Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147719, vloženo 26.10.2020 08:52:07 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
návštěva ve snu
Už několikrát se mi zdálo o bývalé kamarádce a chybí mi, ale vzhledem k momentální situaci s ní nechci chodit ven. Už dávno jsem slyšela o navštívení ve snu kdy navštívíte tu danou osobu během spánku (jako navštívíš ji ve snu, ne že bude spát a vkradeš se jí do domu). Tak bych se chtěla zeptat jestli s tím máte nějaké zkušenosti a jestli na to věříte nebo jestli máte nějaké odkazy na články na toto téma. Předem děkuji.
 drýmr Žena17  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2020 22:54:15
Mně se občas také zdají sny, kterým člověk nemůže věřit, ale ve snu je to realita. Proto ji v něm také řeším. Když mi hrozí nějaké napadení, tak se vždy někam schovám. A když se mi zdá o nějaké lásce, je to super, ale ten sen nikdy moc dlouho nevydrží :-))
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
26.10.2020 15:07:56
Milý drýmře,
ty jsi tůdle psala o tom posouvání reality, ne? Taková věc není žádná legrace, to je vysoká magie (doslova). Ani velmi zkušený lucidní snivci (či spíš astrální projektanti) to mnohdy nedokážou. Sen je hodně subjektivní fenomén. Vlastně si nejsem jistej, jestli je to vůbec možný. Uvědom si, že by oba dva lidi zároveň museli být v astrální projekci - to je základní předpoklad.
Kdyby to bylo tak jednoduchý, že by ti to někdo ukázal a tys to mohla hned dělat, tak bysme nepotřebovali telefony.
 Sníč
26.10.2020 09:40:59
Občas s jednou dávnou láskou ve snu chodím dotýkam se ji a je mi fajn spím v tak hlubokém spánku jaky mám opravdu párkrát do roka.
 Miluju a sem sám
26.10.2020 09:39:30
Na symboliku snů, jako takovou věřím. ;) Máme doma snář Dagmar Kludské. Články určitě budou, ale já se podívám do našeho snáře :D

Návštěva, host - obecně:
- Zdá-li se ti o návštěvě, záleží na tom, jaká byla, jak se chovala. Byla-li příjemná, budou příjemné i tvé příští dny Byla-li to návštěva nevítaná, radosti ti to nepřináší. Nejméně týden se zamkni na sto západů a nikoho k sobě nepouštěj. Návštěva vzácného hosta do domu tě upozorňuje na to, že poslední dobou někoho z rodiny zanedbáváš. A naopak tě odrazuje od častých návštěv k někomu, kdo o to příliš nestojí.


Host:
- mít ho v domě - Přítel tě opustí, zradí
- vyprovázet ho z domu - Setkáš se s dlouholetým kamarádem
- být jim - Starosti i výdaje jsou před tebou.

Kamarádka:
- známá - Dobře ti poradí
- něčí - Pozor na nesnáze

Návštěva:
- kýmkoliv být navštíven - Ocitneš se v nepříjemné situaci
- jít na ni - Ohlašuje rodinnou slavnost

Tak si vyber :D
 kokoska94 Žena26 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk