Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1147707, vloženo 26.10.2020 00:02:47 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co má value?
Jednak chci napsat, že dnes mám v plánu vytvořit rádoby dva posty.

První je diskuze o tzv.value.

Value je angl.hodnota. Já uvedu příklad toho co se domnívám, že je value. Představte si, že jste úplně v prd…vylijete si tu vaší debilní hlavu. Jste ten nejhorší případ co se označuje poruchou osobnosti…

Máte všechny ty problémy , jste kuřák, alkoholik a gambler. Vaše tělo je z toho těžce v prd… ale co je podstatné je ten (nebo ta představa) únik. Možná už nejste schopni nikam už ani dojít, ale přesto na první pohled v tom systému fungujete x-let.

A teď máte tu value. Já věřím, že to “není ta náhoda” když z posledních 500 Kč chytnete na hře jménem Bonus Joker bonusové hry a máte cca 7000 Kč. Samozřejmě ta hra pro vás nemá hodnotu, protože proti automatu nemá cenu hrát (můžete si dohledat pravděpodobnostní poměr vkladů/výplat a dopočítat si fungování generátorů náhodmých čísel nebo dnes již procesorů ..).

Ale máte najednou kapitál. Tím netvrdím, že někdo kdo chodí do práce nemá tenhle směšný kapitál (přečtěte si příběhy z Las Vegas o žetonu v pyžamu). Jen tvrdím, že jeho ztráta funguje psychologicky snesitelnějí. A tak dáte vklad. A ono to nakonec funguje. Místo idnes.cz, čtete fanklub page a najednou máte možnost si s tou pravděpodobností hrát. A proč by Barcelona v kurzu 2,00 měla vyšší šanci než Real Madrid v kurzu 4,00. Vy jste si tuhle písničku pročítal jentak jako fanoušek v cyklech x.krát. I kdybyž je to místo cca 2,00 = 50 % , tak je to váš valuebeting. A i když najdete ještě jednu či další dvě příležitosti, tak nastává klasický problém. Jednak, že jste gambler a jednak proto se nemůžete (nebo neměl by se jako v diskuzích) vyjadřovat na témate, kterým nerozumíte, protože na vašich penězích to vidíte...

S tou podkapitalizací a poruchou se setkáváte prakticky pořád. Začnete dělat legální investci do alkohol i s tím, že vám ho blokují inzerentní servery, že ho nemůžete prodat. Ta výhoda se usmirnnuje kolem nuly pořád, tak to vypiju nebo vyhulím. Problém je, že se taky s variabilím nákladem nedostanete jinam. Zase trpíte strasti a pády, než si uvědomíte, že z prvopočátku nemůžete prohulit nebo prochlastat ROI v banku a taky, že ty mé rozhodnutí se rovnají trhu jestli je pro někoho láhev jen líh a jestli jsem se složil na botanické pěstevání špatné kytky.

Všechny tyhle hry co napadají někoho “jak si vydělat” jsem dotáhl a nastudoval celkem daleko. Ale je to nebezpečné a nepřekonal jsem limit toho posunout se a vlastně i v dalších věcech to je buď na tom být spíš v prd.. nebo jiné …

Abych to shrnul já vidím, že mzdu nebo jakoukoliv snahu z běžného života asi můžu překonat a mrzí mě, že budu vždy jen vylita snilkovska troska. Přitom zpětně jsem měl ROI 10 000 000 % a celé tohle postupiji, protože doufám že se mi na zpovednici jednou zpoví lidi dál

A i kdybych koupil pecka kožené křeslo, tak nevím jestli je to v poměru cena/výkon to nejlepší a jestli se budeme zde bavit o nákupu valuebeutů na živo, nebo jestli mě taky táhnete do sračky..

Vy víte, že by to mohl být easy going live, ale bud to nezkoumáte nebo mi nemáte z vaší reality co postovat a budeme tu řešit mateřskou školku. Já chci vaší hodnotu nevím jestli jí máte asi jí nemá ani já, ale pojdme se o ní pobavid/podiskutovat...
 Vylity geniu Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2020 12:53:24
poradDokola: Pěkný. Až na to, že jeho mozek je zadrátovanej na short-term rewards principu a nemá disciplínu, takže je tvá rada pro něj úplně
 nahowno.
26.10.2020 11:17:54
poradDokola

Jinými slovy nežít z pasiv, ale aktiv.
Jenže on tohle nechce chápat, už mu to tu hodně lidí rozepisovalo a nemá zájem to pochopit, protože toto nepasuje do jeho vidění světa, kde lidé rychle bohatnou zničehonic.
Do určité míry to chápu, také jsem chtěl rychle zbohatnout a mít se dobře a naprosto jsem netušil, jakým směrem se vydat. S pitím a bednama problém nemám.

Už si myslím, že člověk v takovém stavu nemůže vnímat, co se kolem děje a i když si hraje na postavu čistě logickou, tak je spíše emočně tragická, nestabilní a na dně.

Podle mě se tu spíš utvrzuje, jaký jsou tu hlupáci, než aby mu to pomáhalo.
 JesseClark Muž27 Kategorie
26.10.2020 11:01:19
Zase tady rozjíždíš ty svoje fantasmagorie? Ani nevím, proč ti odpovídám. Základ ti napsal "tvůj stín". Tzn. mít čistou hlavu.

Pak je třeba si život sepsat. Napsat si, co chceš v životě dosáhnout a kde zrovna teď jsi. V nějakém byznys modelu se tomu říká cíle a trasování.

Ty cíle je vhodné mít někde vyvěšené, vytištěné a postupně se k nim dopracovat. Je možné je i měnit.

Dám příklad:
Ty pořád chceš vydělat milióny. Ale jsi absolutně nedisciplinovaná troska, která bydlí s mámou a má učňák. Napíšu ti to v bodech.
1, vyčistit si hlavu
2, začít se vzdělávat v 1 směru a v tom směru dodělat co nejvyšší vzdělání + jazyky
3, vydělat nějaké prachy navíc
4, koupit vlastní bydlení
5, dále se vzdělávat, tentokrát v investicích nebo podnikání nebo obojí
6, ty prachy navíc investovat do toho, co ses naučil

Tohle celé trvá možná 10-15 let, ale za tu dobu můžeš mít třeba půl mega na účtu + rozjetý byznys. Tohle bys už mohl mít, kdybys ses tomu věnoval posledních 10 let místo spamování zpovědnice.
Smajlík  poradDokola
26.10.2020 10:28:10
Čas je nejcennější. To člověk obvykle pozná, až ho má málo.
 JesseClark Muž27 Kategorie
26.10.2020 07:51:46
Co má hodnotu? Pěstovat silnou vůli. Tedy v první řadě omezit spotřebu alkoholu,nikotinu a hazardu(tzn.útratu třeba jen 300 Kč měsíčně). Začít sám a přizvat si na pomoc odborníka.
Když to dokážeš,tak budeš mít nevyčíslitelnou hodnotu.
 hodnota
26.10.2020 01:25:27
Zlato
 Yobama
26.10.2020 01:10:11
Souhlasím se stínem. To bys měl vytisknout. To je návod z tvého začarovaného kruhu
 matouch3 Muž48 Kategorie
26.10.2020 00:21:30
Já myslím, že nejlepší value pro člověka je, že nemusí denně řešit sračky tohoto typu, nemusí sám sebe shazovat a mít malé sebevědomí, že je alkoholik, gamler a fetka. Mě přijde, že život je tak pro jedince mnohem lehčí, zábavnější když to není o těhle zbytečnostech, které nemají světlo na konci tunelu. Být prostě sám se sebou spokojený, to je ta největší hodnota - když se pak má člověk takto zdravě rád tak může mít rád i ty druhé a dělat jim radost - jedno jestli je to mamka, partnerka nebo děti.
 tvůj stínPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk