Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Otázky - Vzkazy č.1147756, vloženo 26.10.2020 16:11:01 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Tik Tok
Zdravím!

zajímal by mě váš názor na tik tok. Zrovinka dneska jsem si to stáhl a nestačím se divit, co je tam za zjevy. Přece to nikdo nemůže myslet vážně? Našel jsem tam asi tak dvě zajímavá videa, zbylé je odpad. Samé zmalované jak se nakrucují před kamerou a nebo si stěžují "proč nemám kluka". Ježis jestli toto běhá po světě potěš pán bůh.
Myslím, že kdybych začal točit jak splachuji hajzl, tak bych se dostal taky na slušnou hranici sledovanosti.
 fddffdfd E-MAIL: c@14.c  Muž14  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2020 18:28:33
Trojský čínský kůň, kde platíš osobními údaji.
 Trenér
26.10.2020 17:44:01
Vzhledem k tomu, že je mi 48 let, tak tohle nesleduji. Je to prý něco pro mladé, ale ještě jsem to neotevřel. Nesleduji ani youtubery pro mladé. Ale fandím mladým, i když je nechápu. Já jsem v mládí makal, neměl jsem na blbosti čas. Měli jsme hospodářství a spoustu práce. A kromě práce pohyb venku. Pořád jsme venku něco dělali. Motorky, bunkry, lyže, přehrady, řeky, atd. Měl jsem nabité dětství a mládí. Čeho je moc, toho je příliš. Dneska mladí podle mě jsou málo venku. Ale jak říkám, přeju jim, ať jsou š´tastní. A jestli jsou šťastní na tik toku, tak ať jsou.
Smajlík  Jesus Chrystus
26.10.2020 17:17:59
Tik tok zo začiatku hádže dosť hlúposti. Ale žiadne zamilované páry už nemávam. Pokiaľ ich hneď budeš skipovať, tie videá tak sa ti budú zobrazovať menej. Pokiaľ však videá, ktoré sa ti páčia budeš pozerať do konca a budeš si ich aj opakovať, tak sa ti týchto videí bude zobrazovať viac.
Celé to pracuje podľa logaritmov, čo ľudia sledujú a, čo naopak nie.
 Heyy Richie22 Muž20 Kategorie
26.10.2020 16:33:10
TikTok býval asi cca před rokem ještě dobrej. Tam ještě byly dobrý memy, i dobrý songy jsem tam nacházel. Teď tam skoro každý třetí video je buď: BLM, ACAB, LGBT sra*ky (nejsem homofob ale to co některý předváděj je neuvěřitelný), ženský který říkaj KAM (kill all men), feministky, non-binary they/them hovadiny.
Takže tiktok má jako soc. síť nejhorší a nejhloupější uživatele ze všech soc. sítí.
Dřív jsem chodil na tiktok se zasmát, teď se tam chodim nasírat :)
Jinak tam ale občas najdeš dobrý videa, někdy i fakt zajímavý, ale to už musíš mít trochu profiltrovanou For you page (to je ta hlavní stránka tiktoku s videama). Mám pocit že když budeš dávat srdíčka nebo budeš sledovat nějaký profily který se ti líběj, tak se ti potom ta For you page pročistí.
 Nejistejj Muž18 Kategorie
26.10.2020 16:23:53
Dříve jsem tam chodila , jmenovalo se to musica.ly , ale jakmile to přejmenovali na tik tok , už to není ono , protože dříve tam byly vážně super originální videa a lidé tam nebyli tak povrchní , ale dnes už se tam dost jede na kopírku , už mi to nic neříká . Občas mě tam něco pobaví , ale to je vážně zřídka kdy.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
26.10.2020 16:15:40
Ja to nesledujem.
Smajlík  Fajnšmeker1989 Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk