Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150705, vloženo 24.11.2020 21:06:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
rozchod, napadení
Nevím, čím začít. Půl roku jsem chodil s Romkou. Měla dítě z předchozího vztahu. Měla syna taky s Cigánem, ten fetoval. S ní jsem se poznal v práci. Když se rozešla se svým přítelem, po nějaké době jsme se dali dohromady. Moc jsem jí miloval a stále asi miluju. Jenže náš vztah provázelo mnoho obtíží. Nejen, že jsme museli čelit stalkování jejího tehdy bývalého partnera a jeho vyhrožování a výhružky, ale ona nadělala mnoho průserů. Mnohokrát ho hlásila na policii a má za ni trest nebezpečného vyhrožování. Dále Například dlužila ne zrovna slušným lidem, nabourala auto, nemělo to STK a ani povinné ručení. Všecko jsem ji zaplatil a vytahal tak z průseru. Moc jsem ji miloval. Byt jsem jí zachránil. Jednoho dne jsem za ní šel. Ona zrovna přicházela dom a ten její ex se na ní po cestě někde nalepil. Když mě uviděl, začal být agresivní, já vytáhl teleskop na zastrašení, on se lekl a začal utíkat, zaběhnul do vchodu a přiběhl na mě s koštětem a pohrabáčem. Já ho zpacifikoval. Vzal ho do klinče a ještě jsem mu domluvil, at to zahodí. Při rvačce jsem asi upustil teleskop. Když vše skončilo vydýchával se, pak ten teleskop zvedl a dal mi tím přes nohu, ale to jsem vykryl lýtkem a pak vvší silou po hlavě. Přijela policie. On za mě má dostat výtržniictví a ublížení na zdraví a má tam i další přestupky jako urážky na sociální síti, pomluvy apod. No nicméně, ona se za týden kvůli němu vrátila. Prý kvůli synovi, že potřebuje otce. Cítila vinu, že on za nás dva půjde sedět. Pak jsme to spolu chvilku táhli ještě potají po sms a párkrát jsme se viděli, slíbila mi, že než půjde sedět bude s ním, pak se vrátí. Pak se se mnou rozešla, že už nezváldně dva vztahy. Ted je zpět s tím fetákem, bije ju a vyřítá jí, že byla se mnou. Ted se moc trápím. Měla neodpaltek na vodě skoro 15 k, pomohl jsem jí. Prostě vše. Ach jo. Nemohu na ni zapomenout. Ted čekáme na soud. Naptřed psala, že chce, aby šel sedět, pak že ne a pak, že zas at dostane, co si zaslouží. Pak mi napsala, že mi vše jednoho dne vysvětlí. Už jsem ztracen.
 jecki290 E-MAIL: janhan2006@seznam.cz  Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 15:58:20
Stejně to bude tak, že ona tě přivolá a přiběhneš k ní jako pejsek s otevřenou náručí a kapsami plnou peněz jen aby si mohla vzít co hrdlo ráčí. Nechová k tobě žádný respekt, buď chlap a ne baba...
Smajlík  46BH
25.11.2020 12:27:35
Pokud to není fejk, tak jsi vůl. Tito lidé se nikdy nezmění, je to ....
 fimisek
25.11.2020 10:16:49
Ok, přežil jsi. Uvědom si, že jsi měl neskutečné štěstí a příště ho mít nemusíš.
Ona je v principu jeho žena a on s ní má dítě, ne ty.
Taky to příště nemusí být 1na1. Pryč od toho, pokud je ti život milý.

Vyhrožování smrtí - normálka, jen slova, to je v jejich komunitě běžné, když se jde na nákup. Řeší se, až když se prokopnou dveře a přizabije žena a děti.

"pracoval rok"
Co to znamená, je otázka. Ale žít rok doma a s cizím(i)?
Taky už může být holka zase těhotná... Ty to pokryješ, než se frajer vrátí z vězení a ona se k němu zase vrátí. Najdi si holku, co bude aspon tvoje, když s ní budeš.
Samozřejmě, komu není rady, tomu není pomoci.
Ale už sis na ty kamna šáhl a spálil se. Jednou by to mělo stačit.
Najdi si gadžovku, udělej si vlastní dítě a užij si hořkoslanou rozkoš jinde.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 07:33:04
to neřekne, protože ona na nej volala policajty nesčetněkrát, to je v záznamech všecko. Navíc za nu má trestnák, vyhrožování smrtí
 jecki290
25.11.2020 07:29:56
Ona te miluje, jen nevi, jak ti to rict. Az bude soud, tak rekne, ze ji vubec neobtezoval.
A pak uz bude vse krasne a romanticke. Nastoupite spolu do vrtulnicku a odletite spolu i s nim do zapadajiciho slunicka.
 Kvetak
25.11.2020 05:52:31
skutečně to bylo přes hlavu, sedm stehů. S cigánskými dětmi jsem pracoval přes rok a repspekt jsem si udělal
 jecki290
25.11.2020 01:16:01
*Poslední část
Za poslední, bez ohledu na její klady, tebe jako gadžu a ještě mladého, nezkušeného by to totálně zničilo, vůbec bys to nezvládl a uchlastal by ses nebo ufetoval.
Je to úplně jiná mentalita, kultura, zvyklosti. Když nejsi cikán nebo nemáš takovou mentalitu, nedáš to. Nemůžeš myslet jen penisem nebo srdcem, výběr partnerky a matky svých dětí je zodpovědná věc.
Uteč, najdi si mladou, bezdětnou, bílou holku, rychle se s ní vyspi, ideálně si udělej dítě a neohlížej se zpátky, jestli ti je život milý. Jsi zvyklej cálovat a řešit ženské problémy, tebe budou mít feminky za živitele dětí rády - jen to chce živit vlastní, ne cizí, pak to má smysl.
Cikánská holka může být zamlada sebelepší, ale to co se z ní stane později a její rodina, je pro bílé muže likvidační. Dospělí cikáni nejsou nonstop někde v parku nebo v hospodě náhodou. S bílejma ženskejma je to taky očistec, ale aspon nezbytně nežiješ s celou jejich rodinou a nepřiděláváš celoživotní problémy svým dětem.
Cikánská rodina má své velké klady, ale ty je nezužitkuješ.

Držím palce

Ps: Teleskop vykrývat lýtkem? Teleskopem do hlavy? To už bys nám tu takhle nepsal. Ale to nebudu řešit. Nicméně, to říkávám vždy - teleskop nesmíš ve rvačce nikdy upustit, jinak končíš.
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 01:14:22
*2. část
Shrnu ti cikánské zákony.
Za prvé, s cikánkou si bereš celou její rodinu a ta bývá drsná, zvláště tchýně.
Tohle bílí kluci neustojí, natož mladí. A ta tchýně bude časem tvoje žena.
Sice můžeš získat určitý klan a oni tě částečně přijmou, ale nejspíš nikdy ne úplně.
Pokud se staneš nakonec +- jedním z nich, tak za tebou ale bude rodina i ostatní stát, jako většina bílých nikdy ne. Ale zas tě zavrhne většina bílých. To je ta potíž multikulti svazků - ty, žena ani vaše děti pak nejste nikdy plně akceptováni ani jednou stranou a jsou z toho celoživotní problémy hlavně pro děti.
Za druhé, tvoje peníze jsou jejich, odevzdáváš výplatu a držíš hubu.
Za třetí, narozdíl od bílých femin cikánka ti dokáže dát kupu dětí a ty lepší se umí postarat o děti a domácnost, aniž bys hnul prstem (typ cikánky poznáš podle stavu bytu při první návštěvě). U cikánů je normální, že chlap doma nic nedělá, ale viz za druhé.
Za čtvrté, cikánka dokáže dát narozdíl od bílých femin oddanost, pokud s ní máš děti a svatbu. Čím víc dětí, tím víc adidas. Ale viz za páté.
Za páté, cizí děti jsou hrůza vždycky, ale cikánské jsou ještě jiný level.
Vlastní děti s cikánkou budou taky divočejší. A ten mix rodu je nevratný, rodiče z toho právem nemívají radost. Na takový typ dětí vůbec mladý nezkušený bílý kluk nemá a nezvládne je. Zajdi si někdy na nějaké cikánské hřiště a zkus si tam získat respekt od malých cikánských dětí a uvidíš. Ne, že by to nešlo, já to třeba dokážu. Oni uznávají tělesnou sílu, přirozenou autoritu a sportovní dovednosti, takže mám výhodu. Ale pořád je to prostě těžká práce a doma bych je řešit nechtěl. A oni se nezklidní, bude to s věkem jen horší.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 01:12:48
*1. část
Nic ve zlém, ale posloužil jsi jako tzv. hejl. Tedy někdo, kdo platí a řeší problémy.
Pouč se a najdi si méně průserovou ženskou. A hlavně už NIKDY ženu s cizím dítětem.
Natož cikánku. Ještě vůbec nevíš, z jaké hrůzy jsi unikl. Vůbec netušíš, do čeho bys šel. Můžeš být rád, že se vrátila k němu, bude si odpykávat tvůj trest. A opravdu velice dobře ti radím, jestli on bude ve vězení, už se k ní za žádnou cenu nevracej.
Zas jen pořešíš její průsery a ona se pak stejně vrátí k němu nebo půjde s jiným cikánem. A když už s bílým, pořídí si časem staršího, aby zvládal děti a byl lépe zajištěný. Jinak tohle je něco, proč cikánky narozdíl od dnešních bílých femin respektuju "kvůli synovi, že potřebuje otce" - tohle dnes nikdy od žádné bílé ženské neuslyšíš, ty řeší při vztahových krizích sobecky jen samy sebe a na děti a rodinu kašlou. A myslí si ve své feminismem vygumované hlavě, že cizí chlap je to samé co táta. Pro cikánku jsou její rodina a táta dítěte zpravidla posvátní. Bílé holky úplnou rodinu většinou ani nikdy nezažily a už taky vyrostly se samoživitelkou. Takže pro ně spořádaná rodina a táta dítěte nic neznamenají, rozbijí to po opadnutí zamilovanosti kdykoliv a seberou dítěti tátu a otci dítě. Jenže, to je ti jako bílému na tři věci.
Mně se cikánky taky líbí a já celkem jim. Cikánky bývají v nácti pěkné, ale pak jde ten vzhled hodně rychle do háje. Podívej se do parku na ty starší. V posteli bývají dobré, není s nimi nuda - což se později taky negativně obrátí. Pokud chceš vidět budoucnost se svou ženou, vždy si pozorně prohlédni její matku, jak vypadá a jak se chová.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
24.11.2020 22:37:30
Ty nemáš žádnou sebeúctu?
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
24.11.2020 21:55:56
Jelikož znám rómy, vím, jak se chovají, uvažují, tak ti radím hodně rychle na ní zapomeň. Oni nedokáží žít normální život, ale potřebují "extrém". Poděkuj tomu nahoře, že jsi vlastní blbostí, zamilovaností přišel jen o 15k.
Přesně ti řeknu, jaké to bude mít pokračování. On půjde sedět, ona se k tobě vrátí. Nebude to mít dlouhého trvání, bude se s tebou nudit. Nastanou 3 varianty. Uteče ti za cikánem, okrade tě nebo obojí. Když jí černý přestane bavit, protože tam se to fackuje běžně, vrátí se. Další důvod bude, proč se vrátit, že na ní podáš trestní oznámení. Chvilku na tebe bude hrát divadlo, koulet očima, až vyměkneš. Za nějakou dobu se stane to samé. Nakonec vyleze ex z lochu, ona se k němu vrátí, protože věří, že se napravil. Tomu věřím tak z 5%. Možná chvilku mu to vydrží. Pak se bude chtít vrátit. Teď se na to budeš dívat střízlivě nebo jsi masochista!
 IceBox
24.11.2020 21:41:59
tvl ty seš marnej chlape
 asitak
24.11.2020 21:38:27
jecki290

šmarja, proč ti to asi říká?!! protože kecy nic nestojí a za 10 minut hlodů má desítku v kapse a tlemí se tomu s přítelem, jakej jseš vůl.
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
24.11.2020 21:37:54
Jestli tohle není fake tak pak už je pravda všechno.
Smajlík  Fritzland Muž41 Kategorie
24.11.2020 21:33:56
Vždyť jsem to napsal a tak půlka je jistá - ona je hodná holka a ty debil.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.11.2020 21:32:05
Cigáni jsou holt asi Cigáni. Akorát nevím, proč mi to vše říká. Co si o tom všem myslíte. O jejím jednání?
 jecki290
24.11.2020 21:31:48
Ona je tak hodná, že mu ještě pomáhá a vodí do toho prostředí dítě, má jistě dobré srdce.
Nebuď debil.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.11.2020 21:29:39
jecki290 - Moc bych tomu nedávala. Jak píše "zase jsem to já", možná někdy v budoucnu přijde až bude potřebovat pomoc a ty budeš jen za vola jestli jí vyhovíš. Podle mě je nejrozumější uzavřít co je potřeba vyřešit a nehat to za sebou. Jdi dál
 Poštolka
24.11.2020 21:26:03
v pohodě, díky za nazor. Ona mi píše, že čeká, až pujde sedět i ted. Je ve sračkách.
 jecki290
24.11.2020 21:20:30
Asi jsi dostal zatím ještě malou lekci. Ona se k tobě nikdy nevrátí..pokud ano, tak jen když bude v průseru a potřebovat pomoc. Ale nezapomeň, jakmile se její ex vrátí z lochu, jestli půjde sedět, vždycky bude s ním! Vždycky! On totiž ví, jak se k ní má chovat, co ona potřebuje. Z tebe si udělala jen dojnou krávu. Promiň.
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
24.11.2020 21:20:19
vím, avšak čekám na soud. Splácí mi nějaké peníze. Ovšem vracet se k ní? Nebo utéct nejdál, co to jde? Co si myslíte o tomto jejím jednání.
 jecki290
24.11.2020 21:13:16
Prostě se drží toho co dobře zná. Její život je a byly tyhle sra*ky, ale to je to na co je zvyklá. Je to smutné, ale ty s tím nic nenaděláš, už jsi toho pro ní udělal dost. Zbytek je na ní.
 PoštolkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk