Cookie Consent by Free Privacy Policy website
Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1148182, vloženo 30.10.2020 19:05:40 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Těhotná a nešťastná
Ahojte,
už nevím co se sebou a potřebuju to někomu říct. Jsem v 8. měsíci těhotenství. V této době jsme měli mít s manželem hotovej domeček a bydlet. Bohužel muž byl 4 měsíce nemocnej, stavba se zpomalila. Teď už chodí do práce, ale stavbě se nevěnuje, zvládá jen chodit do práce a ve volnu jen odpočívá, takže ani do porodu bydlet nebudeme. V současném bydlení si to s miminkem neumím představit. ( Je to chatka, kde je zima, voda jen užitková, je to tu malé atd...) Naštěstí mám volný byt v babiččině domě, tak půjdu s miminkem tam. Můj muž to chvíli schvaluje, chvíli mi říká, že jsem rozmazlená a že to mám s miminkem zvládnout v chatce, kam se nevejde ani kočárek a vanička. Nemluvě o dětské výbavě a oblečení atd. Už nepracuju, jsem doma, takže je všemu jsou mi teď vyčítány peníze, o které jsme kvůli mě přišli... Vždycky když si on potřeboval cokoliv koupit - oblečení, nářadí, elektroniku cokoliv - nikdy jsem mu nic nevyčetla a nechala ho nakládat se společnými penězi, jak uznal za vhodné. Mě jsou teď vyčítány cesty autem za příbuznýma ....kupuju jen nutností pro dítě a pro sebe... bojím se cokoliv jineho pořídit, abych zas neposlouchala, jak to budeme tak tak bez mých příjmů zvládat a už abych šla zas do práce. Brzo po šestinedělí mě požene na brigády a já nebudu moct být s dítětem tolik, kolik bych chtěla. Jsme spolu 5 let, přes 2 roky manželé, myslela jsem, že vím, koho si beru. Má rád děti a na to naše se těší, ale co mi provádí teď, jak mě stresuje a vyčítá mi věci... Nemám v něm vůbec oporu, psychicky mě sráží na kolena v době, kdy potřebuju být v klidu a soustředit se na sebe, nevím, jestli spolu vůbec zůstaneme. Nejradši bych byla s miminkem sama. Někdo nějakou radu? Někdo, kdo to měl v těhotenství taky těžké a jak to nakonec dopadlo? Díky
 Beru81 E-MAIL: v.jaglarzova95@seznam.cz  Žena25  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
31.10.2020 00:00:06
Podle mne by pro tebe měl být nejlepším řešením ten volný byt v babiččině domě. Babička by ti asi ráda pomáhala.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
30.10.2020 23:47:05
Proč s takovým člověkem pořizovat dítě. Ach jo. Ono je fakt dobře, že děti nechci, aspoň můžu vždycky utéct, kdyby se přítel zbláznil.

Musí se začít chovat normálně, jinak vás čeká těžký život.
Smajlík  růžová bota Žena27 Kategorie
30.10.2020 22:39:51
Tak hormonu pracují, jsi citlivější než normálně, ale bydlet někde v zahradní chatce s miminem to je blbost když nemusíš a můžeš být v pohodlném bytě. Vypadá to že on přesně ví co je u tebe špatně, ale sám se o dodělání bydlení nesnaží. To nemá žádné přítele kteří by m třeba s příslibem že pomůže jim nepomohli s urychlením dodělání bydlení? Jak jednou povolíš tak mu všechno bude jedno a neudělá pak vlbec nic. Jen bude řešit proč nemakáš a nenosíš domů prachy.
 LADI Muž41 Kategorie
30.10.2020 22:32:40
Tak nejprve bych dodala , že jsi v těžké situaci , o tom nepochybně . Tvůj manžel se rozhodně ale nechová dobře , neumí si představit čím si procházíš a asi mu mohlo dojít , že asi v 8. měsíci nebudeš někde tahat těžké věci a že ten stres , který ti vyvolává není dobrý jak pro tebe tak ani pro to malé . Ale zas na druhou stranu se mi zdá , že po něm chceš moc . On je taky jenom člověk , byl nemocný , ještě dělá na baráku . Také si musí občas oddychnout . Určitě byste potřebovali oba dva nějakou pomoc. Zkuste se nějak domluvit s vašimi rodinami , protože sami to nezvládáte a pokud víš , že prostředí , kde teď pobýváte není úplně dobré na výchovu dítěte , zkus jít k rodičům . Ale o tomhle jste měli přemýšlet malinko dříve . Ale jeho špatné chování i tak je neomluvitelné . Ale i to že si vlastně mlčela asi nebylo úplně ideální , pak to má následky .
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
30.10.2020 21:53:36
Rozhodne jdi k babicce. On by se pak mohl chytit za nos a zacit neco delat.
A pokud jde o penize - jestli jsi je umela vydelat, tak musis mit materskou a nasledne rodicovskou. Neni to pravda buh vi co, ale rozhodne v dalsim roce az dvou nebudes muset chodit na zadnou brigadu.
 Kvetak
30.10.2020 21:00:48
Máš štěstí, že ti pomůže babička a vezme tě pod svou střechu, kde bude teplo, voda. Mysli hlavně na sebe a na dítě. Stres a výčitky nikomu a ničemu nepomůžou, spíš ublíží. Barák počká. Na prvním místě je tvoje zdraví a zdraví dítěte, aby porod proběhl v pořádku.
 jitrnice Žena56 Kategorie
30.10.2020 20:25:22
Nemusí být nezbytně magor. Čtyři měsíce neschopenka za houby love, k tomu teď nezvládá stavbu, asi si to klade za vinu a neví jak z toho ven. Rozhodně to neřeší dobře a jestli má trošku větší ego, nepřijde na to sám a poradit si asi taky nenechá.
Jestli se s ním nedá vůbec mluvit, navrhni mu ať se odstěuje s tebou a počkej až vychladne. Rozestavěný barák mezi tím nespadne.
 Semizar Muž49 Kategorie
30.10.2020 20:12:11
Malé dítě do 3let má být, co nejvíce s maminkou. A tebe požene tak brzo do práce. To není dobré pro vývoj dítě. Tak malé dítě má být s mámou. Je s ní ještě pevně spjato. Potřebuje ji. To máte dluhy, půjčky, že musíš tak brzo do práce ? Ať je rád, že čekáte dítě. Jsou smutné páry, které děti mít nemohou a za umělé oplodnění už zaplatily spousty peněz. A některé odkládaly těhotěnství na potom až to nešlo. Nemá ti právo nic vyčítat.
 jitrnice Žena56 Kategorie
30.10.2020 19:59:42
hkjk: Jsi normální, že píšeš tyhle věci ženě před porodem?
Ptala se na TOHLE?

Nech si vyšetřit palici!!! Citlivej jak sekačka na trávu.
Smajlík  Konsternovaná
30.10.2020 19:59:01
Hele, tohle je pecka. Potřebuješ se momentálně postavit za sebe, Vaše miminko a zabojovat o naplnění svých a miminka základních fyzických i psychických potřeb. Mluv o tom, jak se cítíš, slušně a rázně sama rozhoduj o tom, co budeš a nebudeš dělat... Mimino na přelomu podzimu a zimy minimálně, pokud ne vždy, do chatky nepatří! Miminka nemají vyvinutou termoregulaci, proto i donošená miminka dávají v porodnici do vyhřívaných postýlek. Nejsi rozmazlená jen proto, že nechceš ohrozit své dítě na zdraví či životě podchlazením. Potřebují koupat v teplé vodě, po koupání potřebují vyndat nejlépe na nahřátou tetraplenu, mít kolem sebe tak 25 °C, aby neprochladla než jim ošetříš pupíček a namažeš olejíčkem, rozhodně ber ten byt než budete mít domeček a neposlouchej žádné komentáře kolem :) usměj se a případej si jako úžasná matka bojovnice za své miminko proti neblahým okolnostem :) rozhodně odmitni jít hned po šestinedělí na brigádu, pokud sama nebudeš cítit potřebu jít do práce. Mateřství je NAROCNY, náročnější než si dovedeš představit, a dost věcí Tě zaskočí. Ale zase během něj zjistíš, že jsi mnohem silnější, než si myslíš, takže se toho neboj. To Tě nechci vyděsit, jen připravit, že může přijít cokoli ;) Pečuje o svou psychiku a svého muže nekompromisně uveď do reality - Tvoje práce je teď JEN připravit se na porod, porodit, a pečovat o mimino. Penízky budeš mít z rodičáku, o zbytek by se měl postarat chlap, pokud není bačkora nebo pokud se NEDOHODNETE jinak... Jo a moc nenakupuj pro miminko,nejspíš o polovině věci zjistíš, že je vůbec nepotřebuješ :D já jsem třeba myslela že u třetího už fakt pořizuju jen to nejnutnější a stejně už se zas směju tomu jak už vyřazuju zbytečnosti, co se mi špatně používají a tudíž se nehodí ;) Hlavně o sebe pečuj a vůči muži buď asertivní, nečekej asi moc, že Tě psychicky podpoří, tak se psychicky podpoř sama. Budeš to potřebovat. Ale takového chlapa ti teda rozhodně nezávidím... Potřeboval by uvést do reality...
 Víla z paneláku Žena33 Kategorie
30.10.2020 19:56:37
Že chodíš s despotou jsi zjistila kdy?
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
30.10.2020 19:56:36
Tak proč jste si dělali dítě, když ti vyčítá, že nechodíš do práce? S tím snad musel počítat? A i s tím, že budeš jezdit za příbuznými, nebo že se sama doma zblázníš? Vyčítá ti věci, které by ti vyčítat absolutně neměl, hledá viníka v každém okolo sebe, asi je zoufalý, tak blbne. Měl by se přenést přes vlastní pýchu a pochopit, že tady jde o dítě a ne o jeho ego, že to zvládneš atd., protože on si to přeje. Dítě potřebuje maximální pohodlí, které jste mu schopni poskytnout.
 Zatracená Existence Muž24 Kategorie
30.10.2020 19:55:36
Tralanka, R34P3R a Asdfg12234 díky za Vaše zprávy. Pomohli mi. Zatím nejsme v nějakých finančních sr*čkách a myslím, že se tam ani nedostaneme. Jestli něco umím, tak vydělat peníze. Spíš tu psychiku mám blbou a místo podpory a pomoci jsem od něho ještě víc srážená dolů. No uvidíme, co bude.
 Beru81
30.10.2020 19:46:54
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
30.10.2020 19:38:37
No ta to měla v první řadě těžký: panna Márija. Pro ni nebylo nikde místo, až nakonec rodila v chlívě. Pak jí to dítě ještě chtěl Herodes zabít.
No vosmej měsíc, to už se každou chvíli můžeš "rozsypat". V tý chajdě by to bylo stylový na slámě ..
Smajlík  Hov hov Muž52 Kategorie
30.10.2020 19:27:51
Asdfg12234:

"Mimořádná finanční podpora v období hrozby nákazy koronavirem má pomoci z nejhoršího nečekaně těhotným ženám, kterým sociální nástroje státu nepomohou. Jednotlivé situace vyžadující finanční pomoc jsou posuzovány individuálně. Finanční pomoc je nevratná a je poskytována na základě smlouvy, ve které příjemkyně na sebe bere morální závazek obdobně pomoci ženám, které nečekaně počaly dítě, a to až tehdy, kdy si to bude moci finančně dovolit.

Nečekaně těhotné ženy se mohou obracet na konzultantky Linky pomoci prostřednictvím e-mailu poradna@linkapomoci.cz nebo bezplatného telefonního čísla 800 108 000."

Z toho, co čtu tak autorka není nečekaně těhotná, to už by mohli dávat 50K Kč všem těhulkám, co se jim ozvou. ;-)
 Mystifikace
30.10.2020 19:25:15
Jsi v nepříjemné situaci, nicméně bydlet u babičky je řešení. Horší je vztah mezi vámi. Promluvte si. Je jasné, že ani pro tvého může to není lehké - měla stejná očekávání jako ty a sešlo z nich. Navíc je možné, že na něj doléhá i to, že když byl 4 měsíce nemocný, taky měl nízký příjem a boji se, jak vás uživí všechny. Nezbytně nemusí být špatný člověk. Třeba je to "jen" tak, že má uraženou mužskou pýchu a nenapadá ho, co to dělá s tebou. A ty nevidíš, že ani on není v pohodě.

A pokud jste opravdu ve finanční tísni, můžete kontaktovat i úřad práce, treba budete mít nárok i na nějaké dávky.
 tralanka
30.10.2020 19:23:30
Tyjo, to bude dobrej sobec. Drzim palce at to dobre dopadne, manzel by si mel rychle uvedomit hodnoty a doresit bydleni na prvnim miste. Celkem mne pobavil tim ze ti vycita finance :-) Ve vztahu jsem pet let a i tak celou dobu funguju s tim, ze ja budu vzdy ten co financne vse utahne - s pritelkyni a jejimi financemi automaticky nepocitam.
 R34P3R
30.10.2020 19:22:15
Neboj, to zvládneš. Sama nebo s ním, budeš ráda za děťátko :)
Kdyby byl problém, můžeš zavolat na linky pomoci. V případě vážných ekonomických problémů můžeš dostat až 50 000. Číslo : 800 108 000
Smajlík  Asdfg12234Přidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Změňte svoje cookies preference

Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk