Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150237, vloženo 20.11.2020 13:35:57 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Můj malý syn mi řekl, že mě nemá rád
Ahoj,
mám téměř tříletého syna a dnes ráno mi řekl, že mě nemá rád, že on je prý jen tátův a že mu nemůžu dát ani pusu :-(
Samozřejmě mě to mrzí. Já jsem ho 9 měsíců nosila pod srdcem, z toho tři měsíce mi bylo totálně blbě, rodila jsem několik hodin v šílených bolestech (nepostupující porod), přišla jsem kvůli němu o práci (v těhotenství mi už neprodloužili smlouvu na dobu určitou), kojila jsem ho do dvou let, jsem s ním celou dobu na mateřské a on mi pak řekne, že mě nemá rád a že je jenom tátův.

Nevíte, co s tím můžu dělat? Čekám druhé dítě a myslela jsem si, že syna nechám doma, když budu pořád na mateřské, ale asi ho šoupnu do školky, co?
 nemilovaná maminka Žena33  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.11.2020 17:26:53
Tak jo,na stromečku na vánoce budeš mít jen ořechy,já ti dám bombíčka,mlsoune.Žádná kolekce nebude.
 Mimozemštan
21.11.2020 00:39:03
Odnes ho do lesa a hoď ho divé zvěři. V téměř třech letech už by přece měl mít rozum. Ale když se to tak vezme, on se tě neprosil o to, aby se ti narodil, takže jsi ho neměla kvůli němu, ale kvůli sobě, on ti nic nedluží...
Smajlík  taky tě nemám rád
21.11.2020 00:25:37
Hlavu vzhůru.
Mohl někde něco slyšet a použít to ve zcela jiném významu. Mohl taky něco takového říct jako projev vzdoru, který u těchto dětí je typický a nepříliš sofistikovaný.
Pravděpodobně posuzují všechno prizmatem "zlobení". Zlobím - nemá mě ráda. Nezlobím - má mě ráda.
Takže jsi ho možná něčím nazlobila a on to demonstruje takto, že ti odepře přízeň.

Asi to zamrzí, ale pamatuj, že jsou to slova většinou bezobsažná. Nelze je chápat tak, jako by je pronesl dospělý.

Jen detail: když zlobí a ty mu vynadáš, co uděláš, když se rozpláče a přijde se ujistit, pohlazení a tak? Dáš mu najevo, že se zlobíš, ale stále ho máš ráda, nebo ho odstrčíš a "pošleš pryč"?
Tohle dělá většina rodičů - a prý je to fatální chyba. Dítěti se nesmí náklonnost odepřít ani tehdy, když zlobí. Rodič smí být naštvaný, ale nesmí mu dát najevo, že ho odmítá.
Zdá se mi totiž, že to dítě teď jen udělalo to samé, stejný vzorec.
 Hskdhs
21.11.2020 00:12:45
Takovej malej a už takovej zmetek. No to druhý se povede líp a bude tě mít raději. Ještě se to možná čas od času pochčije a už to říká takové věci. Ale když čekáš 2hý tak si to bereš víc, hormony v robě pracují na plné obrátky.
 LADI Muž41 Kategorie
20.11.2020 20:22:51
Já měl jako malý radši taťku, sálalo z něj bezpečí, síla, byla s ním větší sranda a hlavně jsem s ním trávil logicky méně času. Asi je potřeba se hlavně snažit, aby se dítě cítilo dobře, bavilo dobře, ne aby tě milovalo. Řekl bych, že až ho dáš do školky nebo na tábor, budeš mu chybět zas mnohem víc ty, jak je na tebe zvyklý.
Smajlík  00014
20.11.2020 19:38:14
Jo jo, ráno do školky a odpoledne doma pracovní povinnosti...

jo, a vítej v klubu...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
20.11.2020 19:20:53
"Nejspíš víš houby o tom, jak se cítí žena na mateřské, tak ti to přijde nepochopitelné. Hledat práci po mateřské je dosti smutné."
nemilovaná maminka

Ale jo, tomu já rozumím. Tvou situaci ani trochu nezlehčuju. Mě jen zarazilo, jak můžeš říct, že za to všechno může tvůj syn. Protože jeho vina to jistě není. A ve svým věku může dost těžko chápat co všechno jsi pro něj obětovala, aby ti za to mohl být vděčnej. Lépe řečeno aby nebyl nevděčnej.
Ale předpokládám, že ses asi snad jen špatně vyjádřila a nemyslelas to tak.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
20.11.2020 18:21:07
Tohle nepsala ženská :))) pač ty vědí, že malé děti melou blbosti, nebo papouškují nesmysly.
 Dawe432
20.11.2020 17:11:57
svitavska ulice: Hádka mezi námi žádná neproběhla, pokud nepočítám takové věci jakože chci, aby si syn po sobě uklízel, čistil si zuby, myl si ruce apod.

Teta Dana: I tu poslední větu myslím vážně. Mám dojem, že se syn doma už nudí a nutně potřebuje kolektiv vrstevníků a taky jinou autoritu než jsou rodiče. Chtěla jsem, aby byl doma, když i já budu doma s miminkem, ale asi bude potřeba, ale na druhou stranu měl by se trochu socializovat a osamostatňovat a třeba mu pak budu vzácnější a nebude mi říkat, že mě nemá rád.

Muad*Dib: Nejspíš víš houby o tom, jak se cítí žena na mateřské, tak ti to přijde nepochopitelné. Hledat práci po mateřské je dosti smutné. Žena má nízké sebevědomí z toho, že byla několik let doma s dětmi a vypadla z pracovního procesu, proto mnohé ženy nastupují i do práce, která neodpovídá jejich kvalifikaci a vzdělání a je finančně podhodnocená. Rovněž existují předsudky, že žena s malými dětmi bude často doma na paragrafu atd. Navíc dnes všude chtějí lidi mladé, ambiciózní, kteří budou pro práci i dýchat, což u ženy s malými dětmi na prahu čtyřicítky může být problém. Už teď je mi trošku špatně při pomyšlení na hledání práce po MD, protože s ohledem na to, že platíme hypotéku, tak bez práce (nebo s prací za pár šušňů) zůstat nemůžu.
 nemilovaná maminka
20.11.2020 16:41:25
To tak malé děti říkají , třeba jednou jsem vzala bratránkovi sladkost, protože teta říkala, že už toho měl moc a on si dupnul do země a řekl: "Nemám tě rád" a vztekal se :-DD to oni takhle říkají , aby si dosáhli svého . A pak když dostal potají bonbon tak mi dal pusinku na tvář :-DDD , takže ta mrňata jsou prostě nepředvídatelná. Nebo možná že si mu něco zakázala , něco co tvůj partner ne, to tak bývá , maminka mi to nedá , tak běžím za tatínkem a je nejlepší :-DDDDD Úplně normální chování malých dítek.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
20.11.2020 15:58:09
Úplne normálne a bežné u malých detí. Nevedia, ako vyjadriť určitú emóciu s kľudom a tak povedia prvé, čo ich v ten moment napadne. A väčšinou to býva aj tak iba veľmi zveličené, keďže malé dieťa nemá také komunikačné dovednosti, ako dospelý, alebo už starší človek. Takže by som to zas tak nehrotil.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
20.11.2020 15:34:03
Nedávno kdosi narval do babyboxu 2 letý dítě, takže myslím, že s trochou snahy by se tam vlezlo i tříletý.
Smajlík  fghfghfgh
20.11.2020 15:22:26
Prosím tě, to ja slyšela víckrát, že babička je lepší, protože je s ní (zatím co já makám a vydělávám peníze). A když jsem se ztratila v lese, tak prý lítala s kluzelnickou hůlkou a čarovala. Dnes si nás vybírá podle toho kdo má doma nanuky. Klid.
 Sorayaaa
20.11.2020 14:58:54
Zamysli se nad tím, co píšeš. " Já jsem ho 9 měsíců nosila pod srdcem, z toho tři měsíce mi bylo totálně blbě, rodila jsem několik hodin v šílených bolestech (nepostupující porod), přišla jsem kvůli němu o práci (v těhotenství mi už neprodloužili smlouvu na dobu určitou), kojila jsem ho do dvou let, jsem s ním celou dobu na mateřské" - co z toho považuješ za nenormální?! Pokud si ulevuješ v rodině podobnými hláškami, budeš mít brzy daleko větší problém.
 Beer01 Muž93 Kategorie
20.11.2020 14:50:01
Fakt si z toho nedělej hlavu. 3 letý dítě to vůbec nechápe, je to věk ze kterého si málokdo cosi pamatuje. Problém by byl, kdyby ti to řekl ve 20ti. A když ti začně projevovat nesympatie třeba v 5ti, už to začíná být indikátor toho, že něco s tebou není vpořádku. Ale teď na tom ještě nesejde. A s otcem jste spolu?
 asdasddasdasdsa
20.11.2020 14:24:56
Co s tim jako chces delat? Je to jen dite a deti toho nakecaj. Neuvedomuje si,co rika. Vubec to neres nijak emotivne. Takovych reci jeste bude.
 Kovosrot Brno
20.11.2020 14:13:45
To je normální. Oni tihle prckové ani neví, co to znamená.
 zlomyslný hajzl Muž19 Kategorie
20.11.2020 14:04:52
Z toho si vůbec nic nedělej, to je u takto malých dětí prostě momentální nálada, která může být za pár minut jinak. To víš, že tě má rád - děti ani nemůžou nemít rády rodiče, protože bez nich nemůžou existovat.
Mé kamarádce jednou děti řekly: "Víš, ty se dobrá maminka, ale ta Dáda Patrasová... " a zasněné pohledy... Taky z toho byla chvilku špatná.
Ty musíš pro dítě absolutní jistota, ne ono pro tebe. Kdyby ses tím nechala rozhodit, tak by tvůj syn mohl z toho mít problémy.
 bilej tygr Muž70 Kategorie
20.11.2020 13:59:20
Souhlasím s Danou, dceřiny výroky se v tomto směru mění zejména dle výhod, které z toho v té dané situaci plynou...zrovna včera jsem byla označena za "zlou" jen proto, že jsem chtěla, aby si po sobě uklidila. Navíc konkrétně někdy kolem toho 2. - 3. roku měla hodně tátovské období, kdy chtěla dělat všechno jenom s tatínkem a mě posílala pryč.
Co tak sleduju v okolí, jsou tyhle výkyvy vcelku obvyklé. I když jo, neříkám, že to nezamrzí.
 Střelenka-Lenka Žena37 Kategorie
20.11.2020 13:55:53
Muad*Dib: Žádnej ban? Přijde ti v pořádku, že mě ten zmrd nazývá zmrdem?
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
20.11.2020 13:52:46
"přišla jsem kvůli němu o práci"

To jako vážně? Pokud ti myšlenky utíkají tímto směrem často, tak se mu ani nedivím, že ti něco takovýho řekl, protože tohle z tebe dítě musí vycítit na sto honů.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
20.11.2020 13:50:20
Dej ho do Klokánku, stějně budete mít nové.
 cien
20.11.2020 13:43:35
To si přeci nemůžeš od malého dítěte takhle brát? Můj predškolák mi před týdnem dokonce sdělil, že mě nesnáší, protože jsem mu odmítla koupit Kinder vajíčko :)
Ale když pak při hře zakopl a bolestivě se uhodil, se slzičkami se mi vrhnul do náruče - mamí, pofoukat! (To je tak sladký).
Ale z tvé poslední věty mám spíš dojem, že jde o fejk. Nebo jak to myslíš? :(
 Teta Dana
20.11.2020 13:43:28
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
20.11.2020 13:43:22
svitavska ulice: chceš dostat ban?
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
20.11.2020 13:42:03
Povolený řetěz: zmrd je ten, kdo plive na opačné pohlaví a přirovnává ho k dětem.
 svitavska ulice
20.11.2020 13:41:03
Asi bude bude po zmrd po tátovi no.

Neřeš to, děcka mění nálady jak ženy. Zítra... maximálně pozítří ho to zamrzí a budeš zas milovaná maminka.
 povolený řetěz Muž25 Kategorie
20.11.2020 13:39:22
Ano šup s nim do školky ;)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
20.11.2020 13:38:43
Je to smutný.
Ale asi ti to řekl poprvý. Takže to může bejt jen momentální výkyv. Neproběhla mezi tebou a synem nedávno nějaká dramatická hádka?
 svitavska ulicePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk