Navigační lišta REGISTRACENavigační lišta TABLONavigační lišta STATISTIKANavigační lišta SOUTĚŽENavigační lišta POMOZTENavigační lišta REKLAMANavigační lišta KONTAKTNavigační lišta
Navigační lišta
Horní lišta bez menu
Logo Zpovědnice
Online zpověď Návštěvní kniha Nová zpověď Časté dotazy
Dolní lišta Dolní lišta Dolní lišta
Nabídka voleb Dolní lišta voleb
Zpověď č.1147635, vloženo 25.10.2020 12:10:45 Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Co to může býti
Ahojte, chci se vás na něco zeptat.
Občas mám pocit, jak kdyby mi někdo řval v hlavě, ale ne vyloženě určitý hlas nebo tak, spíš tam mám jakoby křik a fakt jenom občas a vždycky jsem z toho zmatená, jestli to tak fakt je nebo ne. Jinak mám úzkost a někdy stavy podobné depresi. U doktora jsem zatím nebyla, protože to vždycky odejde a nějak jsem se zatím neodvážila.
Chci se zeptat, jestli myslíte, že bez to mohlo být třeba vážné a měla bych s tím zajít. Nechci působit, že si to vymýšlím, nebo to moc přeháním.
 Najajakka Žena18  VYMAZAT

Zaslaná rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
Chceš dnes udělat dobrý skutek ? Pomoz výše uvedenému hříšníkovi tím, že mu dáš nějaké rozhřešení! Můžeš mu ho poslat na e-mailovou adresu, kterou uvedl u zpovědi, nebo napsat veřejně vyplněním formuláře na konci této stránky. A jestliže nechceš, aby pod tvou přezdívkou mohl vystupovat ještě někdo jiný, zaregistruj si ji ZDE !
 
25.10.2020 21:27:53
Podle mne by ses měla vaším obvodním lékařem nechat objednat k nějakému perfektnímu psychologovi a kdyby ti to nepomohlo, tak i k psychiatrovi. Ten by ti totiž narozdíl od psychologa mohl napsat i recepty na nějaké kvalitní léky, které by ti spolehlivě pomohly.
Smajlík  Researcher Muž81 Kategorie
25.10.2020 12:33:02
Rostou houby/červené vochomůrky,bílé polní žampiony,bedly,a náký prašivky,Tak běž do lesa na houby,ty žampiony i v trávě u silnice,a nikdo na tebe řvát nebude.V lese je ticho/.A ještě ty bílí prášivky,když uzrajou do hněda,tak prášej,ale ty čerstvé jsou dobré.
 Mimozemštan
25.10.2020 12:16:43
No asi by si tomu doktorovi mala ísť.
 Fajnšmeker1989 Muž31 KategoriePřidání rozhřešení Starší zpověďNovější zpověďHlavní stránka
TVÁ PŘEZDÍVKA:

OPIŠ BEZPEČNOSTNÍ KOD:
Captcha

Tento inzerat koupíte on-line od 100 Kč.
Přidej inzerát on-line od 100 Kč
TEXT ROZHŘEŠENÍ:

PŘILOŽ SMAILÍKA:
Smail Palec nahoru Smail Hrozící Smail Drží palec Smail Není to důležité Smail Dostaneš do huby Smail Smutný Smail Cože?? Smail Safra Smail Pusinka
jupííí tak bacha držím palec to je fuk tumáááš ach jo no nééé ?! safra mmmuc
(žádný )


Nejlepší chorálová skupina světa... GREGORIAN 2020 ...20th ANNIVERSARY WORLD TOUR.

REKLAMA
Copyright 2003 www.zpovednice.cz + www.spovednica.sk