Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147755, vloženo 26.10.2020 16:10:28 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Sestra
Co mám dělat, když mám doma 27letou sestru, která žije stále u rodičů. Nechodí do práce, nedělá nic ani v domácnosti. Rodiče chodí do práce od 10 do 17h a jsou unavení a ještě jí musí vařit. Ona poté dojí a zase se vrátí do svého pokoje, aby nic dělat nemusela. Rodiče jí nedokážou nic říct, protože by pak řvala. Neustále mě kontroluje v mém pokoji co dělám, když hraju hry na Pc tak mi to ihned zakáže a říká mi ,že se vůbec neučím. A přitom když se učím, tak nic neříkám. Výsledky ze školy sděluju rodičům, jí ale ne. Ona snad není moje máma, abych jí musel všechno říkat Když jí řeknu, že se o svůj život dokážu postarat sám a že mě nikdo nemusí nutit se učit tak mě začne bít železmnou tyčku a nadává mi vulgárně, když nejsou rodiče doma. Nazačatku jsem se nechával být bit ale poté když mě začala bít hodněkrát tak jsem jí to vrátil, protože ona neměla co říct a nechtěla přiznat svojí chybu. Jediné co doma dělá, že poslouchá nějaké mnichy, kteří řikají, že peníze nejsou důležité atd.( tak asi kvůli přestala chodit do práce, ale spíš je líná)
 deidara E-MAIL: enderman789@seznam.cz  Muž17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.10.2020 18:20:41
Zkus si o tom promluvit s rodiči, aspoň zjistíš proč to neřeší a jestli mají nějaké plány to řešit, měla jsem podobný problém.
 Stepbro
26.10.2020 19:55:44
Divím se tvým rodičům, že to nějak neřeší. Oba chodí do práce a živí vás, ty ale ještě chodíš do nějaké střední školy, ale ona nestojí o to, aby vydělávala nějaké peníze. Udělal jsi dobře, že ses nenechal od ní bít. Nemá už na to, aby byla silnější.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
26.10.2020 18:17:12
A ty se divíš, že je doma? S takovou ji nikdo nebude chtít.
 Frank Drebin Muž39 Kategorie
26.10.2020 17:19:18
Je to fuchtľa a stratená existencia. Nezaoberaj sa ňou.
 Fajnšmeker1989 Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk