Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147752, vloženo 26.10.2020 16:02:27 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Rada od online kamarádky
Jedna moje online kamarádka, něco jako bif mi dala radu. Moc se mi se ženami nedaří a když jsme to tak probírali, tak říkala, že když jdu na rande - tak mám něco zkusit, nejlépe na prvním rande. Kamarádi se baví.Přesně tyhle dvě věty. Přemýšlel jsem nad tím a ono to má smysl.

Problém nebude takový, že existuje friendzone a ty věci, ale že s vámi holka mluví jako kamarádem, to je celé. Takže když si budeme s holkou povídat, jsme kamarádi. když něco zkusíme, možná nás bude mít za úchyla, ale zvýšíme šance a alespon nebudeme kamarádi.

Poradila mi online kamarádka dobře?

Prý s tím tak trochu i většina holek počítá - když jsou s cizím klukem ven, tak to prý většinou berou jako rande a přijde jim spíš divné, když nic kluk nezkouší
 fgggfgf E-MAIL: c@v.v  Muž74  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.10.2020 19:37:28
Tak pak napiš jak je to úspěšné, ale něco na tom bude. Minimílně ušetříš dost času že se s nějakou nebudeš mazat třeba měsíc než přijdeš na to že to nemá cenu.
 LADI Muž41 Kategorie
27.10.2020 12:07:32
jak píše frajerka. Ten fígl je v tom, že ty na ní nemusíš zkoušet vůbec nic. A fyzicky už vůbec ne. Jen být. Problém je ale v tom, že buď to v tobě je - to, co se jí na tobě bude líbit - prostě budeš parťák, kterého nebude chtít vyměnit za nic na světě, mnohem víc než jen kamarád - nebo ne. A neuděláš nic.
 Hodislava Žena42 Kategorie
26.10.2020 23:18:29
Víš co je úplně nejlepší? Udělat na ni skvělý dojem. Rozesmát ji, dobře si pokecat, byt nad věcí, sebevědomý a prostě v pohodě. A nedát ji tu pusu, třeba s ní jen trošku flirtovat a nechat ji přemýšlet, na čem je. A proč jsi nic nezkusil. A jestli se ti ona líbila. Zamotat jí hlavu. Je to mnohem lepší než na ni hned něco zkoušet.
A už teď vím, že jsem nic takového neměla psát, protože mi někdy někdo něco podobného udělá. Ach jo.
 Jedna frajerka Žena20 Kategorie
26.10.2020 20:20:24
:D:D:D no comment ... mne už připomínají tady ty zpovědi trosku časopis Bravo
 *Kobra* Žena27 Kategorie
26.10.2020 19:20:56
Záleží. Jak to rande probíhá. Je malá šance, že nutnost tě "lovit" ji donutí k akci a bude ji to bavit. Ale to je malé procento.
Druhou část ziskas spíš na tu libacku nejpozději na konci rande ;). I kdyby uhla, aspoň víš na čem jsi a jí to i tak zalichotí, že máš zájem. A pokud už s tebou na to rande šla a nemá(š) opar, tak to chce a očekává.
Smajlík  Zrzavá Bestie Žena69 Kategorie
26.10.2020 18:27:54
předpojatost je u žen alfa omega :)
Smajlík  hihinkos
26.10.2020 16:21:09
Tak jasně, že když se jen vykecáváš a neposunuješ to nijak dál, tak a) pokud sama o tebe romantický zájem nemá, jen ji utvrdíš ve friendzone a dojmu, že také nehledáš víc než čisté platonické přátelství;
b) pokud o tebe ten zájem měla, opadne, protože si tě zaškatulkuje jako gaye, asexuála, ňoumu nebo podivína.
 TEqPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk