Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150227, vloženo 20.11.2020 11:41:20 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rozejít se??
Ráda bych se poradila. Před rokem a půl jsem potkala muže, se kterým jsme si od začátku velmi rozuměly, byla mezi námi velká energie a dynamika. On v té době měl dívku, začal ji se mnou podvádět. Bylo to pro mě velmi těžké období, on se neustále rozmýšlel, jestli to s ní ukončí nebo ne, několikrát řekl, že bude s ní a my už se nesmíme vídat a pak mi zase psal, takhle to trvalo asi půl roku a já se z toho nemohla dostat a zapomenout na něj. Nakonec po půl roce se s ní sestěhoval do Prahy a v tu chvíli zjistil, že to opravdu nefunguje a tak se s ní rozešel a začali jsme spolu chodit. Náš vztah byl ale od začátku hodně poškozený tím, co se dělo před jeho počátkem. Já začala mít psychické problémy, které se mi zhoršily s tím, že jsme spolu trávily s přítelem čas chozením na pivo. Hodně jsem v té době pracovala a neodpočívala, až jsem skončila v prosinci v  pražských Bohnicích. 
Už od začátku vztahu se ke mně vracela myšlenka na rozchod. Zároveň jsem však cítila k příteli mnoho intenzivních pocitů. Poprvé jsem s ním rozešla v březnu, poté v květnu a od té doby ještě několikrát. Nastěhoval se ke mně v březnu, kdy začala pandemie a do poloviny léta nám bylo docela dobře, ale potom se věci hodně zhoršily. Začaly jsme se hodně hádat, přestaly spolu funkčně komunikovat, můj psychický stav se zase zhoršil a tak jsem si nakonec přála, aby se odstěhoval. Poté, co se odstěhoval mezi námi vznikla jakási zeď. Přestože jsme se k sobě zkusili teď několikrát vrátit, nakonec jsme se rozešli. Naposledy teď v úterý... Mně je 26, jemu 25, máme poměrně podobnou představu o budoucnosti, oba bychom rádi založili rodinu. Zároveň náš vztah však pokulhává v mnoha oblastech, on je hodně společenský, rád se napije, dělá pak blbosti, je zvyklý lhát, důvěra je hodně narušená i způsobem začátku vztahu... Několikrát jsem zjistila, že ke mně nebyl upřímný...  
Nejsem si jistá, jestli mě k němu netáhne převážně závislost na "chemii", na oné dynamice, která je ale toxická. Mám ho pořád ráda a on mě určitě taky. Hodně se to ve mně pere. Na jednu stranu jsme se rozešli už tolikrát, že mi připadá až šílenství přemýšlet o opětovném návratu, který jsme zkoušeli tolikrát, na druhou stranu mám někdy intenzivní pocit, že bychom spolu mohli dále být.  
 Lucie Žena26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
21.11.2020 08:01:09
Jinak všem dekuju za názory. Samozřejmě nic není černobíle. Mohla jsem popsat více jeho dobré vlastnosti. Přestože jsem se s nim rozešla vždy já, jakoby pro mě bylo až nemožné dat mu sbohem. Opravdu to mezi námi byla vždy tak trochu horská dráha a necítím, ze by to bylo příliš slučitelné se životem. Bohužel, i když se dva lidé mají rádi, ne vždy spolu mohou být šťastní.
 Lucie
21.11.2020 07:55:34
Žába a skorpion? Jak to myslíš?
 Lucie
20.11.2020 21:55:12
¯""_(ヅ)_/¯
 polo
20.11.2020 21:54:29
Zaba a skorpion
¯_(ヅ)_/¯
 polo
20.11.2020 14:58:12
Ano jsi omámená chemií a možná tím že má dobrý péro. Tohle objektivně nemůže fungovat. Založíš s ním rodinu a budeš těžce nešťastná nebo samoživitelka. Otázka ale je, jestli bys měla i na lepšího chlapa když sama máš psychický problémy, vztahy nezvládáš a končíš v Bohnicích
 asddadasdasdas
20.11.2020 14:19:50
"....oba bychom rádi založili rodinu....","....on je hodně společenský, rád se napije, dělá pak blbosti, je zvyklý lhát..."

Chudaci decka. Ja bejt tebou, tak s takovym clovekem nic nezakladam, spise bych si dal voraz od vsech chlapku a zahojil bych se psychicky. Ale kazdej ma zapotrebineco jineho, ze.
 Skeptik Realista
20.11.2020 12:38:58
Ajo tu už bolo spomenuté s takým človekom nemá znysel ďalej zostávať. On sa už nezmení a nič s tým neurobíš. Najlepšie bude, keď pôjdeš vlastnou cestou, pretože človek, čo raz niekoho podviedol to väčšinou spraví zase.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
20.11.2020 12:32:58
Proč zůstávat s někým kdo lže a podvádí ? Vztah bez důvěry= vztah na prd. A co tě k němu táhne , to taky netuším , ale určitě to nebude ten pravý , pokud ví , že máš psychické problémy a i tak škrtá zápalkou u "benzínové studánky" .
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
20.11.2020 12:30:29
Hmm to že se jednou měsíčně rozejdete a pak zase začnete spolu chodit je trochu nenormální :) toto rozhodně nemá budoucnost a tebe to ve značné míře dost psychicky poškozuje. Měla bys to nadobro ukončit a začít nový život.
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
20.11.2020 12:29:00
Nepřipadá mi normální, aby se dva dospělí ob měsíc rozcházeli. To, jak řešíte problémy, mi přijde jako větší překážka než okolnosti, za kterých jste se dali dohromady. Ale můj vztah to není, pokud ti ta horská dráha vyhovuje, tak co. Ale budoucnost v tom nevidím a stabilní rodinu už vůbec.
 teq
20.11.2020 12:04:22
Jak řekl svitavska ulice. Jednou někoho podvedl, už to má v nátuře, podle těchto principů můžeš vyvozovat jeho další a další chování. Takže bych se nedivil, kdyby to pokračovalo na úkor tebe zase. Lidé se totiž moc nemění. On je společenský, podvádí, lže, co tě na něm vlastně přitahuje?
 Zatracená Existence Muž23 Kategorie
20.11.2020 11:57:03
Ten způsob, jakým to mezi vámi začalo (že měl partnerku a podváděl ji s tebou), je naprosto nepřirozený a nepřípustný. Víc k tomu nemám co dodat.
Přece jen: nejvhodnější řešení situace by bylo, abys teď okamžitě zemřela, pak se narodila znovu, a v tom druhém životě už se nedopouštěla takového nepřirozeného a zrůdného jednání. Je možné začít chodit pouze s nezadaným.
 svitavska ulicePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk