Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150462, vloženo 22.11.2020 17:39:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kontaktovat?
Je to sest let, co jsem se rozesla s prvnim pritelem. Byli jsme spolu osm let. Od te doby jsem ruzne randila, mela nejake kratsi vztahy a aktualne jsem stastne zadana. Nekdy na sveho prvniho pritele myslim. Ne, ze bych se k nemu chtela vracet, naopak jsem rada, ze jsme se rozesli, ale zajima me, jak se ma, jestli nasel praci, kterou si pral, co jeho rodina, jestli uz ma svoji rodinu… Neublizili jsme si, jenom jsme se kazdy rozvijel jinym smerem. Po rozchodu jsme uplne prerusili kontakt, takze o nem sest let nic nevim. Zajimalo by me, jestli jste se po letech znovu zkontaktovali s ex a jestli z toho vzniklo neco pozitivniho nebo spis naopak.
 nerozhodna Žena30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
24.11.2020 00:52:57
Pakliže by jsi s ním někdy ještě něco chtěla tak ano.
Pakliže ne tak mu vůbec nepiš a dej mu pokoj.
 fxfdfdg
22.11.2020 21:13:32
Vypadá to, že se ozývá ženská zvědavost :)). Moje ex přítelkyně mi také psala, pak volala, chtěla se i sejít. Po 16ti letech. Rozešla se tenkrát ona se mnou, už nechtěla dál s tím, že chtěla zkoušet i jiný chlapy. Byli jsme mladí, okolo 18ti let. Za tu dobu jsem s tím byl už srovnanej a měl jsem i jiný přítelkyně, ikdyž v době, kdy se ozvala jsem byl sám. Nicméně jsem na setkání nepřistoupil a vcelku rázně jsem jí řekl, že ikdyž je to dlouhá doba, tak fakt, že tenkrát hrála roli mladická nerozvážnost ji neomlouvá. Na to ona, že se chce omluvit a že ji to mrzí. Stál jsem si za svym - už jen z principu.

Může to dopadnout různě, těžko předpovědět. Já jsem takovej, že tohle nedělám.
 Druha strana mince
22.11.2020 19:18:57
Zeptej se sveho pritele, co si o tom mysli.
Smajlík  SlDý
22.11.2020 17:54:54
Určitě ho kontaktuj, to už je dost dlouhá doba na to, aby se případně odkryly nějaký bolavý místa. Já jsem se svým ex normálně v kontaktu :)
Smajlík  holkaZeVsiPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk