Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1147784, vloženo 26.10.2020 20:53:14 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Kdo je taky fanoušek bílých talířů?
Když jsem byl na učňáku, zrovna začalo běžet Ano, šéfe. A v jednom z prvních dílů Zdenda řekl, že jiné talíře než bílé jsou o hovně a jen jídlo kazí. A má pravdu. Vždycky v práci jsem říkal šéfům, že chci, abysme měli bílé talíře. Jednou mě i poslechli :-)

Doma mám jedině bílé a jedoduché - bez různých prolisů apod.

Nejhorší jsou talíře s obrázkem. Jednou jsem byl v Beskydech v jakési rádoby historické restauraci v dřevěné boudě. A tak na mě s postupným jezením vykukoval Krakonoš...úplně mi to pokazilo dojem z jídla.
Ani proslulý cibulák není úplně ono. Ta klasická modrá barva mi evokuje plíseň sýra. To se k některým jídlům (třeba k rybě) vůbec nehodí.

Divím se, proč se v Masterchefovi nandává na všelijaký barevně- designový kreace...jídlo má nést design, barvy a vůbec celej vizuální požitek. V galeriích jsou taky bílý stěny, aby obrazy nerušily.

Ukažte mi jediný hnusný jídlo, který se vylepší "hezkým" talířem. A ukažte mi jediný kvalitní jídlo, který se pokazí bílým.

A co vy? Jaké máte talíře?
 Kuchtík Buchta Muž  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.10.2020 09:08:27
Dokud to neni nejaky zbytecne superkreativni jako treba tvar vytrysku jarni vaginy, tak je mi to jedno, jakej ten talir je. Jim, abych byl zdravej a silnej. Kochat se muzu jinejma vecma jako kinematograficka tvorba, beletrie anebo zapad slunce.
 lol
27.10.2020 00:33:43
Jn , v jednoduchosti je krása .
 Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
26.10.2020 21:01:52
Bílé talíře jsou rasistické! Black plates matter!
 hned mej svetrPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk