Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150447, vloženo 22.11.2020 14:37:13 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Vzťah s teenagerkou
Caute nikdy som nebol nejaký Playboy, bol som introvert ktorý nevedel ako sa baviť so ženami. Po rokoch som sa trochu zmenil, mám 25 , vyzeram staršie, skusenejsie, trochu som pribral na váhe a po rokoch v zahraničí som sa vrátil na SK. Vytvoril som si z nudy účet na tinderi. A dostal som dosť celkom dosť likov,ale polovica neodpise ani na prvú správu. Tie ktoré vyzerajú fajn tak sú vždy vzdialené tak 200km, čo si myslím že je dosť problem, tak to k stretnutiu nikdy nevedie. Zvyšok sú škaredé baby alebo rozhovor je s nimi nudný, nemajú žiadne záľuby okrem netflixu ale sebavedomie až za hranicou zdravého rozumu. Občas dostanem lajk aj od staršej ako ja, co sa mí doteraz nikdy nestavalo ale na dlhodobý vztah by som dal prednosť mladšej. Keď som ja mal 18-20 tak mi staršie prišli o dosť atraktivnejsie len vtedy nemali o mňa zaujem 😀Taká posledná skupina sú mlade baby, od 15 do 18 rokov. Baby v tomto veku nie su zlatokopky ,nechaju sa ovladat skôr srdcom, ešte neriesia aku mas VŠ, pracu a na aké dovolenky chodis a tak. Ľahko sa s nimi vedie konverzacia, dajú sa ľahko vytiahnuť von a aj vzhľadovo sú dosť atraktívne. Zrejme chcú mat staršieho frajera a cítit sa vyspelejšie Jedna mala uvedeny vek 18 no neskôr sa priznala že má 15. Ja mám 25 a ten rozdiel mí príde dosť veľký , fakt 15 ročne sú ešte deti.
Ešte je tam jedna čo má 17 a vyzerá že má fakt chce. Myslite že je to divné ak by 25 ročný chodil so 17 ročnou? Inak mám fakt problémy nájsť si priateľku aj keď ja sám nevyzeram zle len moja povaha má dost brzdí vo vytváraní nových kontaktov. Čo ma stve že chalani čo su na tom o kus horšie ako ja tak majú celkom pekne priateľky, len ja sa musím pri hľadaní dosť trápiť. ..
 Tig8 Muž25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
23.11.2020 03:48:38
Přikláním se k radám ostrílenývh veteránů. Nejdříve tu babu několikrát vysoulož, a pak se rozhoduj. To bude spravne eozhodnuti s chladnou hlavou
Smajlík  PretorianCZ Muž27 Kategorie
23.11.2020 02:51:05
povolený řetěz: S babama je to jako v politice a při trashtalkingu na hřišti - je jedno, co meleš, hlavně nesmíš přestat.
Na jedno slovo fakt ženy neutáhneš. Jedině, že už jsi ji ulovil a stačí ti povel - lehni.
Tak to mám já. Jenže předtím je těch slov a věnovaného času trochu víc.

Co se týče obsahu sdělení - od kdy proboha ženy řeší obsah a ne pocity, které z toho a z autora mají. :,)
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
22.11.2020 21:14:26
Prvně vyklepat pytel a pak mudrovat.
Smajlík  Kuleváloš
22.11.2020 20:49:13
Souhlasím s tebou, že -náctky ještě nebývají zlatokopkami. Starší ženy, hlavně 30, 35+ u partnera už hodně řeší peníze. Nejhorší jsou v tomhle svobodné maminy, od kterých někteří muži mylně očekávají vděčnost a skromnost - a pak se nestačí divit.
Platí to obecně, individuální výjimky samozřejmě existují.

Váš věkový rozdíl nepokládám za problém.
 Teta Dana
22.11.2020 20:25:37
povolený řetěz: Ty se pleteš. Ptákoviny a překrucování? Vidíš jak moje psaná slova chápeš ty? :D
V životě řeším důležité věci a nedůležité vypouštím, čas je drahý.... (Opět ...co je po koho důležité co? ). Překrucování? Svůj názor řeknu, i kdyby to byl názor odlišný od ostatních. Spíš bych o sobě řekla, že nedokážu "lézt lidem do určitého otvoru". Ptákoviny? Ve smyslu humoru, tak takové ptákoviny ráda vymýšlím. Humor neskutečně miluju, je pro mě důležitý a nebojím se udělat si srandu ani ze sebe. Správné a rychlé řešení ve správné situaci? To souhlasím. Rychlost a správnost rozhodování je důležitá, jinak bych nebyla tam kde jsem :D
 Alessandra111 Žena22 Kategorie
22.11.2020 20:15:55
U člověka, který nemá rád zbytečné kecy bych čekala, že si z mého sdělení vezme to podstatné, pochopí, co jsem tím chtěla říct a nebude narážet na kraviny jako třeba, jeslti má slečna 16 nebo 17 let.
A taky promiň. Nemyslím to nijak zle. Fakt si jen dělám srandu.
Smajlík  Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.11.2020 20:13:56
povolený řetěz - A co když se neplete nikdo? Ano, jsou lidé, kteří mluví jen když mají proč a když jejich sdělení povede ke konkrétní akci. Jejich sdělení je strohé a věcné. Takoví lidi mohou být považování za bručouny a podivíny, ale stejně tak můžou mít autoritu a ostatní jim mohou skutečně naslouchat. Ale pak tu máme i lidi, kteří postup rádi konzultují a řešení nacházejí společně a v kolektivu. Nejduležitější je upřímná snaha pochopit druhého. Protože některé spory vznikají úplně zbytečně.
A já nemám ráda ani jeden extrém. Nemám ráda lidi, kteří mluví moc a k tomu o ničem a nemám ráda lidi, kteří neřeknou skoro nic. Když přece někdo mluví hodně, tak to neznamená, že o tom co říká nepřemýšlí.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.11.2020 20:02:21
Alessandra111: pleteš se. Důležitý není chrlení ptákovin a nejrůznější jejich překrucování, jak to dělají komunikativní jedinci. Důležitý je navrhnutí správnýho řešení ve správný situaci. To můžeš udělat i jedním slovem. Žádná vata okolo není potřeba.
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
22.11.2020 19:56:38
Kdyz jsem zacal s prvnim opravdu vaznym vztahem, bylo ji jeste 15 a mi bylo 18. A byli jsme spolu 6 let, takze ano, i s sestnactiletou se da chodit rok a pul.
 Kvetak
22.11.2020 19:55:28
Jedná frajerka: Promiň... ale nějak mě začíná bavit poučování.... :DDD
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
22.11.2020 19:53:18
Jedna frajerka: to se dá určit dle toho kdy ti říkal její věk!
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
22.11.2020 19:49:56
povolený řetěz - Nekontroluju kdy má narozky. Nevím, jestli s ní začal chodit, když jí bylo 16 nebo jí je teď 16. Ale tak řekněme že chodí s holkou od 15-17 let. Ale to že je s ní rok a půl vím určitě. :)
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.11.2020 19:46:57
Jedna frajerka: rok a půl s šestnáctiletou chodit nelze
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
22.11.2020 19:40:35
Jo a když jsem si to po sobě výjimečně přečetla, tak musím dodat, že můj postoj je ovlivněn i nedávným rozhovorem s klukem o něco starším než jsem já, který asi rok a půl randí s šestnáctiletou a asi rok a půl si na ni stěžuje. Jenomže on prostě musí s někým chodit :D
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.11.2020 19:37:27
"Tie ktoré vyzerajú fajn tak sú vždy vzdialené tak 200km" - Nejsi první, od koho jsem to slyšela. A vsadím boty, že někdo 200km od tebe říká někdo to samé o slečně, která bydlí v okolí tvého bydliště.
"Taká posledná skupina sú mlade baby, od 15 do 18 rokov. Baby v tomto veku nie su zlatokopky ,nechaju sa ovladat skôr srdcom, ešte neriesia aku mas VŠ, pracu a na aké dovolenky chodis a tak. Ľahko sa s nimi vedie konverzacia, dajú sa ľahko vytiahnuť von a aj vzhľadovo sú dosť atraktívne. Zrejme chcú mat staršieho frajera a cítit sa vyspelejšie" Takže překlad. Holky v tomto věku jsou lépe zmanipulovatelné a sbalit je je mnohem lehčí než udělat dojem na nějakou 23 letou slečnu. Chtějí staršího kluka především proto, aby mohly machrovat před kamarádkami.

To jestli je nebo není holka zlatokopka nesouvisí s věkem. Souvisí to s charakterem. A to že se starší holka bude zajímat o tvou práci přece neznamená, že je hned zlatokopka.
Já neříkám, že vztah s mladší holkou nebude fungovat. Jen mám pocit, že ty stojíš o mladou holku ze špatných důvodů. Jakoby sis netroufal na nějakou starší. Nezapomeň, že ta mladá taky časem dospěje a pořádně se ještě změní. Za sebe můžu říct, že jsem v sedmnácti byla mladé tele.(pro rýpaly ještě větší než jsem teď). A v mém okolí když holky stály o tak moc staršího kluka, tak to bylo fakt jen proto, aby udělaly dojem na kámošky. A co naopak vím od starších kluků, tak ti si stěžovali, že takovou mladou slečnu nemohli představit svým kámošům, aniž by se za ni museli stydět, protože stačila fakt jen vzhledově.
Většina kluků, kteří tady psali podobné zpovědi měli spíš problém se sebevědomí. Ale ty jsi výjimka. Myslíš si, že jsi lepší než ostatní a cítíš se ukřivděně.
Ale ať napíšu i něco povzbudivého. Znám někoho, kdo ve 22 začal randit s patnáctiletou a jsou spolu už 12 let. :)
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
22.11.2020 19:29:27
Podľa toho, čo píšeš, sa teda zrovna moc trápiť nemusíš, alebo ani nevieš, ako to vyzerá.
Podľa toho, ako píšeš, si zase myslím, že tie pod 20 sú pre teba optimálne.
Za mňa ok.

Heyy Richie22:
Heyyy chlapec, tebe sa zas niečo sníva. :-)
 ctjb tvl dpc Muž34 Kategorie
22.11.2020 19:09:02
Komunikace je v životě i vztahu rozhodně velmi důležitá. Podle mě to má každý jinak a záleží asi celkově i na povaze. Negativně může působit nejen ten, který nedokáže komunikovat (může se cítit třeba nepochopen), ale i ten který je více komunikativní. Osobně strašně nerada píšu a vím to, že nikdy to nenapíšu tak, jak bych chtěla. :D Proto si myslím, že působím v psaném slovu jinak, než jaká jsem v realitě. Tam jsem hodně komunikativní a veselá. Nejen mezi přáteli, ale nedělá mi problém začít první mluvit třeba s cizími lidmi, nebo dokonce před více lidmi.
 Alessandra111 Žena22 Kategorie
22.11.2020 18:57:17
Tig8:
být tebou, tak se neptám tady, ale jejich rodičů ;). Ona se totiž v tomto věku bez rodičů sama moc rozhodovat nemůže.

Osobně preferuju dospělejší baby, tzn. cca v mém věku.
Smajlík  asirak
22.11.2020 17:41:52
povolený řetěz

Tak na to si snad odpovíš sám. Je to jedna z nejdůležitějších věcí v životě, bohužel né každý je tímto obdarován. Podle mě neni dobré si s někým dlouho psát, pokud jde o seznamování. Dlouhé psaní je ztráta času.
 taky na náctky
22.11.2020 17:35:01
Alessandra111, Kvetak: jak moc důležitý jsou podle vás komunikační schopnosti pro život?
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
22.11.2020 17:28:37
"Jinak ještě taková poznámka. Psané slovo přes net a mluvené v realitě, to je doopravdy mega rozdíl. Nikdy doopravdy nepoznáš člověka podle toho jak píše, každý může mít jiný vyjadřovací schopnosti... Proto je lepší se seznamovat v realitě."

Tesat do kamene! A to zvlaste zdejsim prispevatelum.
 Kvetak
22.11.2020 17:11:16
Podle mě ty bereš už vztah moc vážně a k tvému věku je to normální. Musíš ale počítat s tím, že taková holka v 15 to vidí jinak jako ty v 25. (Alespoň když to vezmu podle sebe, jak jsem o vztahu přemýšlela v 15 nebo dokonce i v 18. ) Pokud si navzájem padnete do oka, tak proč ne? Divné to vůbec není. Třeba jí zaujalo právě to, že jsi už rozumově vyrovnanější, jak její vrstevníci.
Jinak ještě taková poznámka. Psané slovo přes net a mluvené v realitě, to je doopravdy mega rozdíl. Nikdy doopravdy nepoznáš člověka podle toho jak píše, každý může mít jiný vyjadřovací schopnosti... Proto je lepší se seznamovat v realitě.
 Alessandra111 Žena22 Kategorie
22.11.2020 16:41:50
Že to vůbec řešíš, ber dokud je čas. Co já bych dal za to, aby mi bylo 25 a mohl balit 17 letý holky.
 taky na náctky
22.11.2020 16:37:13
Taká baba ešte nie je úplne vyspelá a bude sa meniť. Niektoré mladšie idú práve po starších, keďže si myslia, že u starších nájdu niečo iné, lepšie.
Rozumieť si samozrejme môžete, ale podľa mňa by bolo lepšie si hľadať skôr nejakú seberovnú. Inak pár takých párov poznám, že týpkovi ide pomali na 30, ale randí s nejakou 16 ročnou. Pokiaľ vymákneš takú, čo vyložene na teba ide iba kvôli veku, tak dlho to nevydrží, pretože, keď bude staršia už s tebou nebude iba kvôli veku, ale bude chcieť aj niečo viac.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
22.11.2020 15:03:37
Nechápu moc proč se na tohle ptát. Jestli je divné že bys ve svém věku byl s patnáctkou. Kdyby jste časem měli vztah, ve kterém by jste byli oba šťastní tak už přece není co řešit. A co je komu v okolí s kým seš, oni jsou jako nějací tví osobní rádci nebo si zařizuješ život podle sebe aby jsi ho měl tak jak chceš ty ? Já bych do toho šel, vezmi si kolik toho máš oproti jejím vrstevníkům, už jenom proto že jsi starší, tudíž máš nějaký ten rozum, víš co chceš, je na tebe spolech. Máš auto a můžeš řídit, máš už svojí práci, nejsi věčně švorc jako student. Pro mě osobně je holka 15-17 let ideál, bývá živější v tomto věku, vztahy a sex pro ni ještě není takový stereotyp, všechno to víc prožívá. Jak jsi psal neřeší peníze a tvojí kariéru, vzhledově je samozřejmě taky top.
 Kolemjdoucíí
22.11.2020 14:58:09
V pořádku, aspoň si jí vychováš k obrazu svýmu.
Smajlík  povolený řetěz Muž25 Kategorie
22.11.2020 14:49:56
Takovéhe těžké rozhodování je dobré provádět až po sexu.
Smajlík  klukjakobuk
22.11.2020 14:47:03
Buď radši gay jako já, to se nemusíš vázat. Já jsem už měl 300 milenců, můžu se jen válet, mít sex a díky Bruselu můžu žít z neziskovky, kde nadávám na fašisty Polsko a Maďarsko. Miluju Brusel, kéž by to byl úplně stát a to hnusní fašisti z Polska šli na doživotí do vězení.
 JotunnJotunn Muž21 Kategorie
22.11.2020 14:42:20
věkový rozdíl 8 let je v pohodě, záleží jak se k sobě hodíte po charakterové stránce a jestli budete mít společné zájmy,......
 Raymond Muž43 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk