Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1147689, vloženo 25.10.2020 20:52:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jak moc může člověk změnit svoji osobnos
Někdy dávno jsem četl knihy z klinické psychologie. Samozřejmě tam byly různé prvky a co mě osobně překvapilo, bylo že nejvetší polemizace byla výchova vs geny. I těch maximalních teoretickych až 50 % by byl solidni upgrade.. P

Když to vezmu formulacemi ujiždí mi z/s když jsem vylity. Taky moc nemám inspiraci a kreativitu (ted) . Vše se tedy odrazi v mem soucasnem postulovani.

Co si taky pamatuji zde fejky na jakehosi orka neboli zakladku. Dejme tomu, že se zminuje jakasi "plasticita mozku" a vzorce chování.

Je tedy možné, že kdyby člověk v rámci jakési psychoanakýzy potlačil jisté prvky osobnosti s kterými by lépe pracovat, oni I ty IQ testy sledují určité vzorce atp.
Že by byl ten člověk v jiné výchově tj. okolními vlivy nerozpoznatelny? Že by mohl mit profilovku z Mensy atp. Přece jen i tam byla oschylka až 30 %, což je na Gaussově křivce v škále dost atd?

Je tedy podle vas sance, ze ty psychologické castejsi profily anonymu by nebylo mozne pro zmeny poznat?

 Vylity geniu Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2020 15:47:04
>>>Geny - například v dědičné paměti. Když se něčí táta před jeho početím topil, ale neutopil, tak se dotyčný bojí vody. I část povahy je přenosná.<<<

Tady zas nějaký odborník plácá nesmysly...
Smajlík  Michal-222 Muž44 Kategorie
26.10.2020 00:20:34
Obecně jsou čtyři faktory - geny, vliv okolí, fyzická stránka a náhoda.

Geny - například v dědičné paměti. Když se něčí táta před jeho početím topil, ale neutopil, tak se dotyčný bojí vody. I část povahy je přenosná.

Vliv okolí - když někdo žije v nemravné společnosti (např. ve Švédsku), tak pravděpodobně bude promiskuitní. Když někdo žije v mravné společnosti (např. v Polsku), tak bude žít ve věrném manželství a bude se hodně věnovat svým dětem. Nebo když se někdo narodí do chudých poměrů, kde si lidé musí pomáhat, tak pravděpodobněji bude obětavý. Když se někdo narodí miliardářům, tak pravděpodobněji nebude tolik obětavý. Do tohoto velmi patří také začlenění v dětství a to, zda má člověk sourozence.

Dle mých poznatků jsou jedináčci více samotářští, ale naopak více se upínají ke konkrétním lidem, mívají méně kamarádů, ale bližších.


Fyzická stránka - Když je někdo například tělesně zdatný, tak pravděpodobněji bude pracovitý než tělesně nezdatný člověk, protože snáze tu pracovitost uplatní.

Náhoda - různé poruchy, např. schizofrenie, autismus, homosexualita, mentální retardace atd.
 7INCCCCPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk