Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150698, vloženo 24.11.2020 20:07:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kdy přejde zamilovanost ve vztahu?
Zajímalo by mě, po jaké době skončí zamilovanost? Měl jsem sice nějaké vztahy předtím, ale nikdy sem zamilovaný nebyl jako teď. Jsem s přítelkyní 2 roky a pořád se na ni těším na každou minutu strávenou s ní, ale z její strany už vidím, že se přestává smát všemu co řeknu, bere mě už tak víc jako kamaráda než jako někoho, koho by milovala 24h denně.
Je to normální fáze a jakto, že já pořád mám ty "motýlky v břichu" prostě mám jí v hlavě nonstop a těším se na každou minutu s ní. Upřímně se ani netěším, až tahle fáze skončí, mám prostě pocit, že mě bere jako kamaráda, těžko se srovnávám s tou realitou.
Přijde mi, že ji ani nevadí, když od ní odjíždím nebo nevím jak to říct, není to jako předtím líbání 5 minut při příjezdu k ní a 5 minut při odjezdu a dotoho pevné objetí.

Ale předpokládám, je to zcela normální že, není se čeho bát?
 FallInLove Muž23  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.11.2020 15:11:12
zamilovanost je jediná láska mezi mužem a ženou, kteří jsou milenci či manželé, žádná láska potom už není, jen vypočítavost, zůstávají spolu kvůli majteku a dětem atd...
Smajlík  zamilovanostjeláska
26.11.2020 20:45:52
Tak ty jsi ji asi vždycky měl raději než ona tebe a teď se ty rozdíly začínají projevovat v tom že u ní to už opadlo. Zamysli se nad sebou jestli nejste moc stereotypní zkus ji někdy překvapit něčím co by nečekala a co by jí mohlo udělat radost. Aby jsi stoupl na ceně.
 LADI Muž41 Kategorie
26.11.2020 01:49:57
Víla z paneláku: "tím asi myslí Pragmatix že zamilovanost přechází po dětech"
Je potřeba striktně oddělit zamilovanost a lásku. To jsou dvě zcela odlišné věci.
Po vztahových milnících se ve vzácných případech může to první přeměnit v to druhé.
Už to pak není tak žhnoucí, ale o to více klidné, spojující a trvalé.
V dřívějších režimech to bývalo pravidlo, dnes už je to výjimka nebo scifi.
Ale kdyby v to slušní lidé nevěřili, přestalo by pro ně mít smysl navazovat vážné vztahy (proto už to pro mě vzhledem ke stavu žen smysl mít přestalo).
Důležité po porodu či svatbě pro muže je, o kolik procent klesne kvalita ženy a jejích služeb poskytovaných předtím a poté. Do 30% se to dá snést, do 50% to někteří přežijí kvůli dětem. Víc je krach. U dnešních žen to jde často spíš do mínusových čísel a máš doma opak toho, co sis vzal.

Mráček se třpytkami: Naopak, až když spolu muž se ženou prožijí celý život v dobrém i zlém, pak je to skutečná láska.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
25.11.2020 13:23:50
Ještě jsem to sice nezažila , ale když někoho budeš fakt hodně milovat , tak podle mě budete jako dva mladí milenci i po 40 letech. Nemám ráda řeči typu: “V 80ti už to není láska” . To je názor primitiva.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
25.11.2020 08:44:08
Myslím, že víc v pohodě by bylo ještě přidat lásku - takovou tu kdy se nebudeš domýšlet co slečna, a pojedeš sám za sebe jí vědomě poskytovat to, co má ráda, co preferuje, co je dobré... Jinak zamilovanost... Mě třeba nepřešla ani po sedmi letech, ne že by to byl permanentní stav 24/7, ono to asi ani nejde poslouchat "On mi to bere! Ona na mě kouká! On mě kousl! Já mám zavřené oči a ona říká že mám špatně zavřené oči!" a u toho mít motýly v břiše a prahnout jen po polibku od vyvoleného (tím asi myslí Pragmatix že zamilovanost přechází po dětech)... Ale někdy prostě přijde takový oheň do srdce kdy si tak uvědomím, jo, to je fakt on, zatočí se mi hlava, podlomí kolena a já bych chtěla, aby ten okamžik nikdy neskončil... Takže ono to bude asi dost individuální :D
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
24.11.2020 21:11:27
Pár vztahů jsem taky měl a za ty plus mínus dva roky to šlo do kopru :)
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
24.11.2020 20:56:44
Je rozdíl mezi zamilovaností a láskou. Zamilovanost je na začátku vztahu a člověk se cítí jako by jel na drogách :D Já jsem si nemohla pomoct a furt jsem se usmívala i když jsme nebyli spolu a taky jsem hrozně zhubla, prostě jsem byla tak zamilovaná, že jsem ani neměla potřebu jíst. Kdy to vyprchá? To je asi různé a závisí to na hodně faktorech. Taky se říká, že vždycky jeden miluje víc. Podle mě je to o tom kdy si zvykneš cítit se vedle toho druhého pohodlně, kdy se tvůj partner stane přirozenou součástí tvého prostoru. To že to není jako na začátku je podle mě pochopitelné. A lepší než trvat a 5ti minutové líbačce při příjezdu a odjezdu je vědět, že víš že jí na tobě záleží i bez toho. Vzájemná důvěra, to o co bys měl stát. Hlavně si nevytvářel ve svojí hlavě nějaké nepodložené dojmy, kterými si to mezi váma akorát poděláš
 Seraphine
24.11.2020 20:40:50
Kdyby nešlo konkrétně o tu v tuto chvíli tvoji, tak by se nebylo čeho bát a bylo by to normální.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
24.11.2020 20:35:55
Podle kvality vztahu a osob 3 měsíce - 5 let + po dětech (u ženy zaručené) nebo svatbě.
Většinově jsou to 1-3 roky.

Žena se pak z hračky na přání přepne na opak, tedy na feministku a sadistickou otrokářku (odebere muži hezké chování, sex a vaření). Muž zůstává stejný a žena je zděšena, že se jí ho nepodařilo změnit a ochočit na otroka. Muži, kteří už ochočení otroci jsou, mívají vztahy 2-3x delší.
Pokud je vztah postaven jen na zamilovanosti nebo sexu, nemá naději přežít 5 let nebo děti.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
24.11.2020 20:24:53
Já mám názor, že pokuď je to ten pravý tak nikdy :-) Já jsme se svojim 10 let a nezměnilo se to :-)
Smajlík  amorrrkaPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk