Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1150165, vloženo 19.11.2020 17:51:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Oprava páteře - lázně na neschopenku?
Zdravím, jsem po náhradě bederního obratle, a údajně mán diky tomu nárok na lázně.

To tam budu na neschopenku, nebo ne?
 Zoidberg Muž26  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
20.11.2020 08:13:28
Jo, musíš se o to starat sám. Asi máš lékařskou zprávu z operace, kde by mělo být uvedeno, že doporučuje doléčení v lázních, s tím dojdeš ke svému praktickému lékaři (mezitím se stavíš ve své zdravotní pojišťovně a zeptáš se, jestli v tvém případě je ten návrh nějak časově omezený) ať ti tu žádost napíše (já jsem za to sepsání žádosti neplatil, u tvého lékaře to může být jiné), lékař se může zeptat, do jakých lázní to chceš napsat a s tou žádostí hned do tvé zdravotní pojišťovny. A dá-li Bůh a tvá zdravotní pojišťovna přijde ti od lázní lejstro s nástupním termínem a pokyny. Taky se může stát, že z lázní se ti ozvou, že nemají volno a nabídnou ti, že tvou žádost pošlou někam jinam.
Když dostaneš komplexky, má to výhodu, že pokud neschopenku nemáš ještě od té operace, vystaví ti ji v lázních a pošleš ji zaměstnavateli (možná už funguje elektronická a je to jinak), akorát obejdeš firmu, že tam nějakou dobu nebudeš a nějaké výmluvy, že teď je spousta práce a uvolnit tě na tak dlouho nemohou ti mohou být u (_!_)
Smajlík  Yarda1
19.11.2020 20:52:40
Buď dostaneš komplexní lázně - i s neschopenkou a platí ti to tvá zdravotní pojišťovna (pokud nebudeš chtít nebo muset mít nadstandardní stravování nebo ubytování) nebo příspěvkové - léčení ti zaplatí zdravotní pojišťovna, ubytování a stravování si zaplatíš sám a neschopenku nedostaneš, budeš si muset vzít dovolenou nebo neplacené volno. Závisí to na diagnóze, na tom co ti napíší doktoři a jak ti to schválí tvá zdravotní pojišťovna.
IMHO návrh píše odborný lékař a žádost pak tvůj praktický lékař.

Pokud dostaneš komplexní lázně, stejně budeš muset něco zaplatit, například za nadstandardní ubytování nebo stravování a lázeňský poplatek nebo jak se to teď jmenuje.

Pokud máš návrh na lázně po operaci, asi platí jen po určitou dobu.

Jestli se chceš zeptat, jaké lázně jsou dobré, já jezdím do Jáchymova a nemá to tam chybu.
Smajlík  Yarda1Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk