Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147739, vloženo 26.10.2020 13:49:41 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Neřekla jsem jim to
U nás ve třídě je zvykem, že když si holka najde přítele, okamžitě to všude vytrubuje, i když se třeba za týden rozejdou. Důležité je to, že když si někoho najdou, je pro ně nutné to vyslepičit ještě ten den, nejlíp celé škole.
Já jsem navenek taková "šedá myška", jak mě lidi nazývají, ale v soukromí jsem někdy až moc energická. Lidé, ke kterým mám důvěru, se chovám normálně, ale k lidem, které moc neznám, nebo s nimi nevycházím zas tak skvěle, se chovám trošku váhavě. Proto by do mě spolužáci asi nikdy neřekli, že si někoho najdu. Ale našla jsem si. Dala jsem to dohromady s dlouholetým kamarádem. Jsme spolu asi měsíc, což mně osobně přijde docela krátko, na to, abych se tím všude chlubila.
Včera jsme byli spolu venku a přímo na náměstí jsme potkali partu mých spolužaček. Snažila jsem se být nenápadná, jen jsem jim kývla, jenže jedna z nich hned začala kříčet "Podívejte, Kamila má přítele!" A ještě ukazovala prstem. Fakt super. Myslela jsem, že umřu. Díkybohu nejsou moje spolužačky až tak pitomé, aby se k nám hrabaly a ještě se vyptávaly, jenže jsem to okamžitě schytala na sociálních sítích. Vyfotily nás a daly to na facebook. Udělali milion snapů (snapchat nemám, takže tomu moc nerozumím) a každá z nich mi napsala asi dvacet zpráv, co to má znamenat, proč jsem jim to neřekla a že jak dlouho ho mám.
Na nic jsem neodepsala. Mně tohle přijde jako hodně osobní věc a to, že nevyspělé slečny touží po pozornosti a myslí si, že jsme na tom takhle všechny, není normální. Nejvíc mě mrzí, že jsou proti mě. Že jsem jim to hned měla říct. Ale proč? Co je jich do toho? A to, že nás ještě vyfotily bych už nazvala jako kyberšikanu. Co myslíte? :(
 KamilA Žena16  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
27.10.2020 18:24:55
Proč chodíš ven když je lockdown? Proč tvoje kámošky chodí ven když lockdown? Proč se jmenuješ Kamila?
 Uuu
27.10.2020 09:49:31
Podle mě to moc hrotíš. Tamto jak na tebe křičela, to je tak na protočení očí a jdeš dál. Ony nemaj nic lepšího na práci, tak řeší taky blbosti, za chvilku je to přejde. Tak prostě řekneš, že to je chvilku a že se to nechceš hned každýmu vykládat.
 Ravenor Muž25 Kategorie
27.10.2020 01:45:23
Protože mít s někým sex je veliká ostuda a hanba.
Smajlík  Hřeben
26.10.2020 17:36:50
Tohle bude fake... už i to jméno "Kamila" mi přijde jako nějaká pičovina.
Smajlík  idkbro
26.10.2020 16:31:43
Typické chování nevyblbnutých středoškolaček.
Smajlík  Mráček se třpytkami Žena20 Kategorie
26.10.2020 14:18:20
To máš pravdu
 Hsajai
26.10.2020 14:06:32
Na facebooku muzes pozadat o odstraneni.
 Kvetak
26.10.2020 13:56:28
Tohle je fake?
Smajlík  xcvbxcvbPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk