Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150696, vloženo 24.11.2020 19:39:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vztah versus nemoc
Dobry vecer vsem, tak i ja se Vam tu sverim. Konecne jsem si nasla pritele. V mem stavu to neni zcela jednoduché. Jsme spolu tři mesice, což je velmi kratka doba, avšak i presto jsem si již k partnerovi vytvořila jiste pouto. Ted k otázce, lecim se na onkologii. Jsem stabilní, avšak presto se potýkam sem tam s nějakými problémy ohledně nemoci. Partnerovi jsem to zpočátku neřekla, prislo mi to takové hloupé. Nechtěla jsem ho vydesit ci vyvolat nějakou litost. Citim vsak, ze čas, kdy tuto informaci sdělit prisel, ci myslíte, ze by bylo v pořádku to hned vybalit? Nyní mam obavy z jeho reakce. Nevím, jak to rici. Uz padly takové ty narážky mezi námi na budoucnost a ja nevím, zda tedy nemoc a vše kolem zatím vynechat a nezatahovat ho do toho, ci by bylo fer ho o všem obeznamit, ac jsme spolu jen par mesicu. Rada bych na ty boje občas nebyla sama, ale nemam pravo ho do toho zatahovat, ci když mam dny, kdy je mi zle požádat o pomoc. Jsem cela tumpachova, co je správně. Tusim, ze asi v mem připadá, zadna možnost ideální nebude. Jen jsem dlouho sama a mam strach, ze by to na nej bylo moc, ci bych ho tim obtěžovala a on proste vezme roha. Což bych mu nemohla mít za zle. Za jakékoliv rady budu rada. Potřebovala jsem se trochu vypsat.
 Dubenka1 Žena34  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 18:41:10
No teda tajis mu takovou věc celkem dlouho. Já teda manželovi řekla už na druhé schůzce to že nemůžu mít děti. Řekla jsem si proč ztrácet čas, kdyžtak ať uteče hned. No zvládl to. Být tebou tak už neotalim a řeknu to co nejdřív. Přece jen je to podstatná informace pro budoucnost/schopnost mít děti a celkově situaci která by mohla nastat. Držím palce.
 Cucuv
25.11.2020 09:17:05
Rozhodně bych mu to řekla. Klidně bych na to připravila situaci, uvedla to, že to je pro mě náročné téma, že by to měl vědět ale bojíš se to říct, udělejte si na to klid, čas, klidně tomu vyhraďte celý večer...
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
24.11.2020 21:45:51
A s přítelem jsme si zdravotní stav řekli na třetí schůzce. Cítili jsme se sice zdraví, ale oba jsme v minulosti riskovali, takže jsme nedělali žádnou praktiku, která by byla riziková. Prní tři měsíce vztahu jsme dělali jen soft sex. Pak až jsme po 3 měsících si zašli společně na testy a až jsme měli jistotu, že jsme oba zdraví, tak jsme už neměli strach dělat i něco více. Bez férovosti to nejde. No a pak ve vztahu si taky oznamujeme všecko. Před měsícem, když v jeho práci onemocněli jeho kolegové na covid19, tak jeho poslali do karantény. Kdyby mi to zatajil a já bych na to přišel, tak by byl konec vztahu. Ale on je čestný. Tedy po těch 11 letech si myslím, že hraje fér. A když jsem věděl, že je v karanténě, tak jsem počkal 6 dnů a když po 6 dnech neměl žádné příznaky, tak jsem za ním jel. Jak říkám, k partnerovi se musí chovat fér. Jakékoli zatajování je podraz! S podrazáky bych mít vztah nemohl.
 Jošua Muž48 Kategorie
24.11.2020 21:34:58
Ty br´do, tohle mi udělat kluk, tak je konec vztahu okamžitě. Ne kvůli té nemoci, ale kvůli tomu zatajování. S bývalým i současným jsme si během prvních tří schůzek řekli všechno, proto taky šlo zahájit vztah. Vztah založený na lži nebo zatajování podstatné informace znamená, že mu nebudu věřit. A to nemá smysl.
 Jošua Muž48 Kategorie
24.11.2020 20:44:50
Já myslím, že právě ty řeči o budoucnosti jsou skvělá příležitost to říct. To lidi běžně dělají, že řeknou, že "no, mám tu a tu vadu, mohlo by se to projevit za X let/na dětech," atd. Navíc, tak otestuješ, co je tvůj nový přítel zač.
 Srna nikoliv z Brna Žena26 Kategorie
24.11.2020 19:59:42
Určite by si mu to mala povedať. Ak náhodou prídu na nejaký čas horšie časy, určite tu bude oporou, čo ťa podrží. Nemyslím si totiž, že by len tak zdrhol kvôli tomu. Pokiaľ ťa ľúbi, tak to nespraví.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
24.11.2020 19:57:58
Věřím, že je to velmi náročná situace pro Tebe. Zkusil bych to partnerovi říct, určitě pro tebe bude mít pochopení a rád Tě podpoří. Nejsi na to sama. Držím palce a pevně doufám, že vše dopadne dobře.
 exnerdel
24.11.2020 19:53:29
Přikláním se k variantě mu to říct.
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
24.11.2020 19:48:07
Podle mě nemáš právo mu to zatajovat. Tedy pokud to s ním myslíš vážně. Možná máš strach, že tě opustí/budě tě litovat/bude tě chtít opustit, ale z lítosti to neudělá atd. nevím, co vše se ti může honit v hlavě. Ale jestli za něco stojí, bude ti oporou.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
24.11.2020 19:46:36
Kvartál je docela dost, už bych takovou věc dlouho neodkládal. Opatruj se.
 Odpočinek Muž51 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk