Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150604, vloženo 23.11.2020 20:20:05 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Legální vraždy.
jak se vůbec prodávat něco jako coca cola zero vždyť je to vražda za bílého dne! Je mi z toho zle.. Kde je stát? Stát má lidi chránit aby se každý člověk citil v bezpečí a ne trávit vlastní obyvatele takovým jedem.. nejhorší je že polovina lidí to pije protože si myslí jak je to zdravé díky masáži v TV a na netu. Je třeba udělat nějakou petici. Aspoň jako pokus.. je mi 15 let a mám víc rozumu než ostatní lidi..
 Hsusjs Žena15  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 11:52:38
Tak to nepij ty šašku
 MožnáNesmrtelný Muž19 Kategorie
23.11.2020 20:43:46
Neexistují zdravé a nezdravé potraviny. Ne/zdravost závisí jen na množství. Třeba pivo je v malých dávkách rozhodně zdravé, ale každý pátek otočit deset škopků a pět panáků rumu je extrémně nezdravé. Coca-cola, a je jedno, jestli light nebo nelight, ti taky nic neudělá, pokud si ji občas dáš k obědu. Ale pokud jí piješ dvoulitrovku denně, už je to na pováženou.
To samé třeba klobásy. Dát si někde na pouti klobásu je v pohodě, ale jíst ji denně na snídani, to si koleduješ o mnoho problémů.
 Kuchtík Buchta
23.11.2020 20:41:40
souhlasím máš, bohužel americká lobby je nekonečná a peněz má taky nekonečně.. nedělám si iluze, že povolit to svinstvo je těžce zaplacený úplatkama.. ostatně výsledek testů nebyl není to jed, ale takovou dávku jedu jedinec teď přežije
 dssdsdsd
23.11.2020 20:37:19
Neznám nikoho kdo si myslí, že je to zdravé, spíše se avizuje že po tom tolik nepřibereš.... ale mě ty zero produkty nikdy moc chutově nechutnali - ta chuť je taková zvláštní.
Jinak celkově cola jako taková je svinstvo - 11.2g na 100 ml.. tj ten kdo vypije za den dva litry hodí do sebe 224g cukru - nemluvě o barvivech a dalších věcech... a to je ještě cukr v dalších potravinách.... takové šílené množství cukru pro tělo též není dobré.
 Lakernys
23.11.2020 20:34:51
Už jsem se lekla, že to bude o potratech.
Nepotkala jsem nikoho, kdo by si myslel, že je to zdravé. Jen lidi, kteří si mysleli, že tolik npeřiberou, když tam není cukr
 Jedna frajerka Žena20 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk