Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150379, vloženo 21.11.2020 18:29:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jsem nenormální
Chci se svěřit, možná očekávám i nějaké rady co semnou může být. Debilní komentáře jsou mi fuk. Takže k věci. Když jsem byla dítě byla jsem týraná. Psychicky I fyzicky. Matka je ve vězení touto dobou za své činy na mě. Já od té doby začala týrat zvířata (už od mala) zabíjet je, našla jsem uspokojení v řezání nožem třeba do jablka, píchat do něj injekcí a představa že to je živé, nebo člověk mě uspokojuje až moc. Baví mě přihlížet na lidi co se hádají, je to pro mě úžasný pocit, vidět někoho trpět, já sama se ničeho neúčastním, držím se vždy stranou. Jsem tichá, pro ostatní až divná. Čtu knihy a nemám přátelé. Nechci je. Když jsem byla menší šikanovala jsem ostatní děti a kradla. S vyšším věkem jsem zapomela na vše co se stalo i na své minulé já. Ale z určitého tramumatu asi rok zpátky se to vrátilo, já si vzpomněla a dostala stejné choutky jako dřív. Miluju horory, necítím u toho strach, spíš hledám kde ho zažít. Adrenalinové sporty, nebezpečné věci, abych pocítila strach či úzkost, ale nic. Miluju manipulovani lidmi a lhaní je mé druhé já. Málo kdy cítím za své činy lítost. Takže nějaké rady co semnou je? Čím to je? Narodila jsem se tak? Nebo podobná povaha tady? Díky předem lidem co si zase neodpustí debilní poznámky. Pac a pusu.
 Anonym E-MAIL: Michaelageorgiu@seznam.cz   Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.11.2020 22:59:49
Myslím, že ses změnila, když ses potřebovala nějak popasovat s tím, co se ti dělo. Na výběr máš dvě možnosti - nechat to být a smířit se s tím, že jsi taková, nebo zkusit nějakou psychoterapii a zabrat. Nebude to lehký, ale pro další život by to mohla být ta lepší volba. Abys za pár let nezjistila, že jsi "stará, zapšklá, nepříjemná bába" v 25 a nežiješ život tak, jak bys chtěla.
 tralanka
21.11.2020 19:53:51
Byl jsem vychovávaný velmi přísně, ale týraní to nebylo. Byly to pouze pracovní povinnosti a téměř absolutní poslušnost ve vztahu k rodičům. Můj otec i matka jsou oba dominantní generálové, kteří nesnesou odpor. Ale týrání to nebylo. Zkrátka přísná výchova. To zažilo dost lidí. Nikdy jsem nikoho netýral, ale je pravda, že svého bývalého psa jsem jednou v noci seřezal, když mě opakovaně vzbudil štěkotem. Omlouval jsem se mu pak celý jeho psí život. Zbytek života měl jak v pohádce. I můj další pes si žije jako v hotelu All inclusive. Hádky nesnáším, s bývalým ani současným se nehádáme. Rozchod s bývalým proběhl bez zvýšení hlasu. Šikanu jsem nezažil ani pasivně ani aktivně. Nesnáším to. Na horory se nedívám. Stačí horory, co přinese sám život občas. Nemanipuluji s lidmi a nelžu. Má to výhodu, že si nemusím nic pamatovat, co jsem komu řekl, protože říkám pořád to samé dokola a jen to, co je pravda. Pravda má výhodu, že na ní stačí mít malý mozek. Asi mám malý mozek, protože na lži bych musel mít mnohem větší mozek a ten by se mi do lebky nevešel.
Smajlík  Jošua Muž48 Kategorie
21.11.2020 19:35:35
Podle toho, co píšeš, je to výchovou. Myslím, že zpovědnice Ti v tomto moc nepomůže. Nejlepší bude, když se poradíš s nějakým psychologem.
Smajlík  kýrosveliký Muž24 Kategorie
21.11.2020 19:16:13
Pokud nejsi troll tak je to evidentní druh duševní poruchy s psychopatickejma rysama, ale to bys mela řešit s někým jiným ... Jestli to vůbec půjde vyřešit ...Budeš muset sama chtít... A to bejva ten největší problém...
Smajlík  Prostěkokot
21.11.2020 19:08:23
Zvířata netýrej, jinak si dělej co chceš. Tvé chování je důsledek výchovy, zřejmě kdyby jsi měla normánlí výchovu byla by jsi ne tak temná osobnost.
Smajlík  LADI Muž41 Kategorie
21.11.2020 18:54:49
Karma te dozene.
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk