Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150424, vloženo 22.11.2020 09:05:21 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sebepoškozování, reakce rodičů atd.
Ahoj,
Když mi bylo 13-14 tak jsem měla přes rok hodně špatné období. K tomu mi mý spolužáci dělali naschváli a dělali si ze mě legraci. Myslela jsem na sebevraždou, ale nepokusila jsem se o to.Ze začátku jsem se několik týdnů v kuse řezala, byl to spíš takový pokus, a doufala že mi bude líp, ale nebylo. Pak jsem přestala. Jenže jsem se k řezání vrátila. Znovu jsem přemýšlela nad sebevraždou. A pak veškeré mé problémy řešilo řezání. Nebylo jednoduchý přestat, ale po 9 ti měsících (cca) od prvního říznutí jsem přestala. Moji rodiče si toho nevšimli ani trenérka na sportu. Nebo nevím nikdo v té době se mnou o tom nemluvil ani teď. Jen ten komu jsem to řekla a to je jen pár kamarádek.

Už se NESEBEPOŠKOZUJU, ale stále mám psychické problémy. (někdy i na sebepoškozování myslím) A uvažuje že bych navštívila psychologa...
A tak jsem se chtěla zeptat.
Pokud je tady někdo kdo se sebepoškozoval, tak jak na to reagovali rodiče? Jak se vám snažili pomact? Řekl by psycholog o tom že jsem se sebepoškozovala (pokud bych teda tam šla a o tomdle mluvila)?


Prosím nesuďte mě. Sama lituji toho že jsem se sebepoškozovala a kým jsem byla.
 Hrozinka Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.11.2020 20:57:45
Zareagovali s prominutím jako naprostý zmr.i začali strašně šílet a dokonce mě vyhrožovali psychiatrií. Přitom jsem vůbec neudělala nic špatného, jenom jsem si zkusila jednou v životě vyřezat do kůže takovej ornament, vůbec jsem netušila, že se na to společnost dívá jako na něco špatnýho. A hlavně to bylo moje tělo a moje věc, nikoho jinýho jsem tím nepoškozovala. Dodneška je mi zle, z toho, jak hnusně se ke mě tenkrát zachovali a jsem hrozně ráda, že už jsem dospělá a nikdo mi nemůže takhle nechutně vyhrožovat a kecat mi do života a do toho, co si dělám nebo nedělám se svým vlastním tělem.
 užnikdy
22.11.2020 13:11:32
Pokud se to vaší dozví, tak reakce můžou být různé. Když to na mě prasklo u nás, tak táta dělal, že se nic neděje, zatímco moje máma předvedla parádní hysterickou scénu, jak jí to můžu dělat a jestli jako vím, jak jí teď je. Ja ji vlastně nezajímala... No, myslím, že tohle jsou dva extrémy, který tě můžou potkat.

Každopádně za psychologem bys jít měla, potřebuješ pomoc a za úlevu to stojí. Bez ohledu na to, kdo se to dozví. Já za ním nešla a cesta ven byla dost náročná, takže cokoliv ti ji usnadní je dobrý. Držím ti palce.
 tralanka
22.11.2020 13:11:19
Můj tata si toho všiml, když mi bylo 12 a měla jsem to i dost hluboký. Začal úplně vyšilovat, vyhrožoval mi psychologem (v té době jsem si nechtěla přiznat, že jsem psychicky nemocná) a tak dále. Několik týdnů mi kontroloval ruce a pak jsem udělala jednu hloupost, co mě dostala k psychologovi a psychiatričce. Od té doby se to začalo zlepšovat, začal mě chápat a vcítil se do mě. Dodnes mám tyto problémy a tata mi dělá úplně skvělou podporu. Ale každý rodič je jiný.
 illiStormrage Žena99 Kategorie
22.11.2020 12:39:03
Pokiaľ stále myslíš na sebapoškodzovanie a máš psychické problémy, tak by si nejakého psychológa mala určite vyhľadať. Niekedy tie problémy dokáže človek prekonať aj sám, ale väčšinou nie a tým pádom potrebuje pomoc niekoho vyššieho.
A na otázku, že či to povie tvojim rodičom, tak to je otázne. Niektorý to povedať môžu, druhý nie. Pokiaľ mu povieš, že by si si to neželal a bolo by pre teba lepšie, keby im to nehovorí, tak by si to mohol nechať pre seba.
A taktiež si myslím, že rodičia z toho divadlo robiť nebudú. Bolo to dávnejšie a môžeš to ospravedlniť hlúposťou. Hlavné je sa k tomu už nevrátiť.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
22.11.2020 11:57:20
Možná nebudou rodiče reagovat nijak, protože si nebudou vědět rady, a tak to budou schválně jakoby "přehlížet". Pro mě to byla ta nejlepší možná varianta.

K psychologovi se objednej, sebepoškozování pro něj bude jen jeden ze symptomů Tvého psychického stavu, možná informace o tom, jak zpracováváš určité podněty...tak ať je to pro Tebe navždycky minulostí ;)
Smajlík  Víla z paneláku Žena32 Kategorie
22.11.2020 11:52:14
Nevím, za co bych tě měla soudit. Ty bys soudila někoho, kdo se řeže? Z jakého důvodu?
 Podzimní
22.11.2020 11:28:52
Taky jsem se kdysi řezal, skrýval jsem to, takže o tom nikdo nevěděl. Řekl jsem to až jsem byl na psychiatrii, kde se na to vyloženě ptali.

Záleží jaké máš psychické problémy, možná by ti ani psycholog nestačil a budeš potřebovat léky, tudiž psychiatra.
 Death is Cure
22.11.2020 10:35:13
Absolutně nevím k čemu je sebepoškozování. Vždyť ti to nijak nepomůže. Nespraví ti to náladu, nevyřeší to žádný problém.
Měl jsem taky trochu těžší období, trochu podobné jak to tvoje, ale za nic mě nenapadlo se řezat nebo myslet na sebevraždu. Promluv si s rodiči nebo prostě s kýmkoliv komu důvěřuješ. Když si s někým promluvíš tak ti to hodně pomůže.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
22.11.2020 09:30:43
michas nesouvisejici.
Na to neni odpoved.

1.) nevis jak budou reagovat rodice, ale pokud te maji radi budou se ti snazit pomoci
2.) jsi ve skole, obednej se ke skolnimu psychologovi a domluv si sezeni u opravdoveho psychologa nemusi to nikdo totiz vedet.
 xcYCyXCYX
22.11.2020 09:08:47
Jak můžeš napsat "nesuďte mě"????!!!!!! Nemáme soudit tebe, máme soudit ty, co ti to způsobili. Nejsi viník, ale oběť. Jak to můžeš tak překrucovat a obviňovat sama sebe za to, co ti způsobili ostatní???!!!!!
 svitavska ulicePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk