Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147778, vloženo 26.10.2020 19:52:31 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Posedlost akné
Poslední dobou se mi dost zhoršil stav pleti, nevím moc, čím to je, pár tipů mám, ale toť vše. U kožní jsem byla, řekla mi, že je to prostě jakýsi druh akné, k němuž mají určití lidé větší skony, než jiní a tím to haslo - dala mi na to nějakou mastičku a roztok, ale valného účinku to není. Nicméně dlouhodobě se potýkám s nenávistí vůči vlastnímu tělu, hlavně obličeji, a to už v dobách, kdy mě akné skoro netrápilo. Samozřejmě to přispělo k výraznému poklesu sebevědomí. Pro své duševní stavy jsem měla jít k odborníkovi, ale kvůli covid situaci z toho sešlo. Vždy, když se mi pleť trochu zlepší, dost se zlepší i má celková nálada, ale s každým dalším zhoršením klesá hlouběji a hlouběji pod bod mrazu. Jsem ve stavu, kdy mi dva nové beďary dokážou naprosto zdrtit den (dva, tři, čtyři,...), do té míry, že nejsem příliš schopna činností, které běžně dělám, do ničeho se mi nechce, přijdu si zbytečná a absolutně nechutná a šeredná. Bojím se stýkat s lidmi, koukat na ně zpříma a ničí mi to i naděje na potenciální vztah.
Nutno ještě podotknout, že moje akné není ten nejhorší možný scénář, s nímž se někteří lidé musí potýkat. Ano, není to pěkné, myslím, že nikoho by nepotěšilo, ale zároveň jsem si vědoma toho, že mnoho lidí trpí mnohem těžšími formami... A přesto se nedokážu přinutit nebýt tak "malicherná". Asi už je to hlouběji zakořeněný problém v mé hlavě, ale jsem z toho skutečně zoufalá.
Rady asi nehledám, potřebovala jsem se vypsat...
 Chiméra20 Žena21  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2020 20:47:48
Vyřaď mléčné výrobky a potraviny s vysokým glykemickým indexem (sladkosti). Mně i pár známým to pomohlo zbavit se akné na trvalo. Jinak do svých 25 jsem na tom byla podobně jako ty. Pár nových pupínků nebo vřídků a měla jsem zkažený den, nechtěla ani vycházet, stýkat se s lidmi, koukat se do zrcadla... Taky jsem četla, že akné souvisí s nedostatkem sebevědomí, je to bludný kruh. Zmeň stravu a třeba z toho utečeš jako já.
Smajlík  vlčí mág
26.10.2020 20:17:39
Ahoj

Zkus doplněk stravy - indol3c carbinol. Je to výtažek z brokolice a upravuje hormonální rovnováhu.

Dále zkus vynechat z jídelníčku maso a mléko - obojí je silným zdrojem hnilobných a kvasných procesů ve střevě, krvi se pak bakterie vedou do celého těla. + vynechej cukry, ty jsou katalyzátorem.

Hodně pij (min 3l) + pohyb.

Držím pěsti.
 999Aesthetic10 Muž28 Kategorie
26.10.2020 20:03:16
to chce sex = lepší nálada
vit B a zinek v chelátech
Smajlík  majklossssssPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk