Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1149351, vloženo 11.11.2020 19:39:11 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Udělal facebook chybu?
Že neudělal svůj vlastní emailový server? Kdysi se o tom mluvilo, i když nevím jestli to byly jen spekulace nebo se o tom doopravdy uvažovalo.

Dle mého názoru by si tak facebook daleko více zajistil provázání digitálního života s konkrétními lidmi + do emailu chodí každej prakticky každej den, takže ideální místo na zobrazování reklam. A taky co si budeme povídat - ke strojovému čtení emailů.
 libik E-MAIL:   Muž32 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
13.11.2020 09:19:09
Pragmatix: Nemůže zaniknout email když je to hlavní prostředek pro registraci na jakékoli stránce a žádná jiná socsit nenabidla alternativu. Přihlašování pres např. facebook je pouze urychlená registrace ale opět na konkrétní email. Když budeš potřebovat resetovat heslo, půjde to pres mail, ne přes facebook.

Dále pak socsite umožňují mazání zpráv, opět neco nezadouciho, pokud potřebuješ perzistenci. Což u různých objednávek potřebuješ.

O použití na firemní úrovni ani nemluvím, tam to bez mailu nejde.
 libik Muž32 Kategorie
13.11.2020 03:49:37
libik: Díváš se na to moc povrchově a ze špatného úhlu.
Prostě se nabídla next gen alternativa, která měla konkurenci zlikvidovat resp. odsunout do zapomění podobně jako třeba nové mobily staré nebo digitální technologie analogové atd. Nikdo nechtěl nabízet něco, co mělo zaniknout. Logicky.
To je naprosto běžný postup při zavádění nových technologií, produktů a služeb.
Když uvádíš něco nového revolučního na trh, logicky k tomu nebudeš dělat alternativu staré verze produktu. To bys měl přece jako vývojář vědět.
Sociální sítě měly čistě soukromou korespondenci pro běžné použití zničit, logicky ji neměly nabízet, jen její náhražky. Čekalo se, že lidi masově přejdou na socsítě, což se stalo, ale nepředpokládalo se, kolik lidí si ponechá funkční emailové schránky a bude je dále používat. Šok to byl např. i u cz voleb, až se řešilo, že se mají zakázat nebo cenzurovat (víc).
Že se email přesto udrží, je z jejich pohledu podobný zázrak jako to, že zpovědnice přežila facebook. Taky už je v plánu začít emaily a jejich obsah potlačovat hrubou silou (v gbr už to začíná).
Kdyby to bylo jinak, tak je z pohledu velké socsítě samozřejmě nelogický nesmysl email uživatelům nenabídnout. A tím si je ještě více nepřipoutat a nedostat pod kontrolu jejich komunikaci pro různé účely.
 Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
12.11.2020 12:12:46
Pragmatix 666 - těžko někdo mohl plánovat "likvidaci emailu" když ani whatsapp ani messenger či další aplikace nenabízí služby kterými by ho mohly nahradit. Leda právě ten facebook kdyby s emailem začal, tak by ho mohl začít promítat přímo do messengeru.
 libik Muž32 Kategorie
11.11.2020 20:56:39
*Dokončení
Myslím, že si nosáči tehdy s mailem vsadili na to, že ho do pár let nepřímo konkurečně zlikvidují. A on se mrška drží zákeřně tím více, čím více přituhuje cenzura. Až nám ho budou muset zakázat nebo nás trestat za obsah soukromé korespondence. Zatím jenom občas nedoručují "nevhodné" maily a odkazy na "extremistické" weby.
Já tuhle poslal kamarádovi pár vtipů o nosálech a barevných, a pár dní jsem se nemohl přihlásit. :,) Už jsem to chtěl začít řešit s nefunkční podporou, ale pak jsem pochopil, že je to jen další skvělá, úžasná, neotřelá reorganizace a vylepšení od seznam.cz
Příště tedy pošlu ještě horší vtipy, aby měli hoši co číst! :,)
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
11.11.2020 20:55:41
Ano, podcenili to. Ale věděli, co a proč dělají, byl to účel. Cílem bylo relativně nezávislé soukromé komunikační prostředky jako email, icq nebo komunitní chaty zlikvidovat, ne dále rozvíjet či udržovat. U icq se jim to povedlo, mail je překvapil.
Dnes už je to nicméně jedno, lidi jim tam na sebe prásknou stejně všechno jinými prostředky. Místo mailu zlikvidoval a převzal icq jako chat.
A vpodstatě to nepotřebují, když jim emailoví provozovatelé stejně obsah mailů přeprodávají. Co neřeší fb, řeší yt, insta, twitter a google - tváří se to jako různé platformy, ale za vším je stejná skupina lidí. Dokonale to mohl každý vidět v jejich úžasné bratrské jednotě ohledně amerických voleb (to samé platí pro televizní stanice, hlavní weby a noviny).
Spíš je zajímavé, kolik lidí si pořád myslí, že jsou podobná fakta konspriace. Napište v mailu něco o půjčce nebo botách a uvidíte, jaké reklamy se vám budou na youtube i jinde zobrazovat. Google vyhledávač vám zas upraví řazení odkazů atd.
Vše souvisí se vším, nic se neděje náhodně. Soukromí a bezpečí je na dnešním internetu už jen naivní iluze. Svobodný internet ještě větší.
Když budete chtít vyhledat něco, co nemá být nalezeno, googlem to prostě nenajdete ani na sto stránkách. Stejně tak vám yt nevyhodí videa, která nemají být zobrazena.
Ne, ani když zadáte přesný název toho, co hledáte - najdete všechno možné, jen ne to, co chcete najít. Alternativní vyhledávače jsou to samé v bleděmodrém.
Už roky říkám, že bude nutné vytvořit nové socsítě, nový vyhledávač, nové youtube a nový internet. A dávno přede mnou to řekli samotní tvůrci internetu.
Btw, kdo různě šifruje, ten je na ráně nejvíc jako holub, protože vynikne tajným službám v mase těch, co nešifrují.
Smajlík  Pragmatix 666 Muž33 Kategorie
11.11.2020 20:45:39
Upřímně, od té doby co máme sociální sítě chodím do emailu jen v případě, že čekám nějaký balíček. Jinak ho používám výhradně jako login na přihlašování. Jediný email do kterého koukám denně je ten pracovní a to jen proto, že musím.
Smajlík  *chivavinka Žena30 Kategorie
11.11.2020 19:50:17
Každý do mailu každý den nechodí. Naopak, pro obyčejné uživatelé stačí messenger nebo whatsapp, a mail je jen nutné zlo.
 Evžen Huml Muž68 Kategorie
11.11.2020 19:41:55
Ne, ale víš jak já rád listové těsto? Miluju ho! A s nivou? Úplně bych to rád zasunul do květinače s fialkama.
Smajlík  Nadrzeny zelenacPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk