Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150632, vloženo 24.11.2020 03:12:23 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kdy vybrat investice?
Hodně na mě z vnějších vlivů působí rakovina, bankroty a vůbec tyhle sračky...

Je fakt, že jsem jako mladý nuzák nedomyslel že člověk potřebuje kapitál na jiné věci, než člověk ve středním věku s kapitálem. Citím, že mé destiláty, stříbro a zlato získává na síle...

Nicméně to došlo do fáze, že doma není horkovzdušná trouba, spíme na zemi a je to pro mámu neúnosné (partnerku jsem z těchto důvodů nezvažoval hledat), Stojím tak před rozhodnutím nakoupit spotřební prostředky (+vánoce) a užít si ted nebo vyčkávat na sílu investic.

Vím, že doba držení destilátů je cca 20 let, stříbro pro DPH v ČR musí překonat 21 % atp. Taky jsem tomu obětoval vše, když jsem z batůžkem chodil do práce a nemám ani auto apod.

Na jednu stranu tedy bojuji, že mince American Eagle a další příklady, už opravdu nejsou za 449 Kč atp. Nicméně do holdu mi vstupují pocity a potřeby. Kdy nějak nevím jestli z pozice vystoupit, kdy by měl investor tedy vybrat investici?
 Vylity geniu Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 00:08:29
Postel v IKEA za dva zlatý, horkovzdušná trouba za tolar.

Kdyby na to Vylity geniu přišel, on by si to všecko vzal.


A pak se na oslavu svého zmoudření můžeš vylít z pozice.
 Sta67 Muž28 Kategorie
24.11.2020 11:44:15
:D

Tak to je roztomilé. Ale zas to hezky ukazuje priority, někdo má na whisky a na cigarety, jiný má na postel.
Smajlík  no comment
24.11.2020 11:22:09
Ty vole jdi už s tim vážně do prdele. Špekuluješ tady už léta a stejně si ještě pořádně nic neudělal. Má podle tebe smysl se tím dál nějak zabývat?
Smajlík  Jdi už do prdele
24.11.2020 11:17:03
proč někdo v době internetu spí na zemi, to fakt nechápu. Existují sociální sítě a v nich skupiny, kde lze najít spoustu použitelných věcí za odvoz. Nebo se poptat po známých kdo se stěhuje, renovuje, vyklízí apod.
 Hugo
24.11.2020 05:28:52
Vlastně jsem jednou prodal zlaťák abych si mohl koupit kolo, to bylo trochu neuvážené, protože jsem na tom kole stejně skoro nejezdil a dneska bych tu zlatku prodal za 41k, kdežto já jí prodal za 32k (nákup byl asi za 30k, takže jsem na tom netratil, ale stejně to bylo zbytečný)
 tibeťan
24.11.2020 05:23:18
Na zemi jsem spal poslední asi 4 roky a troubu jsem nepotřeboval nikdy, takže tohle by pro mě nebyl důvod prodávat stříbrňáky, zato chlast by u mě nevydržel ani tejden :)
 tibeťanPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk