Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb Asko-nabytek.cz
Zpověď č.1150556, vloženo 23.11.2020 13:42:02 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Je tady nějaký křestan? Potřebuji pomoc!
Zdravím vás, předem bych chtěl upozornit že tahle zpověd není pro nevěřící. Pokud jste nevěřící nepište mi tady prosím nic a nebo můžete ale prosím slušně. Jde o to že se nacházím v hrozivé životní situaci a uvědomil jsem si to až nedávno a mám z toho hlubokou depresi, úzkost, a smutek už nevím co mám dělat modlil jsem se několik krát a prosil jsem Boha o pomoc ale zatím mi nepomohl, bojím se že mě ponechá napospas. Mám sebevražedné myšlenky ale bojím se smrti. Pokud si tohle čte nějaký křestan prosím ho at se za mě modlí. A co se týká Boha co já mám podle vás dělat?
 jklp E-MAIL: george468@seznam.cz  Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.11.2020 14:48:47
Bůh Ti nikdy nedá zkoušku, kterou bys nemohl zvládnout. Bude to v pořádku, noboj :) také nemám teď lehké oobdobí, budu se za Tebe modlit a Ty se prosím pomodli za mne. Zvládneme to :))
 Věřící holka
23.11.2020 21:22:11
Bylo by pro tebe moc těžké sdělit tohle přímo Bohu tak, jak to je? Rozmlouvat s Ním normálním způsobem, zeptej se ho, co děláš špatně.
Přitom setrvej ve správném postoji.
Máš Bibli?
Začni ji studovat pomocí modlitby.
Bůh nečeká frázy a básničky ale uvědomění a růst v Duchu.
Lidi zarmucují Svatého Ducha a pak jsou sami sklíčení.
Úpřimně se Mu, Bohu, vyzpovídej, i vlastními slovy, o svých pocitech, pochybeních.
Ale taky vykroč a dělej svou každodenní práci, nezanedbávej se, dbej, aby tvé konání a myšlení nebylo poznačeno nečistotou. Moc záleží na postojích, které zaujímame ve svých myslích.
 npmjbv
23.11.2020 20:37:19
A kdyby ti ten kněz nesedl, tak si najdi jiného. I mezi nimi jsou osobnosti. A jinak je i křesťanská televize Noe, má i svoje webové stránky, kde se dají přehrát i nějaké pořady.
 jitrnice Žena54 Kategorie
23.11.2020 20:08:58
Děkuji všem, jak křestanům tak i nevěřícím
 jklp
23.11.2020 20:05:00
jitrnice: Děkuji ti za písně. Přemýšlel jsem že bych navštívil kněze
 jklp
23.11.2020 17:29:24
A nechceš třeba dojít na faru za knězem, nebo vyhledat nějakého psychologa,psychoterapeuta, jsou nějaké poradny v rámci charity ...
 jitrnice Žena54 Kategorie
23.11.2020 17:23:55
Posílám ti ještě jednu píseň.
https://www.youtube.com/watch?v=IddAEDiFE9o&pbjreload=101&app=desktop
 jitrnice Žena54 Kategorie
23.11.2020 17:08:27
Jedno z deseti božích přikázání je nezabiješ a to znamená, že nezabiješ ani sebe. Život není peříčko a v životě příjdou i těžké chvíle. Ty také jednou přejdou, ale člověk se musí z toho poučit a jít dál. Každý má v nějakém svém životním období těžké chvíle. V životě se to střídá, jednou je hůř, jednou je líp.
https://www.youtube.com/watch?v=ZDqqrit9M8k&pbjreload=101&app=desktop
 jitrnice Žena54 Kategorie
23.11.2020 16:19:05
@Mráček se třpytkami

Kde konkrétně jsem změnil své názory ve dvou příspěvcích?
Ale buď konkrétní a nikoli abstraktní.

Zjevně jsi mne špatně pochopila anebo vůbec nepochopila.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
23.11.2020 16:15:01
@dewdewed

V Bibli je zmínek o andělech víc než hodně, ale to by chtělo přečíst Bibli celou a ne pouze náhodně vybrané úryvky.

Patrně se Ti dostal do rukou Nový Zákon, ale taky tam je toho o andělech napsáno víc než dost.

Stejnou platnost jak Nový Zákon má Starý Zákon. Sám Pán ježíš řekl, že nepřišel zrušit ani jedno písmenko ze Zákona, přišel pouze naplnit jej. Přečti všechno a pozorně, zmínky už tam najdeš sám. Starý Zákon, Nový Zákon, zmínky a pojednání o andělech jsou tam i tam.

Jinak máš pravdu, že v Bibli není psáno, že každý má nějakého anděla, žádná modlitba k andělům, žádné odmítání. Nemusí být všechno psáno, to vyplývá z logiky.

V Bibli (Nový Zákon) je modlitba nám všem známa Otče náš.
Obsahuje slova: "Buď vůle tvá jako v nebi, tak i na zemi." Explicitně je to taky o tom vnuknutí. Jinými slovy odevzávám se do Tvé vůli a chci poslouchat Tvoji vůli.
Mnozí by se ale měli modlit "buď vůle má" a bylo by to k sobě a Pánu Bohu upřímnější.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
23.11.2020 15:54:42
Tync Duchaw: Co ? Však si změnil názory ve dvou příspěvcích . Končím :D prostě pro mě tu jsou i ti , které nikdo nevidí a prostě to nejde vysvětlit, to si člověk musí zažít.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
23.11.2020 15:51:34
Mráčku se třpytkami, ještě něco k těm nepozemským andělům.

Ano, existují. Takového anděla má každý z nás v sobě. Projevuje se vnuknutím, které někdo slyší lépe a jiný vůbec. Další víc poslouchá vnuknutí toho zlého, padlého anděla sloužícího Ďáblu, ale to už je na jiné téma.

Pro nás je podstatné, že takového nepozemského anděla máme každý v sobě. Dokonce je o takovém andělu zmínka v té známé modlitbě Anděle boží.
Obsahuje slova : "na tvá vnuknutí (ať) pozor dávám".
To slůvko ať bylo ve starém textu. Nový text je nepřevzal, protože je obsaženo explicitně.

Před každým závažným životním rozhodnutím prosme Boha anebo čekejme na vnuknutí a pokud to bude skutečně vnuknutí od Pána Boha a nikoli falešné "vnuknutí" pramenící z našeho přání anebo jiných motivací, rozhodneme se vždycky správně.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
23.11.2020 15:34:19
@Tync Dunchaw

V Bibli není uvedeno, že bychom to měli dělat. Žádná motlitba k andělům, žádné odmítání. Není tan psáno, že každý má nějakého anděla, i když těchto bytostí je pravděpodobně mnohem více než žijících lidí..

Určitá skupina lidí požívá jistého způsobu ochrany: https://www.bible.com/cs/bible/509/PSA.34.8.CSP

Ale nikde není řečeno, že všichni
 dewdewed
23.11.2020 15:26:12
Tync Dunchaw: To je jasné , to jsou ti pozemští andělé. Ale s touhle debatou končím , protože to bys musel sám pocítit.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
23.11.2020 15:14:47
@ dewdewed.
Však se taky k andělům nemodlíme. Modlíme se k Pánu Bohu, sešli svého anděla.

Ano, existují modlitby zdánlivě určeny andělům, je to ale pouze zdánlivě. Kdo rozjímal nad jejich textem,, seznal že je to modlitba určena zase opět Pánu Bohu.

Nejznámější z nich je modlitba "Anděle Boží". Přepisuji její text:

Anděle Boží, strážce můj,
rač vždycky být ochránce můj:
mě vždycky veď a napravuj,
ke všemu dobrému mě vzbuzuj.

Ctnostem svatým mě vyučuj,
ať jsem tak živ, jak chce Bůh můj.

Tělo, svět, ďábla přemáhám,
na tvá vnuknutí pozor dávám.

A tak s tebou ve spojení
ať vytrvám do skonání,
po smrti pak v nebi věčně
chválím Boha ustavičně.
Amen.

Je tam toho o Pánu Bohu hodně. Tak co teda konkrétně podle Tebe zavání tím okultismem?

Podle mne je to modlitba o tom, že se oddávám do péče jeho, Pánem Bohem seslaného anděla, kterého má každý z nás a který každého z nás provází pořád, dokud ho sám z vlastní vůle neodmítne.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
23.11.2020 15:13:48
Mně pomohlo, když jsem činil pokání. Změnil jsem smýšlení a rozhodl se žít podle Boha.
Pak jsem ještě přikázal ďáblu, aby odstoupil a oo té chvíle příznaky deprese pryč.
 Positive plus Muž Kategorie
23.11.2020 14:58:23
Mráčku se třpytkami, ad:"Nepovažuji se za křesťanku".

Za křesťana se nikdo nemůže považovat, protože křesťanem každý z nás je nebo není. Křesťanem se člověk stává křtem ve jmému Ježíše Krista. Původně nejstarší křesťané si říkali Kristovci, tento zapomenutý název mi připadá výstižnější, proto ho tu uvádím.

Jsou lidé, kteří odpadli od víry a přichází za faráři s požadavkem odekřtít. Jenže odekřtít nikoho nelze a tak farář takové požadavky odmítne. Nanejvýš mu může připsat do křestní knihy poznámečku "Odpadlík". V tom případě každý kněz, který se o takové poznámečce dozví odmítne odpalíkovi na jeho žádost, když ještě žil církevní pohřeb. Ale křesťanem je takový člověk pořád. Další posuzování necháváme na Pánu Bohu.

V souvislosti "Nepovažuji se za křesťanku , ale věřím v anděly , zkus promluvit k andělům, ty tě vždy rádi vyslechnou."
Andělem zdaleka nemusí být jenom křesťan. Andělem se může stát též zapřisáhlý ateista. Andělem opravdu může být kdokoliv z nás a to jak ten ateista, tak stejně já i Ty. Potřebná je pouze ochota k té jakékoli, byť i sebemenší službičce člověku, který ji potřebuje.
.
Andělé bývají ztvárňováni s křídly, ale nemusí mít žádná křídla. Mohou mít též volant v ruce s ochotou odvézt někoho kam ten někdo potřebuje. Mohou sedět před klávesnicí počítače a pomáhat, jiný anděl v ruce telefonní sluchátko, další navštěvuje hospic nebo LDN, nemá v ruce nic, ani křídla na ramenou, jen kus svého času pro nemocného, který by byl jinak sám.
Andělé mají tisícero podob a možná jednu z nich uvidíš, kdykoli se podíváš do zrcadla.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
23.11.2020 14:55:16
@ Tync Dunchaw
Anděl je služebník, ale není to člověk, je to druh bytostí. Nemá smysl se modlit k andělům, jelikož vykonávají pouze vůli toho kdo je poslal. A zavání to okultismem.

A Pán Bůh může použít libovolnou bytost k účelu k jakému chce. Tedy i anděly, lidi, dokonce i ty, kteří ho neposlouchají. A ano, i anděla jako bytost může poslat.
 dewdewed
23.11.2020 14:50:21
Já mám stále krizi víry, tak ti moc neporadím, ale modlím se. Tak třeba se modli ta křest Duchem svatým, ať máš dar jazyků a tak...
 Diamond vampire Žena26 Kategorie
23.11.2020 14:47:31
Zjednodušeně Pán Bůh není automat na kolu, do kterého hodíš dvacku a něco vždycky vypadne. Zkrátka nedostaneš vždy o co si řekneš. Třeba ti v tvém konkrétním problému pomůže (a já ti to přeji), třeba ne.

Jediná jistá věc, kterou můžeš obdržet je záchrana duše - https://www.gotquestions.org/how-can-I-be-saved.html
V dnešním světě převládá názor, že po smti nic není, že smrtí to končí. Ne nekončí. Tento život je jen demoverze toho co přijde, v tomto životě se rozhoduje o člověku, kde stráví (už nafurt) život po smrti.


@ Tync Dunchaw - deprese je medicínský problém, stačí nerovnováha neurotransmitterů a už je na světě. Jestli jsi četl Bibli, tak budeš vědět, že nejeden hrdina víry toto prožil
 dewdewed
23.11.2020 14:32:42
Píšeš, že ses ocitl v hrozivé životní situaci. Napiš tady, co to je.
 jitrnice Žena54 Kategorie
23.11.2020 14:31:10
Tync Dunchaw: Možná na tom něco bude, protože mi nedávno jeden do života přišel.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
23.11.2020 14:29:07
Mráčku se třpytkami, anděl znamená služebník. Andělem může být každý z nás a to všetně mne i Tebe, možná to ani nevíš, že andělem jsi už byla, například tím že jsi někoho vyslechla, kdo neměl komu vypovědět své trampoty a potíže.

Když jsme v nouzi, modlíme se "Pane Bože, sešli mi svého anděla".
A ten anděl, to není okřídlená postava, jak ji známe z kostelů, obrázků anebo výkladních skříní obchodů s dekorací.

Pán Bůh nemá nikoho jiného než nás, kteří jsme ochotni k jakékoli pomoci jinému člověku. Když posílá svého anděla, to někoho z nás posílá.
 Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
23.11.2020 14:28:17
Doporučuji se stát ateistou jako jsem to udělal já
 OmylCZ Muž18 Kategorie
23.11.2020 14:22:24
Doporučuji přejít na Satanismus, mě to pomohlo :)
Smajlík  Bafometík
23.11.2020 14:09:43
Tahle cesta vede do...
 zase jsem to já Žena44 Kategorie
23.11.2020 14:07:11
S imaginárními kamarády si zahrávej, až nebudeš mít žádné problémy.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
23.11.2020 14:06:20
Nepovažuji se za křesťanku , ale věřím v anděly , zkus promluvit k andělům, ty tě vždy rádi vyslechnou.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
23.11.2020 14:04:59
Tvoje víra je slabá a možná i falešná.

S srdci člověka, který má svého skutečného Pána Boha není žádné místo pro deprese.
Smajlík  Tync Dunchaw Muž99 Kategorie
23.11.2020 14:02:21
V té souvislosti se mi vybavuje jeden vtip.
.Je doba povodní a v jednom malém městečku klečí pan farář před oltářem.
Ve chvíli, kdy voda dosáhla až ke kostelu vstoupí dovnitř policista a říká panu faráři: „Velebný otče, pojďte se mnou, odvezu Vás autem do bezpečí.“
„Děkuji Ti synu, ale zůstanu. Mě ochrání Bůh.“
Když už je vody v kostele tolik, že pan farář musel vyběhnout na zvonici, jede kolem loď a hasič, co v ní jede, povídá: „Velebný otče, pojeďte se mnou, odvezu Vás do bezpečí.“
„Děkuji Ti synu, ale zůstanu. Mě ochrání Bůh.“
Když už je vody tolik, že pan farář musel vylézt na věžičku, letí kolem armádní helikoptéra a z ampliónu se ozve: „Připevněte si kolem těla ten popruh a my Vás odneseme do bezpečí.“
A pan farář křičí: „Zůstanu. Mě zachrání Bůh.“
Helikoptéra tedy odletí a velebný otec se utopí. Když přijde k Bohu, vyčítavě se ho ptá, proč ho nezachránil a ten mu odpovídá: „A co jsem měl udělat víc? Poslal jsem Ti tam policisty, hasiče i vojsko!!!“

Pomoz si, Bůh ti pomůže.
Případně se obrať na nějakou organizaci co ti Bůh sešle - nepíšeš, jestli máš psychické problémy nebo dlužíš každému na koho se podíváš, snad by ti mohl poradit kněz co k němu chodíš ke zpovědi.
Smajlík  Yarda1
23.11.2020 13:50:11
Pilot hlásí cestujícím v dopravním letadle: jsme v hrozivé situaci. Motory nefungují, rádio nefunguje, přístroje nefungují a neznáme polohu. Teď už nás může zachránit jen Bůh. Jeden cestující se zeptá vedle sedícího kněze, co že to pilot říkal. Kněz odpověděl: pilot říkal, že nemáme žádnou naději.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
23.11.2020 13:49:43
ant: Děkuji ti, moc si toho vážím
 jklp
23.11.2020 13:43:57
Ahoj napíšu ti.
 antPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk