Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147748, vloženo 26.10.2020 15:02:19 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Matky manžel
Ahoj, žijeme již asi 12 let s matky "novým přítelem". Táta se na nás asi v mých 6 vysral a máma si našla nového. Já to naprosto chápu a respektuju. Jsem ráda, že je s ním šťastná. Je to asi 12 let, co spolu žijeme, takže mě v podstatě vychoval, vodil do 1. třídy atd. Zkrátka jsem s ním vyrostla. Mezitím co můj táta na mě teda sral. Je mi 18 a už nějak od malička mi matky nový přítel nesedl, (což teda matku nezajímalo že ho s bráchou nemusíme) nevím proč, nesedí mi dodnes. On je obětavý, dělá pro mě vše, co může, neubližuje mi ani nic podobného. Jen zkrátka jsou takové detaily, které nedokážu popsat, ale strašně mi vadí. Myslím si, že oba tak nějak fungujeme dobře, vycházíme spolu a myslím si, že pro sebe oba děláme maximum co jde. Jen problém je v tom, že za těch 12 jsme k sobě nějak nenašli cestu, nebo spíš asi já k němu, těžko říct. Já osobně ho zkrátka jen respektuji. Beru to, jako že tu je, živí nás, dělám pro něj co jde, ale jakmile mě začne vychovávat, tak se neznám a vyletim. Což, on se o to pokouší teda zřídka kdy, ale když už jo, vyletí na mě, začne řvát a to se mně úplně nelíbí.
Chci se zeptat těch z Vás, kteří jste zažili něco podobného .. Je normální, že toho člověka zkrátka jen respektuji, a nevnímám ho jako rodiče? Má máma právo na to, aby po mně chtěla, abych ho brala jako tátu? Vnímám ho jako matky partnera, se kterým je šťastná a tím pádem ho respektuji.
Děkuju moc
Kdyby si někdo někde chtěl o tom pokecat, budu šťastná. Nemám se komu svěřit.
 Cruelle Žena17 Kategorie  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.10.2020 19:43:14
Tak pokud ti jen něco vadí tak to je příroda. Občas potkáme lidi co nám nesednou. Nevíme důvod ale prostě to tak je. Hlavně že to jakž takž funguje.
Stará se o vás, živí, akorát ti nesedí, s tím se asi moc nenadělá, hlavně že to není nějaký konfliktní despota. Problém bude možná v tom že má matku rád a byl na vás příliš měký a hodný. Pak si ho nemáte zač vážit, protože to že vám věnoval 12 let života kdy vás taky živil na to přijdeš až začneš vydělávat a mít svou rodinu.
 LADI Muž41 Kategorie
27.10.2020 16:34:28
Otce máme každý jen jednoho. Ten muž je Tvůj otčím, nic víc a také ale nic míň. Což má svoje výhody i nevýhody, pro obě strany. Řekl bych že tomu Váš vztah víceméně odpovídá a není tak špatný. Jestli ho budeš zbytečně prudit a neposlechneš si dobře míněnou radu tak tím jen dokazuješ že jsi jen nevděčné a nezralé děcko. Vděčíte mu za mnohé. Bez něj byste byli pravděpodobně všichni 3 sociální případ a možná i asociální. Měla bys ho poslouchat alespoň poněkud a občas mu vhodným způsobem projevit vděčnost. tak jak se budeš chovat Ty k němu tak se budou jednou chovat Tvoje děti k Tobě. Tohle se vždycky nějak přenese.
 Dědulín
27.10.2020 09:02:05
Udělal pro tebe všechno, a ty sis nenašla cestu? Je vidět, že rozum jsi nepobrala. Až tě přejde puberta, tak poznáš, co to je, když někdo někomu něco obětuje. Z mého pohledu jsi blbka...
 fimisek
26.10.2020 20:52:04
Napsala jsi, že tě v podstatě vychoval, vodil do 1. třídy atd. a zkrátka jsi s ním vyrostla. Také že je obětavý a dělá pro tebe vše co může, ale že ti přesto vadí. Přitom spolu vycházíte a děláte pro sebe maximum, co jde.
I proto je mi divné, že jsi k němu nenašla cestu. Chápeš to, že vás živí, ale vadí ti, že se tě někdy snaží vychovávat. Bavila ses o tom se svou maminkou? A co ti na to řekla? Stojí při tobě nebo při něm?
Já si myslím, že bys ho měla trochu víc respektovat. Až budeš mít nějaké problémy, určitě ti pomůže je řešit. Tvůj otec byl evidentně horší.
Držím ti palce, ať se váš vztah bude už jen zlepšovat a zlepšovat...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
26.10.2020 17:25:45
Koho chleba jíš, toho píseň zpívej.

To platí všeobecně a je úplně jedno, jestli je to biologickej otec nebo ne.

Taky se říká a je to rovněž pravda, že je potřeba ohýbat stromek, dokud je mladej, dokud to jde a čím častěji je doma slyšet praskot důtek, řemenu a biče, tím lepšího člověka vychováš. Taky si myslím, že rodič, který svému dítěti všechno toleruje, dovolí, ho málo miluje a je mu vpodstatě jedno, že roste jako lebeda na skládce.
 truhlář pepík
26.10.2020 17:12:44
Příspěvek porušoval zákony ČR nebo pravidla Zpovědnice - byl odstraněn.
26.10.2020 15:53:33
O přetvářce jsem nemluvil, ani o tom aby se on měl lépe. Vcítit se do jeho postavení a motivací by prospělo zejména tobě.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.10.2020 15:36:04
Ne, nezkoušela, nikdy mě to nenapadlo. Tohle si myslím není úplně moje role. Mámu nezajímalo, jestli ho mají rádi jeho děti. Tohle ať si asi vyřídí s ní. Já ke všemu přišla jako slepý k houslím, máma nám ho hned nastěhovala do bytu a nezajímalo jí, jestli nám sedí nebo ne. Pro ní jediné co bylo důležité, jestli má rád on nás a on ji. Já nemám jediný důvod si hrát na nějakou přetvářku jen, aby se on měl lépe.
 Cruelle Žena18 Kategorie
26.10.2020 15:32:43
Já si myslím, že oba děláme maximum pro to, aby to fungovalo. Nedělám mu naschvály, dokud on po mně nevyjede, já jsem v klidu.
 Cruelle Žena18 Kategorie
26.10.2020 15:31:31
Vysral se na mě, vidíme se 2x do roka. Tehdy mi zaplatil jen kauci na byt, kterou mu dodnes splácím. Vychovával mě těch X let co jsme žili pod jednou střechou, a nyní i když se navštívíme.
 Cruelle Žena18 Kategorie
26.10.2020 15:24:35
Když ho znáš takhle odmala tak to běžné není, ale za nenormální bych to neoznačil. Máma má v této věci samozřejmě právo říct ti co by si PŘÁLA, ne že to po tobě CHCE. Zkoušela ses někdy vžít do jeho kůže? Už jsi skoro dospělá, věřím že bys to zvládla a je možné, že by se v tobě pak něco změnilo.
 Odpočinek Muž51 Kategorie
26.10.2020 15:21:03
"Má máma právo na to, aby po mně chtěla, abych ho brala jako tátu?"
Cruelle

Ne, to nemá. Nikdo nemá právo po tobě chtít, abys kohokoliv jakkoliv brala. Ani vlastní rodiče nemají právo chtít, aby je jejich potomci brali jako rodiče. To není otázka práva. To je otázka citu. Je to podobný, jakoby ti někdo chtěl poroučet koho máš milovat. To prostě nejde. Tvé matce by mělo dojít, že čím víc na tebe bude tlačit, tím to bude naopak horší. Měli byste si k sobě s "matky manželem" najít svou vlastní cestu a vztah. A není ani vůbec potřeba ten vztah nějak pojmenovávat nebo se ho snažit definovat. Důležitý je jen to, aby to nějak fungovalo.
 Muad*Dib Muž42 Kategorie
26.10.2020 15:18:47
Takze se na tebe tata vysral nebo bydlis sama s jeho pomoci?
A kdyz bydlis sama, kdy te pritel mamy vlastne vychovava?
 KvetakPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk