Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Diskuze č.1150592, vloženo 23.11.2020 18:33:32 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Bible popisuje mimozemšťany ne Boha.....
Netvrdím a nepopírám že Bůh neexistuje to předem říkám,aby nedošlo k nepochopení tohoto příspěvku který nebude o vyvrácení Boha.

Bible popisuje různé příběhy jako třeba spolknutí velrybou či příchod Boha či andělů za ohromného hluku a ohně,kdyby Jonáše spolkla velryba natož na 3 dny ( i 1 den by byl problém ) tak by ho rozložili žaludeční kyseliny nebo by ho minimálně poleptaly a navíc by se otrávil výpary toxiny plus by dostal otravu takže by jednoznačně nemohl přežít tím pádem když to srovnáme s dnešní technikou to vypadá že Jonáš nebyl ve velrybě,ale v ponorce.

Další příběh pojednává o tom jak Bůh sestupuje z nebe za velkého kouře ohně a bouřlivěji hluku,odky Bůh má potřebu někam přistávat či chodit když je to doslova vědomí vesmíru které je všudepřítomný a je neomezen časem a prostorem a je všude najednou ve stejný okamžik takže to vypadá na přistávání rakety nějakého stroje ( pravděpodobně raketoplán raketa či něco na ten způsob )

Další příběh tvrdí že andělé vzali ( už přesně nevím koho ) jednoho člověka do nebes respektive vzhůru do nebes ( tedy ne do duchovního nebe,ale fyzického přesněji do vesmíru ) a on měl vidět všechny království státy a kontinenty světa i samotný vzhled formu světa ( planeta ) ( byl nad kruhem ) ale jak ten člověk v tom vesmíru dýchal to už tak není napsané,možná mu ten anděl poskytl energetický obal který ho chránil a nebo což je méně fantasii to byla prostě kosmická loď a on měl skafandr nebo byl v bezpečí uvnitř kosmického korábu stroje.

Jsou různé obrázky malby i sochy sošky jak egyptské evropské tak i z doby kamenné které ukazují na první pohled něco co vypadá jako stíhačka vrtulník ufo ( létající talíř ) či vozidla letadla skafandry ATP atd,není to žádný výmysl dokumentů ve stylu vetřelci dávnověku či Daniken ATP atd jsou to skutečně skutečné existující objekty

Až už Bůh existuje či ne tak Bible nepopisuje žádného Boha Bohy či anděly nebo démony,ale fyzické smrtelné bytosti využívající moderní technologie které se tehdejším lidem jevily jako zázraky a kouzla či rovnou Boží zásah činnost,dokonce i Ježíš Kristus tvrdí že můj pán má mnoho pokojů a tento svět je jen jeden z nich,otázkou je jestli tím myslel různé dimenze nebo planety schopné mít život,ale klidně tím mohl myslet obojí.

PS. Ježíš Kristus nikde oficiálně netvrdí že je syn Boha či cesta to tvrdí Bible a církve,nikde nemáme jistotu že to tvrdil natož stejně tak jak Bible přímo on sám,ale i kdyby to tvrdil tak pouhé tvrzení není důkaz a on není jediný kdo uměl dělat zázraky,zázraky a léčit uměl i krišna Buddha Muhamad egyptský faraon a mnoho dalších a údajně to umí i dneska někteří buddhističtí mniši,Ježíš Kristus byl prostě a jednoduše filozof reformátor a možná i osvícený člověk a nebo taky ne ale jak říkám toto neřeším pouze jsem to zmínil jako poznámku k tomu tématu a kromě toho i u Ježíšova ukřižování jsou vidět objekty připomínající létající talíř.
 Kritické myšlení Muž1  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 00:57:43
Positive plus: To jsou jen teorie. Nemůžeš vědět, jestli UFO opravdu neexistuje. Co když Bůh stvořil i jiné druhy na jiných planetách?
 Čech24 Muž Kategorie
24.11.2020 09:24:13
Zkus si tu Bibli přečíst. Je zajímavá. Třeba zrovna konfrontace faraonské magie s mocí Boží, kterou disponoval Mojžíš. Bible bez Církve je jako skripta bez vysoké školy ale pořád je lepší číst sám Bibli než nějaké protináboženské texty na internetu.
 Horificus
24.11.2020 00:23:21
Více k tématu:
http://odkrytepravdy.cz/mimozemstane/
 Positive plus Muž Kategorie
23.11.2020 21:42:50
Pravděpodobnost že nás kdy navštívila nějaká mimozemská civilizace je nula nula prd.
Smajlík  Van Generator Muž30 Kategorie
23.11.2020 19:08:37
O tom psal Daniken.
 Sorayaaa
23.11.2020 18:53:06
Každá svatá kniha to je reklama na zázraky, posláním reklamy je mít z reklamy zisk díky tomu že konzument reklamy bude mít ztrátu. Stvořitelem všeho je kauzalita. Kauzalita znamená vztah mezi příčinou a jejím následkem, nic se neděje bez příčiny.
Smajlík  Senior
23.11.2020 18:40:34
Svůj příspěvek jsi vložil(a) do nespravné kategorie. Bylo provedeno přesunutí. V případě opakování hrozí blokování vstupu na portál. Prosím zvol příště správnou kategorii. Děkujeme za pochopení.
Smajlík  Administrátor Muž KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk