Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1147786, vloženo 26.10.2020 21:13:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jste šťastní?
Jak často cítíte štěstí? Jako že si vysloveně řeknete, ten svět je super, máte dobrou náladu?
Já vůbec nevím, co to pocit štěstí je. Pamatuju si třeba, že jsem byl šťastný když jsem byl malý a dostal jsem k vánocům něco, co jsem chtěl, ale v dospělosti...pfff, neznám.

Můžete i uvést příklad kdy to bylo, za jakých okolností.
 mando Muž30  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
28.10.2020 02:09:13
Šťastný jsem byl ve svém mládí, současnost mi jen a jen ubližuje různými zdravotními problémy. A lepší to už určitě nebude...
 Researcher Muž81 Kategorie
27.10.2020 09:39:07
Člověk si musí najít i v dospělosti nějaké věci, které mu udělají radost. Když jsem si ještě v 18 hrál s legem, tak jsem si říkal, jak dlouho mi to ještě vydrží, jak dlouho mě to bude bavit :) Pak jsem to zkoušel ještě ve 20, ale už to nebylo ono :) Pak jsem si to samé říkal se sexem :D Ten by mě teoreticky asi ještě bavil, kdyby bylo s kým, ale teď mám radost z modelů závodních aut a čas od času si udělám radost a koupím si auto v měřítku 1:1 :) Pak mi udělá rodost, když si píšu s někým fajn, třeba s mou metylkou nebo když si zajdu do nějaké lepší restaurace na něco dobrého, udělám si pěkný výlet, třeba na nějaký pěkný hrad atd. :)
Smajlík  Frank Drebin Muž39 Kategorie
27.10.2020 07:37:07
jo, to auto je dobrý. ale ne vždy a všude. mám ráda jeden úsek, dlouhá rovinka mezi poli, potom zatáčka a stoupání do lesa. když tam někdo jede, asi 300 m přede mnou, tak to vypadá úplně bohovsky, protínání krajiny a mizející červená světla v dáli... jak z vymazlené reklamy. nebo o kousek dál, opět rovinka, se stromy podél cesty tvořící klenbu, teď na podzim přirozeně nádherně barevné, a když se k tomu přidá přízemní mlha nebo padající listí... jak průchod do jiné, pohádkové, dimenze. ale to je spíš úžas než štěstí.

štěstí... nepřichází odstraněním překážek, ale jejich překonáváním. takhle jsme nastavení, potřebujeme prožít dřinu, námahu, bolest, utrpení, překonat obtíže a sami sebe a teprve pak si dokážeme doopravdy vychutnat sladké plody svého úsilí. koláče bez práce můžou být, ale tolik nechutnají. v tom to podle mě je. pocit štěstí přichází za odměnu.
 teq
27.10.2020 07:20:13
Tak to se nemůže porovnávat se štěstím, co se cítilo v dětství :) to je trochu jiné v dospělosti ;) ale tak někdo to cítí, když má novou partnerku např. nebo když si koupí nové auto. Já třeba když jsem si před x lety jel pro své první auto, tak jsem byl šťastný :)
 Snapiczeq Muž34 Kategorie
27.10.2020 00:32:09
Štěstí pro mě je , když se zadívám na nebe , přírodu . Mám kolem sebe zvířata , venku je pod mrakem a jsou tu pro mě lidé , které mám nejradši . Pocit volnosti . :)
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
26.10.2020 23:30:53
Jo, vicemene jsem.
Ale ted se citim trochu jako privazany ke kulu.
Taky bych uz rad vyrazil na pivo a skoncil v Balbince a pak jeste ve Vagone, kde bych se zasek do brzkeho rana.
Taky bych uz zase potreboval vyrazit nekam na druhy konec zemekoule.
A nebo na festak nekde tady okolo.
A taky musime dotocit CDcko!
 Kvetak
26.10.2020 23:08:22
Šťastná? Relativně často, jsou to ale takové ty peaky, okamžiky, radosti. Sluníčko. Klid. Překonání se. Objetí. Zachvaty smíchu a vyprávění blbostí s blízkými. Sklenička vína a dobrá nálada. Setkání s přáteli a hraní her. Setkání se s lidmi, které mám ráda a máme spolu ty sarkastické kecy už šestým rokem v kuse.
Spokojená je dobré slovo, které vystihuje ten delší úsek mezi nimi. A to jsem většinu času.

Mizerně se cítím, jen když se mi fakt nedaří. Ale většinou mám ještě schopnost bojovat za lepší zítřky. Jen asi 2x jsem už fakt neměla sílu pomalu vstat z postele a považovat se za životahodnou. :)
 Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
26.10.2020 22:44:53
Teď jsem v takové neutrální náladě.
Šťastnou mě dělají výlety a hezká příroda. Nedávno jsem si vyšla jeden kopec(cca 2k nad mořem:D) a když jsem šla tou nádhernou vysokohorskou přírodou, tak jsem cítila neskutečný klid v duši.
Takže radost mi dělá pěkné počasí, sluníčko, takové to počasí, když fouká teplý vitr pak počasí před bouřkou.
Ráda sedím u té naší jedné řeky a koukám na rozežrané kačeny, které už ani nežerou tvrdé rohlíky, protože jim je furt někdo nosí. :D
Ráda sedím na místě spolujezdce, dělám dj a obtěžuju celé auto svým příšerným zpěvem.
Ráda tancuju, ráda jezdím po fesťácích. Ráda piju. Ráda si zajdu na dýmku.
Obrovskou radost mi dělá vidět nezištné chování jiných lidí. Třeba blbiny jako když známý vidí, že mám toho v práci hodně, a proto mi posbírá sklínky z celé zahrádky. Jen protože může.
A pak mi radost děl příjemně strávený čas. Když jsem s lidmi, kteří jsou úplně na stejné vlně. Kteří nehysterčí, když se někde ztratíme, ale s naprostým klidem si jdou radši koupit další energeťák, protože cítí, že tohle bude ještě na dlouho.
A tak bych mohla pokračovat dál a dál.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
26.10.2020 22:25:34
Tak dvakrát za týden, trvá to vždy asi hodinu.
 Hom369
26.10.2020 22:05:10
Skôr nie.
 Fajnšmeker1989 Muž31 Kategorie
26.10.2020 21:58:24
Moc casto ne, pocity stesti zazivam treba diky druhym lidem.
Naposledy jsem se citila stastna v patek. Zaprve byl patek a myslela jsem na to, jak skvely lidi jsem v posledni dobe poznala. Ale kdyz na to samy pomyslim ted, zadny stesti nepocituju. Podle me je to jen chemie, jen bych to chtela citit casteji..
 2-methyl-propan
26.10.2020 21:54:34
Ovecka888: Se máš :(
 mando
26.10.2020 21:49:43
Víceméně pořád, jsem optimista.
Jinak pravidelně se cítím šťastná třeba při řízení, když si zapnu hudbu a do toho zpívám, to mě strašně baví. Hned je ta cesta do práce lepší.
 Ovecka888 Žena26 Kategorie
26.10.2020 21:43:57
Bez pocitu užitečnosti, platnosti či nenahraditelnosti jsem s tím měl v Čechách problém - jediné řešení aby mě kontinuálně nesrali lidé kolem bylo několikaleté bydlení v domku na kraji lesa stranou od lidí. Co jsem odtamtud pryč, padá na mě něco jako pocit šťastné spokojenosti i několikrát denně, a ten rozdíl/kontrast v lidských povahách lidí kolem (oproti Čechům) se na tom (společně s úchvatnými scenériemi a zvukem moře až v ložnici) podílí jen zčásti - těžiště spočívá v tom, že jsem se vzdal (a poctivě se s tím smířil) maxima všeho, o co bych mohl přijít jinak než vlastní vinou.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.10.2020 21:40:07
A ještě jsem zapomněl. Když začne pořádně pršet, v tu chvíli mi to taky zvedne natolik, že bych to nazval euforií.
 Vesmy97 Muž23 Kategorie
26.10.2020 21:33:48
Já zážívám pocit štěstí při manické fázi mé domnělé bipolární poruchy osobnosti. Tehdy se raduju opravdu i z maličkostí.

Pocit štěstí také zažívám tehdy, když si naplánuji nějakou změnu v životě - např. že začnu jíst zdravě nebo víc chodit ven. A úplně nejlepší je to tehdy, kdy si tento cíl mohu odškrtnout z todo seznamu, a při jeho plnění sbírám různé statistiky, které si následně mohu zobrazit v grafu.

Také mám radost z toho, když někde něco mohu přerovnávat, uklízet a vyhazovat to, co nepotřebuji.

Ale asi nejvíc radosti mě přinese čistá noční obloha a možnost pozorovat některé objekty hlubokého vesmíru. V tu chvíli si plně uvědomuji, jak jsou všechny mé problémy zanedbatelné a zbytečné.

Jinak mám ale spíše negativní názor na mou existenci.
 Vesmy97 Muž23 Kategorie
26.10.2020 21:27:51
Jo ty jsi kokoska, já myslel, že se čteš jako kokoška :).
 mando
26.10.2020 21:20:50
Šťástná jsem, když nemusím nic řešit. Nejčastěji venku při práci na zahradě. ;) Takže párkrát do týdne.

Šťastná jsem, když si pouštím oblíbenou hudbu a jedu v autě a nikdo za mnou a nikdo přede mnou.

Šťastná jsem, když se mi povede kokosová buchta.

Šťastná jsem, když se sejde celá moje rodina.

...

Šťastná jsem v mnoha okamžicích a jsem za to ráda.
 kokoska94 Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk