukat, občas si budeš připadat jako king s kormidlem půlky vesmíru, bude se to nepravidelně střídat a po tobě se chce úplně jednoduchá věc - nezůstat stát, posouvat se dopředu. Stačí po malých krocích, ale jít pořád dál.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.11.2020 21:37:02
Bůh, Jeho evangelium
 jecki290Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk