Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1150409, vloženo 21.11.2020 22:13:30 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tenhle svět je fakt děsný - deprese
Asi je to tou nocí a sychravím počasím že mám tak depresivní náladu že bych to tady nejradši zabalil a ukončil tenhle mizerný život na téhle posra*é planetě. Co mi vadí? Lidské vlastnosti a celkově společnost. Vadí mi jak se lidé k sobě chovají tolik nenávisti jen kvůli odlišným názorům na svět.
Politici si na úkor většiny obyvatelstva mastí svojí už dost tučnou kapsu a většině nechají jen ohlodat kosti, časté teroristické útoky jak někdo může být stále tak hloupí a ve jménu náboženství někoho terorizovat dále bych mohl pokračovat čím vším lidská rasa negativně vyčnívá.
Nejvíce stresující mi připadá jenom ta skutečnost že spravedlnosti se ve většině případů nedočkáme život není pohádka aby to nakonec všechno skončilo dobře v 90% vyhraje ten kdo má ostřejší lokty a jde přes mrtvoly. Jak já bych to tady už nejradši zabalil a byl zapomenut ale nemůžu protože nechci způsobit bolest rodičům bratrovi a ostatním byl bych pokrytec kdybych odsuzoval lidské sobectví a potom se zabil. Asi si ted klepete na čelo že další ufnukánek si tu stěžuje ale život není pro mně.Ta bolest když není žádná cesta je nesnesitelná kdybych se dozvěděl že mám rakovinu a za pár měsíců umřu tak to budu brát jako osvobození.
 Smutečný sobota Muž21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
22.11.2020 08:24:19
Mne se libi, jak kazdy druhy fnuka, jak je to nesnesitelny a jak je spatna doba. Je videt, ze lidi nic nedelaji, jsou zhyckany, nudi se s proto vymysli takove kraviny. Kdybys makal od nevidim do nevidim, na takove chmury by nebyl cas.
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
22.11.2020 05:14:13
Počasí, lockdown, a dozvuky puberty, klid. Anebo sem hoď nějaká čísla kolik jsi dosud potkal politiků s tučnou kapsou, útočících teroristů, spravedlnosti nedočkaných, kolik mrtvol jsi obešel obloukem... Tak vidíš, nejsou to reálné problémy ve tvém dosahu, nemusíš se jimi děsit (pokud vyloženě nechceš).
 Odpočinek Muž51 Kategorie
22.11.2020 02:42:19
Ačkoli se Ti zdá jak je ten svět " špatný ", tak nemůžeš zároveň popřít, že stále se jedná o svět, který je nejbezpečnější a nejsnazší k žití za poslední stovky let.

To co popisuješ tu bylo vždy. Už Poláček psal " doba je zlá, drahota náramná a lidi se k sobě chovají hůř než ten dobytek ". Otevři si sto let staré noviny a najdeš tam stejné hořekování nad světem. Lidé se prostě nemění, mění se jen kulisy kolem nás.
 davidred Muž27 Kategorie
22.11.2020 01:48:18
Jediná spravedlnost na světě je smrt.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
22.11.2020 01:37:01
Nebuď smutný, uvědom si, že to máš dobré. Porovnej svůj život se životy Arménů v Karabachu, na který zaútočili mohamedánští fašisti z Ázerbájdžánu a Turecka. Část Arménů byla zavražděna, zbytek musí opustit svoje domovy, kde žijí přes dva tisíce let a míří za nejistou budoucností do světa. My nic z toho prožívat nemusíme, máme se dobře.
 EF92
21.11.2020 23:08:02
Nic nemusíš .. :)

Dej si pivko a pij ho pomalu u tohoto songu .. :)

https://youtu.be/ErvgV4P6Fzc?list=RDCLAK5uy_mfut9V_o1n9nVG_m5yZ3ztCif29AHUffI
 TheTruthPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk