Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Diskuze č.1147682, vloženo 25.10.2020 20:19:38 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Jste spokojeni s fungováním státu?
K této diskuzi mě přivedlo nejen dění okolo koronaviru a různé výsledky, které uvidíme od "pro investování se z krize" od ministerstva financí až po výsledky "best in covid 19" od ministerstva zdravotnictvi. Ale i ministerstvo skolstvi ne odvadi na zaklade pruzkumu "srovnani studijnich vysledku".

Dale me inspirovala nize diskuze o doktorech, pak znam ze sveho okoli policisty, kde se "pomahat a chranit" mění jen na vyšší zájmy, korupci a na vyšších pozicích strach o život. Dojem na mě nedělají ani úředníci, kde by šlo v 21.stoleti určitě automaticky generovat formuláře a snížit počet míst jak předpovidal D. Grubber o 80 %. A nejhorší je že když něco řešíte, musíte si to stejně zařídit a vykomunikovat sami, jako když ted řeším že jsem dělal v Německu, hlavně že jsme v EU a spolupracujeme.

Celé fungování statní správy je až pro mě na pár jednotlivců blamâž, proč to tedy nadále podporovat?
 Vylity geniu Muž28  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
26.10.2020 07:59:14
Jesus Chrystus:

"Když se voleb účastní 50% lidí s IQ menším než 100, tak co můj hlas zmůže? Nic. Většina lidí je hloupějších a ti tak početně převažují, že mě převálcují.

Já bych někdy zkusil takové volby, aspoň cvičmo, kde by mohli hlasovat pouze lidi, kteří se prokážou certifikovaným testem, že mají IQ nad 120. Zajímalo by mě, jak by dopadly volby v tom případě. Jestli by byl rozdíl proti výsledkům běžným."

- Pořád by ty volby dopadly blbě a vyhrála by levice
 autism
26.10.2020 07:44:00
Vylity geniu:

"A v čem je podle tebe opačný extrém od komunismu po kapitalismus efektivnější?"

- A v čem je podle tebe opačný extrém ke znásilnění (tj. dobrovolný sex) efektivnější? V čem je podle tebe opačný extrém ke krádeži (tj. nikomu nic nekradeš) efektivnější? V čem je lepší opašný extrém k vraždění (tj. nikoho nevraždíš) efektivnější?

Už vím.. v dobrovolnosti.

Tvé argumenty v posledních dvou odstavcích nějak nechápu. Asi budu potřebovat někoho, kdo mi přeloží tvou češtinu.

Zahlídl jsem jen něco o monopolech, které byly stokrát vyvrácené, že by na volném trhu vznikaly tak, jak si odpůrci představují.
 autism
26.10.2020 00:22:48
Mohlo by to být i horší, ale doufám, že k tomu kvůli tomu koronaviru nedojde...
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
25.10.2020 22:29:57
V roce 89, v listopadu, jsem byl účastníkem demonstrací. Bylo mi tehdy sedmnáct let (ach sladkých 17) a věřil jsem tomu, že vláda věcí tvých se k tobě zpátky navrátí, jak zpívá Marta Kubišová. No, můžu chodit k volbám, ale má to nulový dopad. Pluralita je lepší než vláda jedné strany. Na druhé straně.... když vidím, že asiati jsou úspěšnější a spíše táhnou za jeden provaz a místo plurality mají něco jako zájem kolektivu, zájem celku a funguje jim to, tak trochu váhám.

Dodnes jsem nepochopil, jak mohlo tolik lidí volit Babiše.

Když se voleb účastní 50% lidí s IQ menším než 100, tak co můj hlas zmůže? Nic. Většina lidí je hloupějších a ti tak početně převažují, že mě převálcují.

Já bych někdy zkusil takové volby, aspoň cvičmo, kde by mohli hlasovat pouze lidi, kteří se prokážou certifikovaným testem, že mají IQ nad 120. Zajímalo by mě, jak by dopadly volby v tom případě. Jestli by byl rozdíl proti výsledkům běžným.
 Jesus Chrystus
25.10.2020 22:00:40
Babiš je prase a doufám, že na to dojede. Prospěchářskej estébáckej bonzák a zloděj v střetu zájmů si zaslouží shnít v kriminále.
 Král Lofasů revival Muž31 Kategorie
25.10.2020 21:04:44
Autism: A v čem je podle tebe opačný extrém od komunismu po kapitalismus efektivnější?

Já to vidím jak v monopolech, kdy bud alokujes kapital do rukou jednotlivce až po nahodné přerozdelenim poliček mezi všechny což má možná ještě horší efekt.

I bohatý dělaá chyby a tak je to přirozené, ale bohatí už nepoužívají nástroje jen vlastních mozků čí poradců. Tím pádem s tím trh je spravedlivy nelze počítat ani s tím, že ho rozdělíme všem...
Smajlík  Vylity geniu
25.10.2020 20:41:19
Vylity geniu: Právě proto, že jsem ankap, tak vím, že stát se chová úplně přesně dle mého očekávání.

Se státem nejde být nespokojený, kdy víš, že je na nic. Podobně jako nejsi nespokojený s tím, že supy žerou mrtvolu, když víš, že jsou to mrchožrouti a je to jejich přirozenost :)
 autism
25.10.2020 20:27:28
Z toho, co jsem zatím zažil nejde moc mluvit o "fungování státu" ... podle mě se dá akorát rozlišovat, jestli škodí více nebo méně...
 Michal-222 Muž44 Kategorie
25.10.2020 20:26:14
autism: tak už nejsi ankap, ale feudalista?
Smajlík  Vylity geniu
25.10.2020 20:22:25
Ano, jsem zcela spokojen s fungováním státu.
 autismPřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk