Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150697, vloženo 24.11.2020 19:49:33 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Nová po rozchodu
Z mojí strany jsem se rozešel se slečnou. V podstatě se tomu ani nedá říkat vztah, spíš "covidová láska", která rychle mezi námi zase vyhořela. V podobný čas jsem i prohodil pár slov s jednou 15 letou slečnou. Poznali jsme se na jednom kempu, kde jsme spolu s dalšími strávili týden a od té doby se neviděli, tak jsme se dali do řeči a trvalo to až do rána. Neskutečně ambiciozní, šikovná slečna, která mě ohromila. Připoměla mi mojí osobnost. A zároveň zjistila, že jsem také úspěšný v podobných věcech, kde cílí a že si fakt dobře kecáme.

Docekali jsme a bylo z ní citit že má dost zájem si alespoň zavolat a nebo jakkoliv dál strávit čas spolu.

Spíš si říkám, že mi je 19, jí je 15. Ok, jsou to blbý 4 roky. Nikdy jsem neměl mladší holku jak o rok. Já jsem s tím v pohodě, je to fajn holka a rád bych s ní travil i čas, ale bojím se reakcí dalších přátel a nebo toho, že to na mě někdo vytáhne po čase.
 exnerdel Muž19  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 20:48:02
Na názorech ostatních nezáleží, záleží jen na tom jak se spolu cítíte a pokud je to ok a nikdo to nezakazuje, tak co to řešit a šlapat si po štěstí. Ti co tě budou odrazovat z 99% závidí a chtějí ti to zkazit.
 LADI Muž41 Kategorie
25.11.2020 09:50:48
Já se se svojí přítelkyní poznal taky když mě bylo 19 a jí 15. Miloval jsem jí a pět let jí to neřekl i když to věděla a taky mě milovala... Pak skončila škola a tři roky jsme se neviděli. Nebudu tě nudit, ale teď jsme spolu a čekáme spolu miminko, ale kdybych jí to řekl už tenkrát tak by to možná bylo lepší, měl jsem štěstí že ji bývalý partner ubližoval a odešla od něj.

Poučení zní: Miluješ ji? Tak jenom neseď a dělej něco! Život není moc dlouhý a budeš víc litovat toho že jsi jí to neřekl než toho co by si kdo mohl o tom vztahu pomyslet nebo co by se mohlo stát kdyby... Zmobilizuj všechny svoje síly a jdi na to! Ne za týden, ne za dva ale teď nebo hned zítra!

Držím ti palce.
 Hoktauri
24.11.2020 21:49:52
Poštolka: Nauč se číst, vado. Rozešel se s jednou holkou a teď se baví s druhou, touhle. Každý, kdo není retard, to snad pochopí i z nadpisu.
 To je iq
24.11.2020 19:57:01
No tak, ako bývalí devätnástnik si to ja moc predstaviť neviem z toho dôvodu, že baby, ktoré majú teraz tých 15-16 sú mentalitou trošku inde stále a na takú, ako ty som úplne nenarazil. Ale to na druhú stranu ani medzi staršími babami taká nie je každá.
No a zariaď sa hlavne podľa seba. Napĺňa ti život? Vieš si s ňou predstaviť trávenie času a hlavne ľúbiš ju? Pokiaľ áno, tak nejaké posmešky si nevšímaj. Ja si myslím, že by si mal ísť do toho. Minimálne to bude cenná skúsenosť do života.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
24.11.2020 19:56:24
Ohromila tě, ale rozešel jsi se s ní protože se bojíš blbých keců?
Už ti někdo řekl že věk je jen číslo? A hlavně - holky jsou na svůj věk vyspělejší, takže přestaň se pitvat ve zbytečnsotech a myslet na ostatní, protože co jim je do toho. Řeš co chceš ty a neohližej se na cizí reakce.
 Poštolka
24.11.2020 19:53:18
Pokud vám to vydrží, tak právě naopak to už vůbec nikdo řešit nebude. Spíš zpočátku si o tom lidi můžou myslet své. Ale fakt jde o to, co je to za holku. Já už teda moc tak mladých holek neznám. Ale z toho mála některé jsou inteligentní, jiné telátka.
Takže dělej, jak uznáš za vhodné.
 Jedna frajerka Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk