Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150234, vloženo 20.11.2020 13:15:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
SMRT
občas přemíšlím jestli má cenu žít. Jen mě napadlo co kdybych umřel chyběl bych někomu. Mám pocit že kdybych nežil tak by bylo některým lidem líp, často přemíšlím o smrti, co je na konci je to pravda co nám říkají v kostele nebo je to jen tryk jak znás vytahat peníze. co když na konci nic nenín je tolik otázek a tak málo odpovědí. zabít se je docela jednoduché ne ?? stačí když třeba: skočím z mostu nebo si uříznu hrdlo. stálobyto za to ?? Mám stím problém nemůžu kvůli tomu spát furt na to myslím, můj přichijatr mi řekl že to se stává docela často a že nejsem první s tímto případem, na pište mi do komentářu co byste dělaly kdybyste měli stejný problém jako já.
 Stalking E-MAIL: rezidentevill@seznam.cz  Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.11.2020 22:30:14
Každý život má cenu, i ten tvůj. Jestli chceš, můžeš napsat - můj e-mail: mysain@seznam.cz
 lmysainl Žena18 Kategorie
21.11.2020 22:09:40
Pokud máš rodinu, kamarády, tak jim chybět budeš. Samozřejmě tvoji situaci neznám.
Záleží v co se rozhodneš věřit. Jestli budeš věřit ve věčný život nebo v něco jiného.
 Hdhrj
21.11.2020 10:20:51
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
20.11.2020 17:01:53
Za sebevraždu se chodí rovnou do pekla, jestli teda tom kostele nekecali. To já teda raději budu žít a třeba se uchlastám k smrti. To se počítá jako přirozená smrt, takže půjdu do nebe, než abych páchal sebevraždu a riskoval věčná muka v pekle.
Smajlík  Půjdeš do pekla
20.11.2020 16:31:04
"Mám pocit že kdybych nežil tak by bylo některým lidem líp"

- To možná jen tobě , ale až příště se budeš chtít zabít, tak zkus myslet na to , že tě možná čeká ještě horší trest za to , že si vezmeš život, protože je cenný.
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
20.11.2020 14:09:24
Ahoj

Na všechny tvé otázky ti dá odpověď slovo Boží - Nový zákon. Čti ho s otevřeným srdcem a v hloubi duše pros Boha o pomoc. Ten jediný má moc rozehnat tmavé mraky ve tvé duši.
 sebejiri Muž29 Kategorie
20.11.2020 13:36:45
Chodil bych častěji do kostela a to z mnoha důvodů. Posílení víry v nesmrtelnou duši a věčný život, odpuštění hříchů a smíření s Bohem, aby ten věčný život stál za to, aby ses naučil radovat z života dočasného a dokázal vnímat a rozvinout lásku k bližnímu. Aby ses už necítil nikdy sám. Aby ses radoval z toho nejkrásnějšího, co dokázal lidský um a talent, darovaný samotným Bohem, v dějinách lidstva vytvořit. Není nic krásnějšího a vznešenějšího než starobylý kostel. Nebo tam prosím Tě zajdi alespoň jednou. Jestli si myslíš že platíme horentní sumy za naději na věčný život tak tam asi moc často nechodíš. Můžeš se přesvědčit vlastními smysly že takhle to nefunguje a že žádné horentní sumy neplatíme. Kostel a jeho provoz stojí výhradně na obětavosti a práci příslušného duchovního otce a nemnoha oveček. Které za to většinou ani neočekávají a nedostávají žádnou vděčnost od těch ostatních. Odměnu dostanou až v Nebi. Kéž jim Bůh odplatí stonásobně, vrchovatou a natřesenou měnou a oběma rukama. V kostele nemusíš platit vůbec nic. Jakékoliv příspěvky jsou pouze dobrovolné a ani na velkých a "bohatých" poutních místech nestačí to co se vybere ani na údržbu a provoz.
 Horificus
20.11.2020 13:33:07
Je stále víc psychicky narušených lidí. Asi to bude tím, že nemají co dělat, jen čumí do mobilu... Najdi si práci, kde se budeš cítit užitečný - sázet stromky, nebo něco, co není namáhavé na hlavu, ale je to užitečné. Ale to bys nesměl být ufňukaný lenoch...
 fimisek
20.11.2020 13:32:45
Já bych řekl, že nemá smysl to honit. Jednou to přijde, dočkáš se, nevyhneš se tomu. Tak proč s tím spěchat?
 Muad*Dib Muž42 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk