Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150622, vloženo 23.11.2020 23:40:54 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Dá se uživit jen s notebookem jako samou
Vždycky mě strašně na forech inspirovali lidé co se nějakým způsobem živili od stolu s notebookem. Za ty roky jsem potkal obchodníky na burze, sázkaře, affilaky, webdewelopery, programátory atp.
Problém je, že většina kecela hovna, další si jeli vedlejšák k práci atd. Ze snadneho vydelku jsem zjistil, že i profi php developer co strávil stovky hodin nad forem nevydelal, dalsi si delal stovky hodin zapisku nez to zakazal Babis pohybu kurzu na Betfairu, dalsi jel sbirky od minci po destilaty a po 500 000 Kč či 1 milionu to vzdal, znám samé smutné příběhy...

Je vůbec kord v roce 2020 možná si s pár desítkama tisíc sednout k notebooku a být na volné noze jen s online příležitostí? Jako kdybych nebyl v prd tak jsem viděl obchodně nákupuk roušek a pak PS5, kde to bylo jasné tam jsme na 15 000 Kč + kus. Dá se prostě od stolu takhlen vymýšlet výplata na volné noze spekulací, investicí, skillem sám?
 Vylity geniu Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 00:04:02
To se ptáš v době, kdy Babiš přikázal všem firmám, aby jejich zaměstnanci dělali z domu, pokud to jde?
 Sta67 Muž28 Kategorie
24.11.2020 06:27:16
No kdyz se takhle nejiste ptas, tak u tebe urcite to nepujde. Ale jinak to samozrejme jde. Musis mit jasnou vizi a cil ;) nekdo si jde za svym snem, ktery se mu stane i praci. To pak cloveka samozrejme naplnuje a zaroven motivuje.
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
24.11.2020 02:38:30
libik: Takže monterky a francouzák, než se snažit prodávat digital goods na portálech globálně..
Smajlík  Vylity geniu
24.11.2020 01:21:47
Vylity geniu: Tak vyloženě v příspěvku jsi zmiňoval i "webdewelopery, programátory", takže jsem měl za to, že tě zajímají i takoví - pokud dělají 100% remote. Sebe jsem nezmiňoval, protože jak píšeš jsem šel celkem tou klasickou cestou.

Pokud ti nestačí full remote ale chceš to mít úplně volný, tak to bude daleko těžší, musíš nějakým způsobem konkurovat např. všem těm indům, kteří jsou ochotni tohle dělat taky a pravděpodobně za méně.

Pokud ti jde o pasivní příjem, tak neznám nikoho, kdo by ho měl a ti, co vydělávají zajímavý peníze i na burze, tak z těch co znám jsou to lidi, co vydělávají hodně i normální prací a k tomu ještě s částí prostředků spekulují.

Pokud by ses chtěl naučit programovat (resp. dokončit co jsi před nějakou dobou začal), tak se podívej na dokument Nová šichta - bejvalej horník se naučí programovat a snaží se prosadit.
 libik Muž32 Kategorie
24.11.2020 00:20:51
Kde jsou ty časy, kdy frčely MFAčka (Made for Adsense) a info domény :)

Chození do práce má smysl v tom, že tam máš šanci se naučit něco z praxe. Lepením webů na home office na volné noze se nenaučíš nic a za chvíli ti vypnou elektřinu a vodu.
 asdf9876 Muž27 Kategorie
24.11.2020 00:10:34
libik: Ale ty popisuješ podle mého cestu klasického korporátu případného home office. Já pokud si pamatuji jsi studoval ČVUT a pak šel programovat do klasické práce. Já se spíš ptám na to, pokud nejsem student žurnalistiky a nedělám klasickou práci nebo externě, jestli jako samouk si můžu respektive je vidina toho využívat nějaké platformy nebo fora třeba pro psaní a na volnou živnot (tohle by mělo být snad podle autorského honoráře, ale fakturují to jinak copywrighterům) to nějakým způsobem kombinovat třeba něco jako textové banky, fotobaky atp. To samé na mobily je třeba XDA a jiné fora, tam zase vznikaly hacky na služby jako rooty aj. Jde mi o to jestli by si člověk mohl na nějakých příjmech poduktech, službách, přeprodejích prostě postavit takové portfolio, že mu to udělá příjem aspon jako ve fabrice...ale ten příjem by byl postaven čistě na online...

Já třeba známej přeprodával věci vůči kamenému ocbhodu atp a jel jsem k tomu nějaké cashbacky založené na affilu atp. Taky zkouším sběratelství a aukce. Prostě nějak stavět příjem na širším "portfoliu" i kdybych měl držet bitcoin a hold, kam kdybych dal 100 000 Kč, tak ted určitě ten nejhorší příjem mám..
 Vylity geniu
23.11.2020 23:55:34
Jasně, jeden bejvalej kolega potom co odešel z práce si našel full remote pro Německou firmu a jen sedí doma a vydělává - teď už tam bude rok a půl. Předpokládám že přes stovku měsíčně určitě mít bude, dělá jako Node.js developer (a k tomu asi i aspoň do nějaké míry architekta a možná teamleada).

Ale je to určitě těžší než si najít práci v okolí, a třeba ten kolega byl i v rámci IT jeden z nejlepších. A zrovna u IT dnes spousta firem umožňuje pracovat 2-3 dny v týdnu na homeoffice aniž by měl někdo kecy.
 libik Muž32 Kategorie
23.11.2020 23:51:55
To máš jedno, jestli to jde. Ty jsi zvláštní člověk. Na jednu stranu máš ambice, to je hodně dobré. Na druhou, neuděláš pro to vůbec nic. Zkrátka si vymysli něco co tě bude bavit. Třeba čenichat věci na ebay de, co.uk a přeprodávat to tu. Nebo se chytni za frňák a jdi do něčeho, programování je pro lidi co je baví matematika. Nebo si řekni, že zkrátka na podnikání nemáš hlavu a přemýšlej, kde by ti bylo jako zaměstnanci nejlépe. Řidič autobusu, kamionu?
 Trenér
23.11.2020 23:47:31
Krachující spekulant, dobrý spekulant
Smajlík  asdf9876 Muž27 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk