Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1149450, vloženo 12.11.2020 18:06:22 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tak už mám taky covid
Nasere :).

Co vy, je tu taky někdo pozitivní nebo kdo už to prodělal?
 libik E-MAIL:   Muž32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.11.2020 06:26:36
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
Smajlík  gimawe1220 Muž99 Kategorie
13.11.2020 04:07:19
matouch: Pokud do nemocnic umístíš i lidi s bezpříznakovým nebo mírným průběhem jakékoliv nemoci, tak je zahltíš a zkolabují vždycky. Což se přesně s koronavirem děje. 1/2 až 2/3 lidí tam nemají co dělat. Kdyby se takto postupovalo u sezonní chřipky, dopadne to stejně, natož při její epidemii (je třeba zdůraznit, že dle definice epidemie žádná koronavirová epidemie aktuálně neprobíhá).
Ale i tak to naše nemocnice a zdravotnictví zvládají dobře.
Spíš je třeba zopakovat, že kdyby sem přišel vir na úrovni ebola či mor, co se takhle nezakecá, dopadne to v tomto tragickém kapitalistickém režimu VELICE špatně.
Když máš jako hlavní prostředek proti virům středověké roušky, ani to jinak být nemůže.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
12.11.2020 23:48:34
Pragmatix 666: úmrtnost je vyšší, když dojde k zahlcení nemocnic. Někde jsem viděl graf z New Yorku, jak celková úmrtnost v tom daném období stoupla v řádech 1000%. Důvod úmrtí není pak koronavirus, ale každá prkotina.

Např záněty. Prostě systém je zahlcen. Nemocnice jsou plné. Takhle si myslím, že je to zřetelné vysvětlení pro hlupáky.
Vše by se mělo odvíjet od toho, jak sou plné nemocnice. I ta tvoje rouška, kterou nosíš pod nosem.
 matouch3 Muž49 Kategorie
12.11.2020 23:12:02
libik: Lokálně byla samozřejmě ta procentuální úmrtnost výjimečně vyšší z toho či onoho důvodu (Itálie, Usa, Čína). Ale celostátně ne.
Proč tomu tak bylo, asi nemá smysl ropzebírat, ale všude v daných lokalitách k tomu byly už zdokumentované vážné důvody, které jinde nenastaly.
Jinak argumentace výjimkami či menšinami není relevantní argument - argumentuje se vždy většinovým pravidlem.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
12.11.2020 22:59:15
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
12.11.2020 22:39:41
libik: ten vitamín D by měl být jako prevence před krevníma sraženinama.
 matouch3 Muž49 Kategorie
12.11.2020 22:23:49
Umiraji na to nemocni a nebo ti co maji velmi nizkou hladinu vit D. Vit D u zdraveho cloveka virus uplne odvrati a nejsou pak zadne priznaky. Vsihcni na tesy a papat morsky ryby.
Oshi back
-------
Já zrovna posledních pár týdnů žral vitamin D skoro každej den, tak to asi úplně neodvrátí :). Ale průběh mám možná díky tomu lehčí.
 libik Muž32 Kategorie
12.11.2020 21:56:43
Hlavně zůstat pozitivní!
 JesseClark Muž30 Kategorie
12.11.2020 21:50:56
Umiraji na to nemocni a nebo ti co maji velmi nizkou hladinu vit D. Vit D u zdraveho cloveka virus uplne odvrati a nejsou pak zadne priznaky. Vsihcni na tesy a papat morsky ryby.
 Oshi back
12.11.2020 21:27:18
Přeju ať to probíhá, co nejpoklidněji. Víš kde ses nakazil? (napadá mě, jestli se to dá ještě v současném stavu vůbec zjistit)


Nebyl jsem pozitivní. Potvrzené nic nemám. Ale jestli je pravdivá ta reportáž seznamu, tak jsem ho měl nejspíš v lednu. Tzn nejhorší chřipka, jakou jsem kdy měl :D

Měl jsem nějakou důležitou akci a 14 dní na to, abych to vyležel. Takže super, říkal jsem si, navíc moho být celý den doma. Tak mě napadlo, že si doma udělám takovou saunu a za týden jsem z toho venku.
Po dvou hodinách jsem se v posteli převlíkal, jak jsem se potil. Po týdnu se to dost zlepšilo a pak to teprv tedy znovu přišlo...a v ten moment jsem začal uvažovat o doktorovi, jenže jsem tam nebyl schopen dojít. A kvůli chřipce si volat sanitku? Ale nějak jsem se nakonec dostal na test chřipky a chřipka to nebyla.

Takže celkem 14 dní a OK..
Smajlík  matouch3 Muž49 Kategorie
12.11.2020 20:47:08
"Asi proto jsi tam radši vložil i toho partnera"
Pragmatix 666

Já nevím, jakou má libik orientaci. Nesedím tu 24h denně a neznám všechny uživatele dopodrobna. Proto píšu univerzálně partnera i partnerku. A největší přehled o místních uživatelích má velbloud. Ten má u všech návštěvníků zpovědnice štěnice a ví, kdo s kým spí a jak to dělá.

Jinak to, že se pořád pozastavujete nad tím, že někdo může mít partnera, ukazuje jen na to, že naše kultura, filmy, knihy, všecko je jednostranně zaměřená. Stále na to nejste zvyklí, což tedy 30 let po pádu komunistů je bída. Už by se lidi měli naučit žít s tím, že někdo má partnerku a někdo partnera. Mělo by to být tak samozřejmé jako houska na krámě. Už dávno to tak mělo být. Komunisti ani pobožní tu přece nevládnou.
 asi tak bobci
12.11.2020 20:35:24
Jošua (atb): "Jeho imunita byla trénovaná, partnerky nebo partnery měl."
To je tedy hoooodně odvážná antifeministická věta!
Asi proto jsi tam radši vložil i toho partnera, že (ty ho vkládáš povinně i do debaty o počasí, takže ti to odpustíme).

Jinak ono s tréninkem dost záleží na tom, jestli je partnerka panna nebo má za sebou nepřetržitý gangbang. V prvním případě si zpravidla moc nepomůžeš.
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
12.11.2020 19:57:16
libik to rozchodí v pohodě, imunitu má dobrou, podle fotky to není ňouma ani panic. Jeho imunita byla trénovaná, partnerky nebo partnery měl. Horší to budou mít místní moulové nechtění, nežádaní, nepolíbení. Jejich imunita je stejně slabá jako oni sami...
 asi tak bobci
12.11.2020 19:41:32
Hlavním problémem a o tom se moc nesmí mluvit, je nadváha a celkově špatná kondice. A druhým, o čemž se už trochu mluví, jsou jiné závažné zdravotní problémy daného člověka (což samozřejmě může u části logicky souviset i s tím vyšším věkem).
-------
Je to v podstatě tak, ale věk hraje zásadní roli - čím starší, tím více (v průměru) má člověk nemocí nebo je ve špatné kondici. Taky jsem psal "ohrožené skupiny"

Nicméně stále platí, že celkové počty úmrtí nijak u nás ani v jiných evropských zemích ani v us) nevybočují oproti předchozím letům = žádná epidemie neprobíhá.
-------
Třeba v New Jersey už umřelo na covid 0,2% z celkové populace. Z Itálie či právě New Yorku/New Jersey bylo vidět, jak rapidně stoupá smrtnost v momentě kolabujících nemocnic.
 libik Muž32 Kategorie
12.11.2020 19:30:22
Zas to hovádko alien. Tentokrát zapomněl na Dokončení... Ale to jistě ještě přijde.

Ve tvém případě mě to štve, protože nejsi chřipečkář a nešel jsi nákaze naproti. Chřipečkářům a blbům to přeju. Tak se z toho dostaň bez problémů a bez následků.

každý to prožívá jinak, ale určitě to není taková hrůza jak se media snaží vsugerovat. Pokud člověk nepatří do ohrožené skupiny, čí má oslabenou imunitu a další nemoci tak covid jeho tělo zvládne v pohodě vyležet.
Lakernys
-------
Pleteš se i v tom, o co se média snaží. Od jara jasně sdělují, že mladí a zdraví jedinci až na naprosté výjimky zvládnou nemoc bez problémů a že i mezi nemocnými a starými je většina těch, co přežije a nemálo těch, co vůbec nepotřebuje hospitalizaci.
Pleteš se i v tom, že lidé mimo ohrožené skupiny bez oslabené imunity zvládnou nemoc v pohodě vyležet. Platí to pro téměř všechny z této skupiny, ale jsou i jedinci, kteří to bez hopistalizace nevzládnou a dokonce jsou i ti, kteří nemoc nezvládnou a zemřou. A v pohodě vyležet opravdu není několik dnů v kuse s horečkou, kdy nepomáhají léky na snížení, a to se děje naprosto běžně.
Takže nezobecňuj, když jsi hlupák, a nelži, protože lhát se nemá.
A jak píše libik, problém této nemoci spočívá v něčem úplně jiném než v příznacích nebo dopadu na jednotlivce, ale to se taky píše od jara a pokud tohle někdo doteď nepochopil, tak to nepochopí nikdy. Ale u mentálů by bylo zvláštní, kdyby to bylo naopak, takže v tomto je svět ještě naprosto v pořádku.
 chcípni alíku
12.11.2020 19:21:28
Dle těch popsaných příznaků (a to jak nemoci samotné, tak příznaků nemoci prodělané) jsem měl covid nejmíň pětadvacet let předtím, než přišel do módy. Opakovaně. Dnes mi ten covid připadá poněkud za zenitem.
Smajlík  hipster čekárenský
12.11.2020 19:10:58
U nás v práci už to měli 4 lidi. Jedna kolegyně má těžší průběh. Říkala, že všechno až na ty plíce v pohodě. Že se nemůže pořádně nadýchnout. A to už trvá asi měsíc.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
12.11.2020 19:07:37
libik: Není pravdou, že by byl hlavním problémem pro horší průběh věk, to je hoax.
Hlavním problémem a o tom se moc nesmí mluvit, je nadváha a celkově špatná kondice. A druhým, o čemž se už trochu mluví, jsou jiné závažné zdravotní problémy daného člověka (což samozřejmě může u části logicky souviset i s tím vyšším věkem). V neposlední řadě OBROVSKY škodí špatná psychika a v tom udělala vláda, média a aktivisti geniální službu a spousta průběhů je zbytečně příznakových či horších jen proto. To, když se pak spojí dohromady, je problém i u těch mladších, zatímco starší člověk v dobré kondici a s psychickou pohodou nemá problém (takže je opravdu důležité se z těch vládních, mediálních a aktivistických strašáků neposrat a zůstat v klidu).
Takže, určitě je úplně ze všeho nejlepší řešení zavřít lidi doma, zakázat jim se hýbat, omezit jim přísun kyslíku a vyděsit je k smrti. Za ten půlrok spousta lidí kvůli opatřením nejen skončila v existenční bídě, ale také kvůli nedostatku pohybu ztloustla a kvůli absenci pohybu a zhoršenému přísunu kyslíku se jim zhoršil stav kardiovaskulárního i dýchacího systému. Což je opravdu super opatření v jejich prospěch. Ale možná to vláda myslí sofistikovaně tak, že až ze všech nadělá bezdomovce a potraviny zdraží víc než bydlení, tak lidé díky absenci příjmu potravy zhubnou. Pak se omlouvám.
To by bylo, aby pak ta epidemie nebyla, i kdyby se jinak nic nedělo.
Nicméně stále platí, že celkové počty úmrtí nijak u nás ani v jiných evropských zemích ani v us) nevybočují oproti předchozím letům = žádná epidemie neprobíhá.
Abych nezapomněl, o čem se také nemluví - kolika lidem se zhoršil stav pokožky a sliznic, objevily se jim kožní problémy, vyrážky, alergie, dýchací potíže atd. Aneb kontaminované roušky v praxi.

Je to pořád dokola jako s klasickou medicínou, řešením důsledků místo příčin a práškováním. Přece se nemůže lidem říct, že žijou jako prasata a doporučovat, aby změnili životní styl, životosprávu, jídelníček, omezili drogy (i chlast, cigára, trávu) a nedej bože začali cvičit a sportovat. To by byl konec civilizace, jak ji známe.
Ne, dáme si roušky, zavřeme prasátka doma a je to vyřešené.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
12.11.2020 18:43:25
Tak gratuluju, že nemáš pořádnou chřipku, to by bylo horší.
Jinak není vůbec jisté, že něco máš. Zbytkové části nejen tohoto viru už v sobě máme úplně všichni a záleží na spolehlivosti testů.

Jinak já taky konečně po všech těch měsících znám někoho, kdo je s tím nemocný v domácí karanténě. Projevy středně těžké chřipky - nadváha a jiné potíže zhoršily průběh. A zdaleka nejvíc ho zhoršila psychika kvůli vyvolávané panice a strachu vládou, médii a různými vyšinutými aktivisty.
Pořád se demokraticky řeší, že by se měli zakázat média a lidé přinášejcí alternativní informace nebo rouškofobové. Ale když už máme to stanné právo, možná by bylo na místě dočasně zakázat nebo aspon regulovat média a aktivisty šířící paniku, strach a nenávist, protože ti nadělali škody zdaleka největší.

No, až se budeš muset testovat/očkovat pokaždé, když budeš chtít vyjet za hranice, bude to veselejší. Pak pro právo vyjít z domu, jít si nakoupit, do mhd, na poštu.
A poté, když nebudeš chtít být vyhozen z práce, z bytu nebo přijít o děti, tak ještě víc.
O to se tady zhruba bojuje u těch odpůrců koronavirové false flag operace.
Komu to přijde jako konspirace, nesleduje dění např. (nejen) na Slovensku.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
12.11.2020 18:42:18
Muad*Dib: ty jo musel sem si vyguuglit kdo je John Magufuli :)).

Jinak zena lehky priznaky mela a protoze docela dela s lidma, tak sla radsi na testy jako samoplatce. Ja myslel ze jsme vyhodili cca 2k z okna ale bingho test byl pozitivni :). No a pak to slo raz na raz. Telefonat zeme z hygieny zene, telefonat z hygieny mne, pres praktika testy pro a malyho a karantena :). Jinak kazdej jsme byl testovanej jinde :)

Musim rict ze se to od prvni docela posunulo. V breznu byl pozitivni kamos a jeste par lidi se kterejma sem prokazatelne byl docela dlouhou dobu v kontakt a zadna hygiena mi nevolala i kdyz se pry dusovali ze se ozvou ;))
Smajlík  Psoug
12.11.2020 18:35:25
Vesmy97: Jsi ale napriklad ve styku s nekym, kdo mezi lidi chodi, ne?
 Jogobella
12.11.2020 18:34:00
"No zena byla pozitivni a kdybychom si sami nezaplatili testy tak to ani nevime :), priznaky nemela skoro zadny jen byla unavena, teploty nic. Mne testy dopadly prekvapive negativne :), takze bud uz sem to nekdy taky prodelal a nebo mam ku*wa dobrou imunitu protoze jsme se nijak nechranili. "
Psoug

A žádné jiné vysvětlení tě vážně nenapadá? Viz John Magufuli...
Pokud jste se testovali u stejné laboratoře, tak jsou to fakt amatéři, že si ani manžele nepohlídají...;-)
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
12.11.2020 18:26:26
No zena byla pozitivni a kdybychom si sami nezaplatili testy tak to ani nevime :), priznaky nemela skoro zadny jen byla unavena, teploty nic. Mne testy dopadly prekvapive negativne :), takze bud uz sem to nekdy taky prodelal a nebo mam ku*wa dobrou imunitu protoze jsme se nijak nechranili.
Smajlík  Psoug
12.11.2020 18:25:55
každý to prožívá jinak, ale určitě to není taková hrůza jak se media snaží vsugerovat. Pokud člověk nepatří do ohrožené skupiny, čí má oslabenou imunitu a další nemoci tak covid jeho tělo zvládne v pohodě vyležet.
Lakernys
-------
To pleteš hrušky s jablkama. Mladí a zdraví to opravdu snáší dobře, problém je že v momentě kdy se to nekontrolovaně rozšíří v populaci, tak nedokážeš udržet ohrožené skupiny v bezpečí. Stejně tak když se to dostane do nemocnic, tak tam máš spoustu oslabených lidí, i jinak zdravých, ale třeba jsou zrovna po operaci a covid je může zabít.
A jak se to začne šířit více mezi rizikovými pacienty, tak se lehce stane, že ti dojdou lůžka s plicními ventilátory a smrtnost se prudce zvýší.
 libik Muž32 Kategorie
12.11.2020 18:24:40
Pravděpodobně máš i lepší covid než 99% z nás :-D
 svědek covidův
12.11.2020 18:22:12
Já zatím ne. Ostatně, kdybych to chytl já, tak už by to muselo mít 100 % populace. Sociálně se distancuji i normálně, byť se proti tomu snažím bojovat. Ale v momentě, kdy mi někdo začne říkat "Občane, zůstaň doma, nechoď ven a nestýkej se s lidmi," tak je mi líto, ale tomu odolat prostě nemohu.
 Vesmy97 Muž24 Kategorie
12.11.2020 18:20:55
Libik: každý to prožívá jinak, ale určitě to není taková hrůza jak se media snaží vsugerovat. Pokud člověk nepatří do ohrožené skupiny, čí má oslabenou imunitu a další nemoci tak covid jeho tělo zvládne v pohodě vyležet.
 Lakernys
12.11.2020 18:19:32
Pozitívny nie som (aspoň o tom neviem) a ani v blízkom okolí nepoznám nikoho s covidom. Avšak u nás na škole, ešte predtým, než sa všetky školy zatvorili celkom vyvádzal medzi učiteľmi.
Každopádne skóre uzdravenie prajem.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
12.11.2020 18:17:27
To já příznaky mám - teplota mezi 38 a 38.5, ale jinak se cítím dobře. Dneska jsem teda zjistil že nemám čich ale popravdě bych si toho snad ani nevšimnul, kdybych to cíleně netestoval. Chuť zatím mám, i když ne tak citlivou, ale to se moc neliší od nějaký silnější rýmy.
 libik Muž32 Kategorie
12.11.2020 18:14:24
no taky mě od rána bolela hlava a chvilama jsem myslel že umřu ale paralen pomohl
 Kařez
12.11.2020 18:14:14
Já jsem byla pozitivní, byla to pro mě taková záhada, předtím jsem nebyla s nikým pozitivně testovaným a neměla jsem ani sebemenší příznaky... Dokonce ani tu ztrátu čichu... Taky mě to nasralo, přišlo to v tu nejblbější možnou dobu...
 Víla z paneláku Žena32 Kategorie
12.11.2020 18:10:01
Nějak mě bolí hlava a není mi dobře, tak snad to kovidos nebude.
 Liberecak Muž22 Kategorie
12.11.2020 18:07:58
Pozitivní jsem, ale úplně bez příznaku celou dobu. Karanténa mi končí v neděli, v pondělí už můžu zase normálně ven a do práce. Z mého okolí byli další lidí též pozitivní, ale neměli žádné příznaky
 LakernysPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk