Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150678, vloženo 24.11.2020 15:22:56 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Možná jsem ho tehdy neměla odmítnout
Ahoj... před čtyřmi lety, kdy mi bylo 17, jsem se online přes jednu videohru seznámila s jedním 20ti letým klukem z Norska, oba jsme byli docela dost dobří v angličtině a tak jsme neměli problém s vzájemnou komunikací. Ze začátku jsme měli takový přátelský vztah, on pracoval na takovém projektu a požádal mě, jestli bych pro něj tehdy nemohla něco nakreslit protože jsem se tehdy zajímala o grafickou kresbu. Ze začátku jsme si moc rozuměli, měli společná témata. Brzy se do mě zamiloval až po uši a dal mi to dost jasně najevo. Trochu mě jeho nervozita a nejistota najednou v tom jeho vyznání vyděsily, ale byl zajímavý a moc fajn tak jsem mu dala šanci. Prvních pár měsíců jsme si jen povídali online atd. a pak za mnou i jednou přiletěl a byli jsme v Praze na osobním setkání a on tu i u nás přespal. Hezký, vysoký, příjemný, inteligentní.
Projevoval o mě neustálý zájem a dával svou zamilovanost hodně najevo a mě to přišlo zvláštní... Svěřil se mi s tím, že měl špatné dětství, že měl obezitu, úzkosti, že jeho táta jej brzy opustil a on vyrůstal jen s matkou která často pila, tak jsem to tolerovala, ale brzy na to co se navrátil do Norska mu hráblo a začal mi psát dost úzkostlivé zprávy. Opravdu mě to děsilo. Vůbec jsem nevěděla, co s ním mám dělat. Nechtěla jsem být podlá a zlá a bála jsem se, že by si něco mohl udělat, zároveň to vypadalo, jakoby se snažil kontrolovat ale nezvládal to, během toho období přišel i o dobře placenou práci (pracoval jako programátor), protože na mě prý nemohl přestat myslet a snažil se napravit náš vztah. Ale pak jsem ho už rovnou ignorovala protože mi to opravdu lezlo na nervy a já už neměla sílu na to nějak řešit. Navíc jsem tou dobou přecházela na výšku a měla ostatních starostí nad hlavu... Potom projevoval zájem o to přiletět znovu do Prahy a psal mě, jak mě miluje, jak by se mnou chtěl založit rodinu atd. ale já mu tenkrát napsala že ho už nikdy nechci ani vidět a snažila jsem se naší korespondenci navždy ukončit. Pamatuji si, že tenkrát ke konci psal o psychologii a o tom jak potřebuje nějaké terapie.

Nedávno jsem se po dlouhé době podívala na jeho Facebook profil. Má tam fotky se svou nynější přítelkyní z nějaké dovolené. Už spolu jsou asi nějakou dobu protože jeho přítelkyně je těhotná. Taky jsem si ho vygooglila a za tu dobu stihl napsat dvě knížky. Mrzí mě to, pamatuji si jak jsme se spolu bavili o psaní, no a také stihl založit vlastní malou IT firmu.
Když jsem si to vyhledala bylo mi smutno, skoro do breku.. Měla bych být šťastná za to, že se z toho dostal je šťastný a úspěšný, ale místo toho cítím jen prázdnotu a ptám se sama sebe, jestli ještě někdy potkám někoho takového... Po něm jsem měla pouze jeden vztah, ale netrvalo to dlouho. Možná, že ve mě ta dálková výuka na výšce vyvolává takovou izolaci a melancholii že jsem o něm začala tak nostalgicky přemýšlet. Chtěla jsem mu napsat, pozdravit ho, ale překonala jsem se a neudělala jsem to. Nechci se do jeho života zase plést a pochybuji, že by v něm něco z jeho bývalých citů ke mě zůstalo... Nevím chtěla jsem si jen tak pozoufat a svěřit se s tímto...
 Taholka Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.11.2020 09:46:48
Panejo on má teď peníze a ty sis uvědomila že ho vlastně miluješ. :( Chudáci holky, to se jim děje furt.
Ta hra byla WoW, typuju?
Smajlík  pročjako
25.11.2020 00:35:19
Takže když na tom byl špatně, tak jsi od něj dala ruce pryč, a teď když je očividně úspěšný, tak si myslíš že máš právo aby ti dal ještě šanci? Musíš pochopit, že takhle to fakt nefunguje.
 Dikobraz
24.11.2020 23:06:34
Tak to je fajn. :-)
 ctjb tvl dpc Muž33 Kategorie
24.11.2020 22:01:52
Chlapkovi obdiv, ze se z toho dostal a uspel.
No a Tobe - neni vsem dnum konec a v budoucnu se muzes jeste hodne divit.
 into the void
24.11.2020 19:38:30
Jak by to na tom světě asi vypadalo, kdyby se lidi nepoučili ze svých chyb, kdyby ty chyby vůbec nedělali, kdyby byli všichni neomylní a vševědoucí. Za mě nuda. Prostě člověk se mění. A ty jsi v tom věku neviděla budoucnost s ním. Ano, mohlo to být jiné, možná bys mu pomohla ty úzkosti překonat abla blab bla. Možná to všechno k něčemu bylo. Možná díky zkušenosti s tebou pochopil, že to přeháněl, možná stejnou chybu neudělal se svou holkou.
Jak píšou dole, vzpomínej v dobrém. Nakonec se při myšlenkách na něj jen pousměješ. Venku lítá mnoho fajn chlapů.
Cítila bys to stejně, kdyby neměl holku a nebyl tak úspěšný? Pokud ne, tak ti nejde o něj.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
24.11.2020 18:58:29
ok
Smajlík  Odpočinek Muž51 Kategorie
24.11.2020 18:43:05
No tak jeho chování bylo divné a tobě se to nelíbilo asi tě trochu stahoval dolů. Možná si to neuvědomuješ ale to jak jsi se k němu nepěkně zachovala mu dost možná pomohlo. Šel do sebe, srovnal si život i priority a dokázal si zřídit spokojený život. Přej mu to a vytrvej v tom ho nekontaktovat. To by se mu mohlo všechno vrátit a rozhodit ho.
 LADI Muž41 Kategorie
24.11.2020 18:39:23
Vůbec mu nepiš, dobře ti tak, odmítla si někoho s kým jsi mohla být šťastná ale ty jsi se zachovala jako mrcha a ignorovala jsi ho, to je pro bolavé srdce to nejhorší. Tak se mu teď neser do života a starej se o svůj život.
 TOKATAS
24.11.2020 18:36:14
Taholka: Hele nic není náhoda. Třeba to takhle přesně mělo být. Jinak bys nenašla tu cestu, kterou teď půjdeš dál. Jen se z toho pouč, ale nedus se tím zbytečně moc a určitě ne navždy.

Žít v minulosti je dost zhoubné. Stejně to jednou přejdeš. Jo a pokud můžu radit, už toho kluka přestaň sledovat. To myslím vážně.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.11.2020 18:27:48
Díky všem I guess... Asi teď díky té karmě a tím že jsem to s ním nepřekonala budu na furt litovat že jsem udělala celoživotní chybu a že jsem přišla o toho pravého... No patří mi to...
 Taholka
24.11.2020 17:58:15
Těžko soudit. Někdo z bohatého Norsja a ještě chytrý je terno, ale kdo by v 17 letech byl schopný mít vzah přes půlku Evropy, že se uvidí možná 1x ročně na víkend?
 Čech24 Muž Kategorie
24.11.2020 17:34:21
Anonym621: "A kdyby byl neúspěšný, tak bys reagovala jak?
.. Ufff... Ještě štěstí, že jsem si ho nevzala!"

:-DDDD to jsi uhodil hřebíček na hlavičku!

Taholka: Odmítla jsi ho, když se zrovna moc neměl dobře. A chtěl tě dokonce i navštívit, projevil ten zájem se za tebou podívat. Ale ty jsi to chladně utla. Tak se nediv. To je jako jet 150, srazit člověka na přechodu ve městě a pak litovat.. kdybych tehdy jela pomaleji. No jo, to už nevrátíš zpět. Dalo by se říct, že karma ti to vrátila.

Ale jak píšou ostatní. Neházej flintu do žita. Jdi dál svým životem, třeba na tebe také čeká někdo vysněný. Třeba se to přesně takhle mělo stát. Život je příliš krátký na to, aby ses litovala donekonečna. Viz ten kluk, co všechno stihnul. Tak se čiň a také něco dělej :-) Dělání smutky zahání.
Smajlík  Zatracená Existence Muž23 Kategorie
24.11.2020 17:12:45
Všechno bude jednou minulostí, čas uteče a zůstanou hezké vzpomínky.
Jistě tě někdy rozesmál a bylo vám spolu krásně, tak na něho s láskou vzpomínej.

On si na tebe určitě občas taky s láskou vzpomene.
 takhle
24.11.2020 16:44:09
Soraya: To je ale normální. Rozhoduje přítomnost, nikoli to co bude za rok nebo za 20 let. Taky by jsi si nic nezačala s momentálně slabým chlapem a nečekala až se z něho stane někdo úspěšný. To je risk, který nemusí vyjít.
 Fritzland Muž41 Kategorie
24.11.2020 16:42:43
Nevracej se zpátky. Stalo se, skončilo to a tečka. Život jde dál. Ty a on jdete dál, ale každý už jinou cestou ;)
Předtím jsi měla důvod, proč to skončilo a ten důvod měl opodstatnění. Třeba by se to opakovalo. Nemůžeš vědět. Ber to jako zkušenost. Na fotkách se většinou prezentuje jenom to pěkné.

Takže jdi dál, stejně jako to udělal on. ;)
Smajlík  kokoska94 Žena26 Kategorie
24.11.2020 16:39:18
Když na tom byl blbě, tak jsi ho poslala do háje a teď bys ho chtěla.
 Soraya Žena85 Kategorie
24.11.2020 16:36:59
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
24.11.2020 16:11:54
A kdyby byl neúspěšný, tak bys reagovala jak?
.. Ufff... Ještě štěstí, že jsem si ho nevzala!
Znám podobnou holku, ale z druhé strany.
Nevím proč se ze dne na den proměnil její stav z příjemné holky na úplnou... Zlepšovala mi hrozně náladu, oba jsme si rozuměli tedy rozuměli jsme si tak rok a půl, šli jsme do kina a tak. Po jejím zvratu jsem ale zažil takovou extrémní úzkost, že jsem i zvracel.. Prý se se mnou cítí nedokonalá resp., že jsem ve všem lepší, pak mi nadávala, protože jsem byl kvůli jejímu postupného odcizování smutný x v slabší depresi a a ona to nechápala. Z ničeho nic mi už úplně přestala odepisovat a smazala mě z přátel.
Pak si mě po roce chtěla zase přidat. Já jí na to poslal fotku stropu s tím, že přesně takhle chápu její žádost o přátelství, nijak. Pak jsem i suše připsal, co chce.
Ona si to přečetla, neodpověděla. Tak jsem jí napsal, že je srab a ať mě už nechá laskavě být. Pak ještě ať mě nestalkeruje, že se mám bez ní lépe. Smazal jsem si jí tentokrát já + hodil blokaci.
.. Tak úžasně mi nebylo dlouho a vyšel jsem jako závěrečný vítěz!
Jsem nakonec rád, že to takhle všechno dopadlo, protože mám přítelkyni, která je nepřekonatelná a můžu se na spolehnout a věřím jí.

Takhle nějak by to dopadlo i s tebou. Záleží ale, jestli by ti dal nějakou šanci se omluvit, jako já dal tamté.
 Anonym621
24.11.2020 15:43:20
Ahoj, částečně jsou Tvé pocity, jak sama píšeš, způsobené tím, že Ti chybí kontakt, tak vzpomínáš na nějaká setkání. Třeba si i říkáš (nevědomě) že by ses s ním chtěla setkat zase. Protože toužíš po kontaktu.
 Katedra psychologie Muž22 Kategorie
24.11.2020 15:36:55
Jakoby ten text byl o mně. Alespoň vím, proč mám u holek pořád smůlu. Pokud někdo skutečně miluje, tak to dává i najevo. Jen mi pořád nejde do hlavy, proč je to špatně. Proč, když tu zamilovanost projevuji a plánuji budoucnost, vždy to odradí. Mohu poprosit o vysvětlení? Ne měnit se nebudu. Budu pořád sám sebou, a když ženy o takový projev nestojí, nedá se nic dělat. Alespoň zůstanu navždy věrný Té, jenž odmítá.
 Pan přemýšlivý
24.11.2020 15:27:32
Nevím, jestli to není nějaký flame na téma "ženy nevědí, co chtějí, ale nedají pokoj, dokud to nedostanou".

Kauza je každopádně prohraná, zapomeň. Doba, kdy se v ní o něco hrála, je dávno pryč. Měli bychom být obezřetnější, když jsme uprostřed hry, ne roky po posledním písknutí. Teď už je vymalováno. Tohle se ti v životě ještě stane mockrát. Ve tvém věku se málo počítá s tím, že jsou důsledky našich chyb definitivní a nevratné.
 rybí hodyPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk